FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale

«12347»
Daniel-Ionut22.12.2010 19:28

inicio-Ronaldinho-gremio.jpg

 

Se pare ca Ronaldinho se intoarce acasa, la clubul care l-a facut mare: Gremio Porto Alegre!

"Ne-am inteles cu el. Mai ramane ca fratele lui care ii este si agent sa rezolve situatia de la AC Milan. Ce e important este ca Ronaldinho vrea sa revina la Gremio, aici e casa lui si locul unde a invatat fotbal." a declarat Paulo Odone, presedintele clubului Gremio.

 

David22.12.2010 20:04

Pacat,mare pacat.

Maye22.12.2010 20:31

Te rog sa completezi numele topicului : Transferuri internationale , mercato ianuarie 2011.

 

Merci

Daniel-Ionut22.12.2010 20:40

Transferuri internationale, sau mercato ianuarie 2011 e acelasi lucru.

Maye22.12.2010 20:49

Pai nu e acelasi lucru.

 

Mai avem topicuri deschise cu transferuri internationale, dar toate au fost deschise pentru o anumita perioada. Unii se mai uita pe ele si nu as vrea sa incurcam perioadele de transferuri.

Maye22.12.2010 20:57

Asa...

 

Michael Rensing, fostul portar al celor de la Bayern Munchen a semnat cu 1.FC Koln.

red&blue_boy22.12.2010 20:57

Pacat de situatia actuala a lui Ronaldinho,ca a fost marginalizat de Allegri la Milan...

Sunt curios daca se intoarce in Brazilia,poate isi gaseste o echipa tot in Europa.

 

Cassano,ultima data la Sampdoria,e aproape sigur ca va semna cu Milan.Daca tot pleaca Ronaldinho...

Ronnie22.12.2010 21:39

Manchester%20United%20Transfers%20News%2

 

Anders Lindegaard de la Aalesund la Manchester United pentru 3.5 milioane de lire.

I.N.Money23.12.2010 11:57

Are Fergie niste scouteri. Sunt curios cate luni/ani l-au urmarit pe asta.

MoWeed23.12.2010 12:04

Tare sunt curios sa vad cum joaca; trebuie sa recunosc ca nu l-am vazut pana acum la treaba

Daniel-Ionut23.12.2010 12:21

Nici macar nu am auzit de asta pana acum :D

Robert Aeroth23.12.2010 14:16
Are Fergie niste scouteri. Sunt curios cate luni/ani l-au urmarit pe asta.

 

A vazut dvd cu el dupa moda ciobanu & MM

 

Presimt ca Utd nu va face miscari prea miraculoase pe piata transferurilor.

 

 

Am auzit ca Afellay (sau cum so scrie) va merge la Barcelona

Maye23.12.2010 14:33

Affelay a semnat deja cu Barca de cateva luni.

Ronnie23.12.2010 18:51
A vazut dvd cu el dupa moda ciobanu & MM

 

Nu compara pe mosu' cu ciobanul :) Si Cristiano Ronaldo a fost cumparat dupa doar un meci. :)

red&blue_boy23.12.2010 20:16

Oricum ciobanul e mai tare,a transferat jucatori si fara sa-i vada!Asa ca Fergie mai are de invatat! :)

Robert Aeroth23.12.2010 21:22
Affelay a semnat deja cu Barca de cateva luni.

 

 

O fi semnat el de cateva luni dar abea acum face mutarea :sleep:

danimarcu23.12.2010 21:52

Simao Sabrosa de la Atletico Madrid a semnat cu Besiktas.

Cred ca e o alegere buna pt turci,Simao e un jucator bun.

Maye23.12.2010 21:54
O fi semnat el de cateva luni dar abea acum face mutarea :sleep:

Abia . :)

Robert Aeroth23.12.2010 23:08
Abia . :)

 

Mi-am notat. :kisstogether:

red&blue_boy24.12.2010 05:15
Simao Sabrosa de la Atletico Madrid a semnat cu Besiktas.

Cred ca e o alegere buna pt turci,Simao e un jucator bun.

O mutare chiar foarte buna!Surprinzatoare pentru mine,Sabrosa mai putea face fata si in Spania...

Ce jucatori aduc altii,iar la noi numai povesti nemuritoare...

bodrumdan_barkahan24.12.2010 07:50

Hugo Almeida aproape de Besiktas

red&blue_boy24.12.2010 08:02

Ce de bani are Besiktas!!!Fener cu Galata nu misca nimic?

bodrumdan_barkahan24.12.2010 08:52

fener il vrea pe mohamed sissoko de la juventus...si Galatasaray are in lista mai multi jucatori.azi am citit ca este podolski in lista...sa vedem ce o sa fie...

David24.12.2010 09:06

Vedeti,poate vi-l aduce Hagi pe "briliant".

ady.fcsb25.12.2010 01:06

Ce transferuri fac astia si Trabzon e lider nu? Ma intreb pe ce loc ar fi Steaua in Turcia cu transferurile marca Jijinho :naughty:

«12347»