FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclame siteuri Steaua

«1235»
armanovici12.02.2006 14:33

Avand in vedere abundenta subiecte cu reclame la siteurile facute de fanii Stelei,am decis ca fiecare user care vrea sa promoveze siteul sa o faca aici.

 

Discutiile pe marginea acestora tot aici...

 

Altfel se ajunge la un amalgam...un site pe freewebs poate fi facut de fiecare utilizator al nostru...cum ar arata vreo 500 de subiecte cu reclame?

adriancostin8312.02.2006 23:15

www.freewebs.com/steaua2000/ .. cel mai nou si cel mai bun site...atat am avut de spus

meshteroo13.02.2006 20:19

www.freewebs.com/fotbalclubsteaua

Site pentru toti stelistii! FORZA Steaua!

adriancostin8314.02.2006 04:29

Da...si ala e bun...chiar mai bun ca al meu :wink:

Darius_Stelistul14.02.2006 23:10

Ce va certati atat?Amandoua siteurile sunt tari.Am doar ceva de spus la siteul steaua2000.La imnurile noastre...in loc de stelute erau niste cuvinte urate.

 

EDITAT DE MODERATORI:Ajunge o reclama pe topic..Nu abuza!

meshteroo15.02.2006 20:06
Da...si ala e bun...chiar mai bun ca al meu :wink:

Merci pentru complimente... :wink:

Oricum...toate trei sunt la fel de bune!

 

Editat de moderatori:Ajunge o reclama pe topic..Nu abuza!

Darius_Stelistul16.02.2006 09:46

Cred ca toate siteurile pe freewbs sunt tari.Cel putin cele pe care le cunosc.A mai dat cineva reclama aici la un site care e despre U Craiova si nu contine decat HOME.Nimic mai mult.

FANATIK RED-BLUE16.02.2006 20:50

Spuneti-mi sincer, cum vi s-a parut www.freewebs.com/stelistul_1000? Acum vreau sa-mi fac UN SITE CU LIMBAJUL HTML!

Motanu D16.02.2006 21:03

@stelistul_1000

Fa-ti un site mai degraba in PHP! :D Eventual nu unul hostat de diverse severe care ofera facilitati limitate !

hannibal16.02.2006 21:17

bune ideea cu promovarile site-urilor ! cred ca ar trebui sa promovam mai mult site-ul suporterilor stelisti !

Darius_Stelistul16.02.2006 21:39

Cred ca va fii mai greu sa faci un site pe limbajul HTML.Dar esti un stelist tare si cred ca o sa reusesti

Motanu D16.02.2006 21:59

Mai simplu ca HTML nu se poate. Crede-ma.

steauaclub.tk16.02.2006 22:20

Daca tot este topicul acesta in care sa scriem adresele...hai si eu.

www.steauaclub.tk...www.fcsteaua.xhost.ro (acelasi site) :D Poate o sa vina pana la urma un domeniu .ro :roll:

Darius_Stelistul16.02.2006 22:23

E super siteul tau.Daca aveai mai multe info despre Radoi era :wink: si mai tare.

adriancostin8317.02.2006 00:11
Ce va certati atat?Amandoua siteurile sunt tari.Am doar ceva de spus la siteul steaua2000.La imnurile noastre...in loc de stelute erau niste cuvinte urate.

 

 

si vroiai sa le scriu? :wink:

armanovici17.02.2006 00:15

Baieti,

Nu monopolizati topicul,nu il acaparati ca si cum ar fi curtea scolii.

 

Lasati si pe altii sa isi faca reclama!

Darius_Stelistul17.02.2006 10:42

Pai eu nu vroiam sa le scrii.Ca daca le scriai era .... mare scandal

meshteroo17.02.2006 20:46

Am schimbat designul la forumul site-ului meu...

www.freewebs.com/fotbalclubsteaua

Si INTRATI PE FORUM!

Ionut_stelistu17.02.2006 21:36

am de lucrat mult la el dar daca vreti intrati si inscrieti-va p forum

www.freewebs.com/ionut_stelistu/

FANATIK RED-BLUE10.03.2006 17:09

Am un anunt important de facut:

In curand, datorita excelentei idei ai lui meshteroo, va aparea un SUPER SITE! Administratorii vor fi: meshteroo, stelistul_1000, ionut_stelistu si adriancostin83... Iar pe meshteroo il rog sa intre pe mess ca sa mai discutam despre acest subiect.

Anunt incheiat.

helena_steaua10.03.2006 19:49

BRAVO BAIETI!!!!!!misto site-uri...ce m-a emotinat cel mai mult:steaua2000.com cand a inceput sa cante melodia Champions League....sti cumva de unde pot sa fac rost si eu de ea?????????????

Mirel_Radoi10.03.2006 20:03

am pentru voi un forum stelist.Are campionat de fifa 2006.Cine vrea sa se inscrie sa intre aici:

www.s11.invisionfree.com/Mirel_Radoi/

 

Sfatul nostru e :

Posteaza mult si bine ca sa ajungi cu un rank mai sus

 

Adica daca vei posta mult si de folos pe acest forum vei ajunge cu un rank mai sus.(exemplu: moderator sau admin)

redandblue10.03.2006 20:27

dc are cine va imnul CHL in format mp3 il rog sa mi-l trimita si mie pe mail:r***@***

Mirel_Radoi10.03.2006 20:35

Ce imn?

Eu nu am decat scooter si decat un fragment din el.Cel care se aude la stadion

Sii.....Acest mesaj nu trebuie sa fie la reclame ci la dicutii libere sau propuneri sugestii imbunatatiri

adriancostin8310.03.2006 22:57

Scriti aici id-urile de yahoo

 

Si ve-o trimit

 

la oricine...

 

cat despre acel..super mega extra site....o sa incercam sa ne punem toti mintile la contributie...si o sa fie un site pe masura...sper :roll:

«1235»