FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Liverpool 1-1 (0-1)

«123456»
Fan FC Steaua02.12.2010 18:26

Bai, nene, ce le face Liverpool hahahaaha. Incompetenta ii obliga sa faca pe accidentatii ca sa nu se faca de ras :))

 

Minutul 30: Surdu s-a julit.

 

 

Haideti pe ei pe mama lor ieeeee Steaua Steaua Steaua Steaua Steaua hahaahahahahah. Tap tap ta tanana ta ta, tana na na nanaa ta taaaa haahaahahah

 

Hai Liverpool, mai poti da inca 8.

red&blue_boy02.12.2010 18:32

Barem de-as avea o bere Steaua sau o cola Steaua,sa ma racoresc privind jocul asta incins! :)

pda02.12.2010 18:32
Bai, nene, ce le face Liverpool hahahaaha.

 

Cred ca-i subordoneaza.

Fan FC Steaua02.12.2010 18:40

WOW, n-am mai auzit demult. Se aude .. din nou .. pe ei pe mama lor! hahaha

 

Ce comentatori penibili .. cica "centreaza Banel dar respinge un alt brazilian" hahahaha

thor_clone02.12.2010 18:47

Titi caca, Barcelona estului, ii subordoneaza, etc,etc....

LOL

luati bataie de la echipa de rezerve de pe locul 10 din campionatul Angliei

bey baieti lasati fotbalul si apucati-va de ceea ce cunoasteti mai bine: sticle de vin, manele, masini si pitipoance

Stancu incepem cu tine. hahahaha

iNsTiGaToR02.12.2010 18:51
Titi caca, Barcelona estului, ii subordoneaza, etc,etc....

LOL

luati bataie de la echipa de rezerve de pe locul 10 din campionatul Angliei

bey baieti lasati fotbalul si apucati-va de ceea ce cunoasteti mai bine: sticle de vin, manele, masini si pitipoance

Stancu incepem cu tine. hahahaha

Eu am impresia ca orice echipa din Anglia poate sa bata orice echipa din Romania

Alex88pl02.12.2010 18:53
luati bataie de la echipa de rezerve de pe locul 10 din campionatul Angliei

bey baieti lasati fotbalul si apucati-va de ceea ce cunoasteti mai bine: sticle de vin, manele, masini si pitipoance

Stancu incepem cu tine. hahahaha

mai baga o fisa..poate iti dai seama de ce prostii spui.

 

 

stanculeee..:))te-ai incaltat invers?la pauza sa bea baietii cate o bere Steaua si isi revin.vai de jocul nostru.ricardo-petarda

David02.12.2010 19:03
si ce "inteligent" i-ai raspuns tu...

mama cata profunzime puteti avea stimate domn

oare as putea sa va citez???

Sufar de orbul gainii.Pur si simplu nu pot sa gasesc nici urma de virgule.Sau chiar confirmarea ca propozitiile se termina cu punct.

Apropo,kla,iar iti pui mintea cu toti prostii?

Fan FC Steaua02.12.2010 19:05

Surduuuu surduuu, sut surdu ... in paralel cu poarta :)))

red&blue_boy02.12.2010 19:19

ce gol a dat Bonfim! :)

David02.12.2010 19:27

Si mai tare e faptul ca Zapata s-a transferat la Liverpool.

 

Anghelov e de clasa.El si Radut ar trebui la mijloc.

Kapetan0s02.12.2010 19:41

Bun Anghelov asta sa vedeti ce il vinde Gigi in iarna asta...

L.E: O sa vina Mitica in curand!

David02.12.2010 19:47

Ce dura a fost tipa aia!

"ce?"

iNsTiGaToR02.12.2010 19:49

Deci chiar aveam o presimtire inainte de meci ca Reina o ia printre picioare :))

red&blue_boy02.12.2010 19:50
Deci chiar aveam o presimtire inainte de meci ca Reina o ia printre picioare :))

O fi baut inainte de meci Bere Steaua! :)

pytycrys02.12.2010 19:53

Lasa ca vine Mitica si va ia dracu! =))

WeeGee02.12.2010 19:53

...sa si-o traga?

 

Vaaai! Sa moara antena de bulgar si meseriasii de la Pro TV. Se pare ca priapismul lui Mitica actioneaza la nivel subliminal si chiar metempsihotic si da peste cap tehnologia fatucilor din studiouri.

 

Superba transmisie... :))

Fan FC Steaua02.12.2010 19:57

Ce rau imi pare ca n-a pierdut echipa lui bekali. Chiar speram sa castige Liverpool.

blindica02.12.2010 20:01

Un meci de cronica carcotasilor ! :))

Liviu94sud02.12.2010 20:02

tiki-taka? nu doar Steaua...

 

puneti-mi si mie cineva statisticile meciului!

red&blue_boy02.12.2010 20:02

Dragomir : "Steaua a facut un joc tactic foarte bun"...

Zau???

KidBoy Fan Steaua02.12.2010 20:02
...sa si-o traga?

 

Vaaai! Sa moara antena de bulgar si meseriasii de la Pro TV. Se pare ca priapismul lui Mitica actioneaza la nivel subliminal si chiar metempsihotic si da peste cap tehnologia fatucilor din studiouri.

 

Superba transmisie... :))

 

Deci cat am putut sa rad la faza asta =)) =)) dati-o dracului de treaba :)).

 

Transmisia a facut toti banii:))

AG02.12.2010 20:03

voi chiar v-ati uitat la meci ? :))) imi pare rau ca am ratat un epic fail de comentariu , am auzit k a intrat una din regie in direct :))

Kapetan0s02.12.2010 20:04

Pa pa calificare,nu avem nicio sansa la Napoli daca jucam la fel de lent si facem tot atatea greseli!

red&blue_boy02.12.2010 20:05

La Napoli mi-e ca ne-o luam rau...

«123456»