FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclame siteuri Steaua

«12345»
adriancostin8326.03.2006 09:02

De unde ai facut forumul??? daca l-ai facut gratis...zimi si mie adresa...

Mirel_Radoi26.03.2006 09:13

eu sunt administrator pe forum,forumul e facut de un baiat Florin iar eu il ajut.deci ce vrei sa faci...un site cu un forum care sa fie gen asa

 

www.Steaua.com/forum/

 

sau:

www.miumu.com etc ?

Alex ( kaiac_alex14@yahoo26.03.2006 13:02

www.steauaonline.com asta e chiar marpha;) !! intrati si vedeti ;)

adriancostin8327.03.2006 00:14

Da mai bine raman la al meu de pe forumsplace :lol:

 

Apropo...va rog frumos sa intati si la mine pe forum!!

FANATIK RED-BLUE27.03.2006 11:06

www.freewebs.com/forza-Steaua precum si forum-ul de pe el nu le mai administrez! Asa ca nu mai intrati fiindca nu aveti nimic de vazut. Am renuntat la ele!

Grinch29.03.2006 20:44

[site din caracatita Gazetei Sporturilor] - eu cred ca e o porcarie .

Motanu D29.03.2006 20:46

Practic o subcategorie a gsp.ro. Oricum, macar asa, daca vom dori sa citim ziarul, nu va trebui sa mai vedem tot soiul de articole stupide despre caini, ciori, etc.

adriancostin8329.03.2006 23:37

Exact.....si nu e chiar o porcarie....oricum e mai bun decat al meu :lol: .....i-am luat bannerul...il modific...si il pun la mine daca pot 8)

adriancostin8301.04.2006 04:07

Am inceput lucru la 3super extra pagini care sunt de fapt alte site-uri legate de asta....o sa am o super galerie video!!!! :roll:

adriancostin8302.04.2006 00:37

Site-ul meu merge super bie!!!!...acum 2 min i-am facut si yahoo-group...daca vreti sa va alaturati nu ma inpotrivesc :)

 

http://sports.groups.yahoo.com/group/SuporteriSteaua/

steauaclub.tk02.04.2006 13:12

Ia uite, domne'! Ce de lume! :)

We are sorry, this site is unavailable because it has used up its monthly bandwidth. Please try back another time.
adriancostin8302.04.2006 16:20

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!

 

Am incurcat-o :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Pana pe 23 aprilie nu il mai pot folosi :cry: :cry:

 

Cica am pus prea mult pe el...

meshteroo09.04.2006 13:39

www.steauaskins.tk

 

Noul site al meu!!! Este cu skinuri winamp Steaua!!! Acum sunt doar 3 skinuri deoarece fac niste testez pe site... :D

adriancostin8313.04.2006 00:08

nu va suparati dar e la fel ca acesta...chiar identic

Ionut_stelistu22.04.2006 06:36

Super site meshteroo

steauafans.tk30.04.2006 02:00

m-am intors :) cu al user dar nu conteaza..

 

www.steauafans.tk a devenit mai tare ca inainte....are o galerie video mult mai mare ca inainte chiar daca e putin dezorganizata... :wink:

 

Va rog sa va inscrieti pe forum!!!!!!!.....sunt cam singur pe acolo 8O si daca vreti si pe grupul yahoo care este http://sports.groups.yahoo.com/group/SuporteriSteaua/

steauafans.tk01.05.2006 03:48

Vreau sa va multumesc la toti.....de ieri, cand am scris asta aici 4 membri s-au inscris pe yahoo...MULTUMESC

SteauaTeam02.05.2006 08:11

Sal all intrati pe site www.steaua2006.tk si pe forum www.steauabuc.tk pls si sa imi ziceti cum vi se pare :P Forzza Steaua

steauafans.tk02.05.2006 22:54

looool.....la tk..cand am facut domainu...am vrut si eu sa scriu steaua2006... :lol:

steauafans.tk07.05.2006 17:49

am re-re venit :)

 

De data asta cu o rugaminte....daca cineva de pe aici nu are ce face...il/o rog sa se innscrie pe www.steauafans-forum.tk si sa ma ajute cu forumul...actualizeze, si chesti de astea.

Va rog!...userii de acolo stau numa la off topic!..

 

Multumesc!!

steauafans.tk18.05.2006 21:17

nu prea imi place mie sa scriu pe aici singur dar....www.steauafans-chat.tk e chatul nostru de la cbox...nu e chat online

Florin_SteauaOnline19.05.2006 10:49

@Ultras Brg felicitari pentru hub dar forumul nu e foarte activ. succes in continuare

SteauaTeam19.05.2006 11:10

Ms la fel si site-ul tau ie marfa :P :wink:

steauafans.tk22.05.2006 06:05

lumeeeee lumeeee

 

ne-am "tras" neswllater!!!

 

si nu numai atat: o super oferta!!! :P

 

www.steauafans.tk va ofera email gratis provided by zzn.com :wink:

 

Va asteptam!!!!

 

P.s. poti sa pui si background la mesaje :P ...

SteauaTeam23.05.2006 10:28

Ai Un Site Sau Forum Cu Steaua Intra Aici Si Promoveazal

www.reclamesteaua.tk

«12345»