FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galetusa adversarilor..

«12348»
Virgil28.02.2006 19:33

Stefan Grigorie si Galamaz de la Dinamo urmau sa se transfere la Wisla Krakowia,al carei antrenor este Dan Petrescu.Dupa spusele lui Dan transferul lui Grigorie fusese deja perfectat.Odata cu caderea capului lui Giovani,Netoiu and co au contramandat actiunea si cei doi au ramas in Groapa.

Ca urmare a acestui fapt,unul dintre suporterii Wislei,kemich dupa nick-ul lui,revoltat de lipsa de seriozitate a "cainilor" si-a consemnat nemultumirea pe forumul FC Dinamo,astfel :

 

F.ck you bastards!

F.ck your stupid club!

You cheated us!

You wll never be champion!

Forza Steaua !!

____________

 

:lol: Forza Wisla !

http://www.fcdinamo.ro/forum/viewtopic.php...p?p=19593#19593

armanovici28.02.2006 19:42

va rog sa ii lasati in pace.

 

A revenit Sapa-league zis si Sampion-league care ii va readuce in elita europei.

 

Mister va superviza smecher antrenamentele si tactica.

 

Ce lipsea?

 

Un presedinte mai corupt si dubios decat cel care a plecat.

 

Traiasca blatul!

Motanu D01.03.2006 02:04

"Doctorii mi-au gãsit o boalã, am ceva probleme: sînt prea deștept!", a mãrturisit Bãrcãuan.

 

www.gsp.ro

 

Un singur lucru a uitat Barcauan sa precizeze: daca e prea destept pentru lotul lui Dinamo sau daca e prea destept pentru un jucator prost de fotbal !

Virgil01.03.2006 11:21

E prea destept pentru el.A atins limita.Mai mult decat atat nu poate.Fie vorba intre noi,mie mi se pare batut rau in cap.Face niste glume de care si prescolarii s-ar rusina.

ultras200601.03.2006 11:48

aaaa

ultras200601.03.2006 11:51

aaaa

ultras200601.03.2006 14:34

aaaa

Recoba01.03.2006 16:17

Stai linistit ultras k o sa i vezi plangand la sfarsitul campionatului :wink: .iar barcauan cel prostovan declara si el ,da e un acces de nebunie declaratia lui. In ultimul timp Dinamo a fost decat cu vb asa k stai linistit lasa i sa zica ce vor k sunt declaratii de disperare :lol:

 

 

Spre 23 8)

strezahuzum02.03.2006 12:14

@ultras2006

 

Stai linistit man ... ca Barcauan povesteste doar visele lui vagi de glorie. De altfel, Dinamo a fost mereu pe locul 1 ... la declaratii si gargara inutila ( doar cateva mici exemple : dupa meciul cu Everton - "Batem tot ! Dam 5 goluri la oricine !! Suntem cei mai tari !!" ; dupa meciul cu Heerenveen - "O sa castigam la Sofia !" ; dupa meciul cu Levsky - "O sa castigam cu TSKA si Marseille ", au castigat cu foarte, foarte mult bulan cu rusii un meci in care meritau cel mult un egal ; dupa TSKA - "Batem si pe Marseille"!; dupa Marseille - "Ne-a furat arbitru ... :(:( " ... ) etc, etc. Si exemple ar mai fi o gramada dar nu merita echipa aia penibila atata atentie.

 

A, si sa nu uit ... cea mai elocventa marturie a neputintei a fost cand au declarat ca spera ca jucatorii Stelei sa fie obositie cand vin in groapa lor de gunoi - in alte conditii e clar ca ei nu se pot gandi la victorie :lol: :lol: !

armanovici09.03.2006 01:55

carica1-14008052576435aff8493_600_450_.j

 

carica2-140080527f51770363fc2_600_522_.j

 

SUPER de-a dreptul SUPERB!

bodanelu10.03.2006 21:07

superb desenul....

dar mai superb este ce face Otelu la ei :D le-o baga de 2 ori in poarta :D

Motanu D10.03.2006 21:27

Pai ce sa le faci... Giovanni ar fi zis ca au jucat cu PREA MULTA DETERMINARE, iar I. Marin ne va explica ca adversarul si-a dorit mai mult victoria !

