FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclame siteuri Steaua

«1345»
serban_m730.11.2006 21:42

prin campionatele externe...fosti stelisti...Aici

 

 

si Blog exclusiv Steaua...Aici

Florin_SteauaOnline30.12.2006 20:18

2007.jpg

 

 

La multi ani tuturor utilizatorilor fcsteaua.ro!

 

(am postat aici ca sa nu se supere nimeni)

 

Toate cele bune

rizwan01.03.2007 08:08

www.fansteaua.dap.ro va astept pe toti 8)

 

  [br][/br][br][/br]Mesaje: 1715, Utilizatori: 1107[br][/br]Bine ai venit celui mai nou user inregistrat: rfbursa[br][/br]Avem 75 suporteri de sex feminin si  1032 suporteri de sex masculin[br][/br][br][/br]În total 28 suporteri au vizitat site-ul astazi :: 38 Inregistrati, 1 Ascuns si 23 Vizitatori , 4 din ei in ultima ora.[br][/br]Utilizatori inregistrati: Sisk, forza.Steaua, asterix, pid3putty, bia_oana, jymmy, rezultat, stelist, deea.stelista, Join, suporter-Steaua, kestii, g30, cryna, prietenie, sugubabe, MMStoica, pink, daryo, big, kenzor, yapul@, Mistik, reggi, bobi, gngorld Campion, mamy, F@cu, FSMC, stoyca, savasplace Thinking, hertax, hhx, Obscen, m0tive, ToChU, DvD, FlaSh, Reporter, rfbursa, rizwan[br][/br][br][/br]In total aici sunt 49 utilizatori conectati : 38 Inregistrati, 1 Ascuns si 44 Vizitatori  [br][/br]Cei mai multi utilizatori conectati au fost 51 la data de 01 Mar 2007 07:27 am[br][/br]Utilizatori inregistrati: Sisk, forza.Steaua, asterix, pid3putty, bia_oana, jymmy, rezultat, stelist, deea.stelista, Join, suporter-Steaua, kestii, g30, cryna, prietenie, sugubabe, MMStoica, pink, daryo, big, kenzor, yapul@, Mistik, reggi, bobi, gngorld Campion, mamy, F@cu, FSMC, stoyca, savasplace Thinking, hertax, hhx, Obscen, m0tive, ToChU, Dragoshel, DvD, FlaSh, rfbursa, rizwan

robert_1120.03.2007 16:17

http://forzasteaua.ablog.ro

 

in curand actualizat la zi. tineti aproape. :P

fabian199712.04.2007 18:18

mi-a placut jocul cu Dinamo Kiev n Liga Campionilor

dar cu real nu mi-a placut cu autogolul ila lu Banel

asta e sa o tinem asa

steauaclub.tk13.04.2007 05:50
VALENTIN_200614.04.2007 16:52
fular-campionii steag2 dica10 steagcruce2 fularsteaua2 hai Steaua
VALENTIN_200614.04.2007 17:02

gloria2-0steaua :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

s_spionul19.04.2007 12:30

ce inseamna blog?

George Stan19.04.2007 17:33
ce inseamna blog?

 

Inseamna un fel de jurnal electronic in care oamenii scriu diverse insemnari. Sensul tinde insa sa se deterioreze pe zi ce trece.

razvan7519.04.2007 23:26

Exemplu de blog, cultural distractiv :lol:

 

http://funky-cavemen.blogspot.com

 

Surse sigure din interiorul gsp mi-au marturisit ca asta este sursa de inspiratie a redactorilor pentru editia online a gazetei!

apophis_redblue21.04.2007 16:11

www.fansteaua.net

bigdut28.04.2007 06:46
fular-campionii
adi 8714.04.2011 12:19
Daie8615.05.2012 09:42

fcsteaua.3xforum.ro ce parere aveti despre el , astazi l-am facut...daca va place , faceti-va cont si postati :)

Daie8617.05.2012 06:55

Noul meu site: realsteauafans.blogspot.com va place?

«1345»