FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale

«123447»
bodrumdan_barkahan25.12.2010 08:15

''briliant'' cine e???

da Trabzon spor e liderul...si au declarat ca se intereseaza de jovanovic de la Liverpool...

 

http://fanatik.ekolay.net/Aslana-dogru_3_D...l_32_206373.htm

Mutu spre Galatasaray...

Daniel-Ionut25.12.2010 08:29

Mutu este "briliantul" :D

bodrumdan_barkahan25.12.2010 08:33

aaaaaaaaaaaa:)))

de unde vine brilliant ce inseamna???

 

dar ar fii frumos...eu de 3 ani il vreau pe Mutu la noi :D

Daniel-Ionut25.12.2010 08:48

Briliantul este un diamant, o piatra pretioasa, si cum el ar fi un jucator valoros :-@ de la asta ii vine aceasta porecla.

MoWeed25.12.2010 10:34

Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa regreti ulterior

David25.12.2010 11:43

Daca vine,mare atentie la ospatari.Si la spice shopuri.

Robert Aeroth25.12.2010 12:44
aaaaaaaaaaaa:)))

de unde vine brilliant ce inseamna???

 

dar ar fii frumos...eu de 3 ani il vreau pe Mutu la noi :D

 

 

O sa ajungi sa regreti dorinta asta :console:

bodrumdan_barkahan25.12.2010 12:56

e bun jucator daca isi da capul numai la fotbal.e mult mai bun decat nian dela fener si hugo aleida care a venit la besiktas acuma pentru 2 an si jumate...

mersi Daniel-ionut pentru explicare :)

 

 

red&blue_boy25.12.2010 20:26
e bun jucator daca isi da capul numai la fotbal

M-as mira sa fie asa...Nu stiu daca la ora actuala Galatasaray de Mutu ar avea nevoie...

blindica28.12.2010 13:09

Atacantul echipei VfB Stuttgart, Ciprian Marica, a ajuns la un acord cu gruparea Galatasaray pentru un contract de 1,5 milioane de euro pe an, informează cotidianul turc Star.

 

"Directorul general al Galatasaray Futbol AȘ, Adnan Sezgin, s-a inteles cu atacantul roman in varstă de 25 de ani pentru 1,5 milioane de euro pe an", notează Star.

 

Potrivit sursei citate, intre Galatasaray si VfB Stuttgart au inceput, de asemenea, negocierile pentru fotbalistul roman, de la suma de 4 milioane de euro.

 

(Prosport)

red&blue_boy28.12.2010 15:02

Si eu credeam ca vine la Steaua,imi faceam probleme... :))

 

Milan e aproape de a-l transfera pe Erik Lamela,de la River Plate,un mijlocas ofensiv de perspectiva.Daca cluburile se inteleg acum,s-ar putea insa ca jucatorul sa vina doar din vara.

red&blue_boy03.01.2011 12:15

Ultimele zvonuri : Dzeko de la Wolfsburg e aproape sa semneze cu Manchester City.Super jucator!

Kaka s-ar putea sa ajunga la Manchester United,iar Beckham e aproape de Tottenham.

gio_stgloria03.01.2011 13:27

Pleaca Adebayor , vine Dzeko , City e in pierdere.

red&blue_boy03.01.2011 14:55

Parerea mea e ca City nu e in pierdere...

red&blue_boy03.01.2011 21:27

Ranocchia de la Genoa a fost luat de Inter,jucatorul fiind detinut in coproprietate de cele doua cluburi din toamna...

bodrumdan_barkahan05.01.2011 09:24

Kazñm Kazñm de la fener la Galatasaray pentru 3 ani si jumatate...

http://www.galatasaray.org/futbol/hazirlik.../haber/8886.php

Daniel-Ionut05.01.2011 09:44

Bun, imi place jucatorul :thumbsup:

red&blue_boy05.01.2011 10:46

De unde se intareste Galatasaray,tocmai de la Fenerbahce ! :)

bodrumdan_barkahan05.01.2011 15:56

lasa ca daca e sa te interesezi de istorie fenerbahçe este un club format de Galatasaray:)

red&blue_boy05.01.2011 18:37
lasa ca daca e sa te interesezi de istorie fenerbahçe este un club format de Galatasaray:)
Asa o fi...Mai sunt cazuri...Si in Italia,cei ce-au infiintat Inter au plecat de la Milan,au fost la Milan...

 

Nu asta conteaza,vream sa spun ca mi s-a parut tare ca Hagi incepe sa se intareasca cu un jucator de la o rivala.

 

 

 

 

 

Daniel-Ionut06.01.2011 13:33

Dupa mai multi ani in Italia, unde a evoluat pentru cluburi ca Roma, Inter sau AC Milan, Amantino Mancini s-a intors acasa in Brazilia la Atletico Mineiro.

http://www.atletico.com.br/noticias/?p=4697

 

Culio de la CFR la Galatasaray pentru 2 milioane de euro.

http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/8916.php

Oricum... eu tot nu inteleg ce cauta Culio la Galatasaray :blink:

bodrumdan_barkahan06.01.2011 14:34

nici eu nu inteleg ce cauta culio...offf ce transferuri...besiktas ia pe simao,almeida,mauro Fernandes si noi pe culio....sper macar sa luam ultimul loc de UEFA league..

Daniel-Ionut06.01.2011 14:35

Lasa ca vine Mutu :D

 

"Un țăran afemeiat, betiv si drogat...

Voi ii spuneti Briliant !!!"

red&blue_boy06.01.2011 18:16

Mutu va salveaza!Daca nu,cel putin o sa va traseze gratis terenul inainte de fiecare joc! :)

gio_stgloria06.01.2011 18:54

Se zice ca Juan Culio are 800 000 salariu , o fi adevarat ? Cat rahat o fi mancat ?

«123447»