Avand in vedere abundenta subiecte cu reclame la siteurile facute de fanii Stelei,am decis ca fiecare user care vrea sa promoveze siteul sa o faca aici.
Discutiile pe marginea acestora tot aici...
Altfel se ajunge la un amalgam...un site pe freewebs poate fi facut de fiecare utilizator al nostru...cum ar arata vreo 500 de subiecte cu reclame?