Mirel_Radoi10.03.2006 21:36

cate certuri!!!cred ca mai bine ar fii sa inchideti acest topic.

Motanu D10.03.2006 21:38

Nu cred ca trebuie inchis... Dupa meciul asta pe dinamoprostia se vor scrie multe tampenii !!!

 

Apropo, v-a placut ultima melodie N&D ?! :twisted: :twisted: :twisted:

Mirel_Radoi10.03.2006 21:42

N&D=Niculescu &Danciulescu(o spun cu scar*a(scuza-ti expresia) )

m..da.dinamoprostia o sa se modernizeze cu cat mai mult prostie

Motanu D10.03.2006 21:59

dinamoprostia.net :: Echipa no.1 :: Suporterii no.1 :: Siteul no.1

 

No comment !

redandblue10.03.2006 22:01

dinamoprostia.net.....echipa nr.0.....suporterii nr.0....siteul nr.0......:lol:

Motanu D10.03.2006 22:30

Sîmbãtã 11 Martie 2006 - Useronline Database CONNECT Error

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Inca un aspect la care ii surclasam. Si la ei da bani conducerea...

Stryker11.03.2006 03:03

Declaratia unui fan dinamovist(de pe dinamoprostia) :lol:

"acum am ajuns si eu ... de la meci ... asa ca o sa-mi exprim unele pareri: echipa nu joaca absolut nimic ... dar cine se astepta sa joace ceva? poate cei optimisti ...

Rusine mai mare ca asta nu cred ca se putea in momentul de fata, "suntem galactici" ;)

Nu mai are rost sa spun nimic ... doar Dinamo e numarul 1 ... dar care numar 1? De la coada ...

Mai tine cineva minte cand am luat ultima data bataie cu 3-0 acasa? Ca eu nu ...

Si la sfarsit ... un gand optimist ... sper sa prindem Intertoto"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bebe4ever12.03.2006 03:09

Presa spune adevarul :lol:

 

Prosport :" "Clovnii" lui "Săpăligă" s-au făcut de râs în faţa Oţelului.....

 

Gazdele au atacat haotic, ca o echipă de circ care vrea să-şi facă numărul, dar care, în realitate, nu poate face nimic. Zicu a fost penibil, Dănciulescu impotent, iar Claudiu Niculescu s-a gândit mai mult la Diana Munteanu decât să marcheze în poarta gălăţenilor."

Mirel_Radoi12.03.2006 11:18

jucatorii de la Dinamo spun numai tamenii.Nu stiu dece nu inteleg ca Steaua e mai buna de x1000 de ori.Si acum ca a plecat Andone se alege praful de ei

bobby_ecko8312.03.2006 23:32
jucatorii de la Dinamo spun numai tamenii.Nu stiu dece nu inteleg ca Steaua e mai buna de x1000 de ori.Si acum ca a plecat Andone se alege praful de ei

 

Moammm,ce modest esti amice! De 1000 de ori!

Mah copii,vedeti-va de stadionul vostru sfintit si lasati-ne pe noi in pace,cu jucatorii nostri inculti,cu "staff-ul" nostru dubios si cu blaturile care numai in mintea unui om obsedat de pierderea campionatului exista.

Imi pare rau ca ati inchis topicul "Dinamo-Otelul" mai erau niste questii de spus,dar acum asta e.

Vezi ce se intampla cand mori de grija adversarului si te bucuri de esecurile acestuia?Faci 0-0 cu echipa lui Sorin Cartu.

Elementar dragul meu Watson!

armanovici13.03.2006 01:12

Pt noi 0-0 e rusinos..pentru voi 0-3 e normal.

 

Si 0-0 nu-i ca 0-3 nici iarna nu-i ca vara.

 

Elementar dragul meu bobby.

Motanu D13.03.2006 10:34
si cu blaturile care numai in mintea unui om obsedat de pierderea campionatului exista.

 

Buna descriere. Stai sa-l auzi acusi pe Borcea vorbind de blaturi !

Motanu D13.03.2006 10:36

Danciulescu:"N-am dormit toata noaptea, n-am iesit in oras de rusine! Suntem varza!"

 

Deci sa nu mai zica cineva ca noi, stelistii, batem campii cand zicem ca jucatorii lui Dinamo sunt varza !

«12348»