FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclame siteuri Steaua

«12345»
redandblue10.03.2006 23:31

redandblue1986

adriancostin8312.03.2006 05:09

@yahoo.com?

Mirel_Radoi12.03.2006 11:22

bineinteles ca yahoo.com ca astefel nu ar avea cum...daca observi e un topic inchis unde sunt scrise niste id-uri.acolo e scris si al lui

adriancostin8312.03.2006 21:07

red19...ai primit melodia?

the_killer13.03.2006 12:09

t***@***.

adriancostin8314.03.2006 19:06

t ai primit-o?

the_killer14.03.2006 19:08

da,eu am primito

adriancostin8314.03.2006 20:17

si...iti place?

 

Pentru topic

 

SUPER PREMIERA PE www.freewebs.com/steaua2000/ sau www.steaua2006.shorturl.com (e acelas 8) )....uni dintre voi ati vrut video-uri...eeeee acum avem....haide-ti...veniti si spuneti-va parerea pe guestbook....macar sa vad ca nu muncesc dejeaba :roll:

Motanu D14.03.2006 21:31

Nu e rau, dar...

 

Incercati sa puneti informatiile mai organizat... e un haos de zle mari acolo (fara suparare !)

ideea e buna, dar atata timp cat veti folosi un web-builder oferit de cei care hosteaza siteul si va veti baza pe un astfel de template nu veti reusi ceva deosebit !

Ideal e sa faceti voi siteul de la 0, folosind HTML, sau si mai bine, PHP si apoi sa-l hostati undeva... Insa asta cere timp, bani (eventual) si mai ales cunostinte in domeniu ! Insa in acest fel ati putea sa realizati un site cu adevarat spectaculos !

adriancostin8314.03.2006 22:49

asa putea..dar chiar am obosit..asta e al 4-lea pe care il fac(site)si altul....stii tu..o sa incercam sa mai organizam pe acolo...

Motanu D14.03.2006 22:55

E doar o sugestie! Daca as fi avut timp va puteam da o mana de ajutor... Insa nu prea pot pe termen scurt !

adriancostin8315.03.2006 00:26

multumesc de sugesie...dar problema e ca nu stiu cum as putea organiza mai bine...pe freewebs..chiar nu stiu...imi poate da cineva niste idei...pliz...

Lexus16.03.2006 12:42

si eu sunt stelist dar va rog eu nu mai postati reclame de asa zise site-uri www.freewebs.com !! e parerea mea, ca daca nu sthii sa faci un site in php sau html mai bine nu te apuca de nimik ! Decat sa faci cu sitebulder de la ei mai bine iti tai netu!

Motanu D16.03.2006 12:56

Cam dur zis dar ai perfecta dreptate ! Insa stii si tu ca e greu de gasit un host calumea free iar un domeniu costa (nu ma refer la .tk, etc...). Asa ca multi vor avea probleme in acest sens, mai ales ca multi nu stiu nici macar "good old" html si cu atat mai putin PHP / ASP.

Succes tuturor la siteuri !

adriancostin8318.03.2006 00:52

gata!!!! :D

 

www.steaua2006.shorturl.com (vedeti daca va place)

 

La inceput o saapara o reclama(nush de ce)dar ateptati doar 10 sec...pt mine(va rog) :roll:

adriancostin8318.03.2006 00:53

gata!!!! :D

 

www.steaua2006.shorturl.com (vedeti daca va place)

 

La inceput o saapara o reclama(nush de ce)dar ateptati doar 10 sec...pt mine(va rog) :roll:

 

(ce se intampla?)...de ce a scris mesajul de 2 ori? :(

Motanu D18.03.2006 14:27

Aoleu !!! Te-ai gandit ca lumea mai are si ochi ?! Parca ar fi o pictura abstracta !!!

Renunta la backgroundul ala ca faci siteul imposibil de privit !

FANATIK RED-BLUE18.03.2006 17:53

DA!!! Eu cu meshteroo, Adrian si ionut_stelistu am ajuns la decizia ca acesta sa fie site-ul nostru (cel facut de Adrian). Speram sa va placa!

adriancostin8318.03.2006 23:05

am zis ceva de ionut_stlistul? :P

FANATIK RED-BLUE23.03.2006 22:26

www.freewebs.com/forza-Steaua este noul meu site personal care are si un super forum (va rog sa va inscrieti pe el)! Cu toate ca este "freewebs", am muncit mult la el si sper sa va placa! Astept propuneri, ceva...

SteauaToronto23.03.2006 22:42

siteul acesta al lui stelist_1000 este cel mai tare din toate siteurile facute cu freewebs!

armanovici24.03.2006 00:07
FANATIK RED-BLUE24.03.2006 08:14
siteul acesta al lui stelist_1000 este cel mai tare din toate siteurile facute cu freewebs!
:D Chiar acum mai adaug mai multe pagini si mai multe stiri! Va inscrieti pe forum va rog?
adriancostin8325.03.2006 09:25

NU E BINE!...de ce ai facut alt site?...nu ca m-as oftica dar....daca am numara cate site-uri am facut noi trei adunati(sti tu)......si problema e ca majoritatea au iesit varza...si am muncit dejeaba....oricum...take care of it! :wink:

Mirel_Radoi25.03.2006 19:51

www.steauaonline.com

un super site neoficial al Stelei

cine vrea poate intra pe forum

«12345»