Intru pe site-ul oficial - fix in urma cu vreo juma' de ora, dau la online ticketing si surpriza, ia meciul cu Lpool de unde nu e ! Asta in conditiile in care de vreo saptamana era postat pe site ca se pot cumpara bilete inclusiv pe 25, deci azi, urmand ca din 26 sa se vanda DOAR la casele de bilete.
Sun la ei si mi se transmite ca s-a scos aplicatia, de vreo ora-doua.
Sa fie greseala mea, ca n-am cumparat din prima zi, nu ? La noi ziua nu se incheie la 23.59, cum ar fi normal, ci la 15.30-16, sau cand vor muschii angajatilor.
Respect din **** pentru suporteri. Acu' trebuie sa fac un drum special la stadion sa-mi cumpar bilet.
PS Pe site alta aberatie, ca abia de maine se vand online. Pana in ziua meciului. Jenant !

