Stefan Grigorie si Galamaz de la Dinamo urmau sa se transfere la Wisla Krakowia,al carei antrenor este Dan Petrescu.Dupa spusele lui Dan transferul lui Grigorie fusese deja perfectat.Odata cu caderea capului lui Giovani,Netoiu and co au contramandat actiunea si cei doi au ramas in Groapa.
Ca urmare a acestui fapt,unul dintre suporterii Wislei,kemich dupa nick-ul lui,revoltat de lipsa de seriozitate a "cainilor" si-a consemnat nemultumirea pe forumul FC Dinamo,astfel :
F.ck you bastards!
F.ck your stupid club!
You cheated us!
You wll never be champion!
Forza Steaua !!
____________
:lol: Forza Wisla !
http://www.fcdinamo.ro/forum/viewtopic.php...p?p=19593#19593


