FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-0 (0-0)

«12345»
Astristul08.11.2010 19:27
Daca facem un 0-0 sa spunem merci, nu jucam nimic adversarul ne-a subordonat total :))

L.E: Stau si ma gandesc putin...cum au reusit ruptii de la dinam0 sa bata ciorile?

Ruptii aia ne-au batut si pe noi, nu doar pe ciori! :rolleyes:

Meciul e foarte plictisitor iar noi nu jucam nimic. Se cam duce spre un 0-0 sau un succes la limita al crapizilor!

Kapetan0s08.11.2010 19:36

Cred ca e o performanta daca reusim sa legam 5-6 pase in meciu asta :)) Ce sa mai zis tiki-taka Barcelona http://www.youtube.com/watch?v=LS1TgoF8htg

ultras_laziale08.11.2010 19:40
varza cu salam.

 

pilaf cu porc :))

Alex88pl08.11.2010 19:58

cum ma sa dai in bara de acolo?:| mi-as plua in julieta:|

Kapetan0s08.11.2010 19:59

Surdule**********

De ce l-a schimbat pe Tanase cu Brandan?

 

Atentie la limbaj !

BlaUGranA08.11.2010 20:00

astia nici cu poarta goala nu dau gol decat din nimereala.

ultras_laziale08.11.2010 20:02

surdu nu este jucator de Steaua , nu-l mai injurati atat.

e limitat , nu m-a mirat ratarea lui , a ratat el multe altele in prima perioada petrecuta la Steaua , omul se repeta , nu poate evolua mai mult.

Kapetan0s08.11.2010 20:12

Dupa ce ca esti ratat mai si simulezi vai mama ta...incep sa ma intreb ce cauta unii jucatori din echipa asta la Steaua!

Foarte inteligenta schimbarea Tanase-Brandan parca am inceput sa jucam mai slab :)) oare o fi venit ordinu de la cioban?

VAIIII!!!!!CAT NOROC AVEM!!

 

Alex88pl08.11.2010 20:23

realist vorbind,surdu ne-a mancat victoria!

Fane08.11.2010 20:24

Noapte buna copii :wave:

Astristul08.11.2010 20:25

Mersi la fel Fane! :D

 

0-0

Panarama de meci. Daca la fel va fi si-n Cupa, macar sa se califice mai departe ca sa nu-mi para rau ca mi-am pierdut timpul de pomana.

Vlad Bogdan08.11.2010 20:28

Jiji a strigat gol inainte sa dea surdu in minge. :))

cristian01408.11.2010 20:28

Felicitari Surdule. Aproape ca m-ai facut sa-mi fie dor de tigan.

Daniel-Ionut08.11.2010 20:28

Gata... repede ati gasit vinovatul, SURDU, sa il omoram cu rosii in piata victoriei! :tomato:

Fane08.11.2010 20:30
Jiji a strigat gol inainte sa dea surdu in minge. :))

 

Vezi ce inseamna sa zici "HOP" pana nu sari gardul ? :D

claudiusb08.11.2010 20:34

Surdu e cel mai varza jucator din lot dupa Banel(bilascoi nici nu se mai pune,ala nu e fotbalist,nici in echipa scolii nu l-as vedea),stiam asta mai demult dar azi a confirmat cu varf si indesat...pacat de el,are viteza si caracter de fotbalist mare dar in rest....MUlta guie digiporno,ati vazut cum le-a stat inima comentatorilor la faza cu bara?

S.S.Lazio08.11.2010 20:47
Gata... repede ati gasit vinovatul, SURDU, sa il omoram cu rosii in piata victoriei! :tomato:

 

 

pai el e,cine altcineva ?:))

Daniel-Ionut08.11.2010 20:49
pai el e,cine altcineva ? :))

 

Dinu Patriciu! :no:

BNQ08.11.2010 20:49

Mai bine suna Gigi si intra Matei in locul lu` Surdu...

Alex88pl08.11.2010 20:50
Mai bine suna Gigi si intra Matei in locul lu` Surdu...

declaratia zilei

ce e mai trist e ca tiganul nostru a dat gol din pozitia aia in sferturi..

blindica08.11.2010 20:56

Tanase ,cel mai praf ! Surdu,la cat joaca,nu mai are simtul portii. De ce nu semnalati cum s-a perpetuat jocul cu Kapetanos pe dreapta :| ,in postul lui Szekely,in loc sa fi fost Surdu acolo,si Kapetanos in centrul atacului,ceea ce s-a intamplat foarte tarziu si,probabil,jucatorii si-au dat seama singuri sa faca mutarea respectiva.

Tanase,praf! Bara aceea,nimereala totala.

Tatarusanu,Gardos +.

 

Eu vreau alt capitan.

Daniel-Ionut08.11.2010 20:57
Eu vreau alt capitan.

 

Si eu vreau un Golf GTI :(

Kapetan0s08.11.2010 21:04

Cred ca Surdu ar trebui sa isi schimbe numele in Chioru :)

Alt derby de romanik alt meci intre 2 echipe de ratati care nu sunt in stare sa dea gol din 6 metrii, asta e nivelul fotbalului si ne mai miram de ce nationala ia bataie de la toti si suntem pe locul ala pe care suntem...

red&blue_boy08.11.2010 21:31
Panarama de meci. Daca la fel va fi si-n Cupa, macar sa se califice mai departe ca sa nu-mi para rau ca mi-am pierdut timpul de pomana.

Asa e,meci slab,slab...Asta e nivelul.Ne mai miram ca unde-am ajuns si cu nationala...

Bine-ar fi sa mergem in Cupa mai departe,dar nu prea cred...

 

Mai bine suna Gigi si intra Matei in locul lu` Surdu...

:))

adistnsc08.11.2010 21:32

Nu este prima data cand Surdu-Pinocchio alearga ca diperatul de zici ca se dezmembreaza si rateaza incredibillll, dar nu-i nimic, revine Banel...si o sa vedem atunci neuroni arsi la greu !

«12345»