''briliant'' cine e???
da Trabzon spor e liderul...si au declarat ca se intereseaza de jovanovic de la Liverpool...
http://fanatik.ekolay.net/Aslana-dogru_3_D...l_32_206373.htm
Mutu spre Galatasaray...
''briliant'' cine e???
da Trabzon spor e liderul...si au declarat ca se intereseaza de jovanovic de la Liverpool...
http://fanatik.ekolay.net/Aslana-dogru_3_D...l_32_206373.htm
Mutu spre Galatasaray...
Mutu este "briliantul" ![]()
aaaaaaaaaaaa:)))
de unde vine brilliant ce inseamna???
dar ar fii frumos...eu de 3 ani il vreau pe Mutu la noi ![]()
Briliantul este un diamant, o piatra pretioasa, si cum el ar fi un jucator valoros :-@ de la asta ii vine aceasta porecla.
Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa regreti ulterior
Daca vine,mare atentie la ospatari.Si la spice shopuri.
aaaaaaaaaaaa:)))de unde vine brilliant ce inseamna???
dar ar fii frumos...eu de 3 ani il vreau pe Mutu la noi
O sa ajungi sa regreti dorinta asta ![]()
e bun jucator daca isi da capul numai la fotbal.e mult mai bun decat nian dela fener si hugo aleida care a venit la besiktas acuma pentru 2 an si jumate...
mersi Daniel-ionut pentru explicare ![]()
e bun jucator daca isi da capul numai la fotbal
M-as mira sa fie asa...Nu stiu daca la ora actuala Galatasaray de Mutu ar avea nevoie...
Atacantul echipei VfB Stuttgart, Ciprian Marica, a ajuns la un acord cu gruparea Galatasaray pentru un contract de 1,5 milioane de euro pe an, informează cotidianul turc Star.
"Directorul general al Galatasaray Futbol AȘ, Adnan Sezgin, s-a inteles cu atacantul roman in varstă de 25 de ani pentru 1,5 milioane de euro pe an", notează Star.
Potrivit sursei citate, intre Galatasaray si VfB Stuttgart au inceput, de asemenea, negocierile pentru fotbalistul roman, de la suma de 4 milioane de euro.
(Prosport)
Si eu credeam ca vine la Steaua,imi faceam probleme... ![]()
Milan e aproape de a-l transfera pe Erik Lamela,de la River Plate,un mijlocas ofensiv de perspectiva.Daca cluburile se inteleg acum,s-ar putea insa ca jucatorul sa vina doar din vara.
Ultimele zvonuri : Dzeko de la Wolfsburg e aproape sa semneze cu Manchester City.Super jucator!
Kaka s-ar putea sa ajunga la Manchester United,iar Beckham e aproape de Tottenham.
Pleaca Adebayor , vine Dzeko , City e in pierdere.
Parerea mea e ca City nu e in pierdere...
Ranocchia de la Genoa a fost luat de Inter,jucatorul fiind detinut in coproprietate de cele doua cluburi din toamna...
Kazñm Kazñm de la fener la Galatasaray pentru 3 ani si jumatate...
http://www.galatasaray.org/futbol/hazirlik.../haber/8886.php
Bun, imi place jucatorul ![]()
De unde se intareste Galatasaray,tocmai de la Fenerbahce ! ![]()
lasa ca daca e sa te interesezi de istorie fenerbahçe este un club format de Galatasaray:)
Asa o fi...Mai sunt cazuri...Si in Italia,cei ce-au infiintat Inter au plecat de la Milan,au fost la Milan...lasa ca daca e sa te interesezi de istorie fenerbahçe este un club format de Galatasaray:)
Nu asta conteaza,vream sa spun ca mi s-a parut tare ca Hagi incepe sa se intareasca cu un jucator de la o rivala.
Dupa mai multi ani in Italia, unde a evoluat pentru cluburi ca Roma, Inter sau AC Milan, Amantino Mancini s-a intors acasa in Brazilia la Atletico Mineiro.
http://www.atletico.com.br/noticias/?p=4697
Culio de la CFR la Galatasaray pentru 2 milioane de euro.
http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/8916.php
Oricum... eu tot nu inteleg ce cauta Culio la Galatasaray ![]()
nici eu nu inteleg ce cauta culio...offf ce transferuri...besiktas ia pe simao,almeida,mauro Fernandes si noi pe culio....sper macar sa luam ultimul loc de UEFA league..
Lasa ca vine Mutu ![]()
"Un țăran afemeiat, betiv si drogat...
Voi ii spuneti Briliant !!!"
Mutu va salveaza!Daca nu,cel putin o sa va traseze gratis terenul inainte de fiecare joc! ![]()
Se zice ca Juan Culio are 800 000 salariu , o fi adevarat ? Cat rahat o fi mancat ?