FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-0 (0-0)

«12345»
PrymarU05.11.2010 07:45

Mie sa nu ne luam iar cea mai mare umilinta dintr-un campionat :(

Astristul05.11.2010 08:03

Belea stema Daniele! :))

bogdinho'05.11.2010 08:07

Mi-e sa nu se dea vreun penalty impotriva noastra ( mai ales ca jucam in Giulesti ) :)) Pana acum am luat 8 goluri numai din penalty , pacat ca noua nu ni se acorda . Aseara lui Surdu trebuia sa-i sara piciorul un tribuna ca sa vada si chiorul ala de arbitru :( Nu inteleg de ce mai sunt arbitri aditionali daca sunt la fel de chiori ca si centralul :wanker:

 

Cu tiganii vom avea meci greu , sper sa nu fim umiliti ca anul trecut...

Judy05.11.2010 09:44

Banel se confunda practic acum cu imaginea Stelei, dar ceea ce nu stiu multi este faptul ca Nicolita si-ar fi dorit sa ajunga la...Rapid. In 2004, cand juca la Poli AEK Timisoara, Nicolita declara dragoste eterna rivalilor:

 

"Vreau sa devin jucator liber si sa semnez cu Rapid. Este echipa pe care o iubesc si la care sper sa fac cariera. Pana sa ajung sa ma antrenez la ProRapid, alerg pe aceste coclauri", declara, pe 23 decembrie 2004, Banel Nicolita.

 

=))

 

am avut si vom avea mereuuuuuuuuuu boala pe tigani !!!!!!!!!!

 

ice_ball05.11.2010 13:19

2-3 meci interzis cardiacilor.

AleXyS.fCSB05.11.2010 16:09

In meciul de campionat egal(poate o victorie dar foarte greu de crezut, trasa de coada rau de tot)

-in ceea ce priveste CUPA, ar trebui motivatie MAXIMA! :) si sper intr-un meci bun urmat de calificarea noastra .

heroine05.11.2010 22:35

Bilete unde gasesc ? :)

PrymarU06.11.2010 04:57
Bilete unde gasesc ? :)

Ma greu ;)) o sa gasesti :).

Mihail_8606.11.2010 08:07

forta nea Gigi forta Steaua victorie spre 24 impreuna! luam UEFA si la anul luam ciampiuanslig =)) suntem buni taca paca sau tiki taca numai stiu ce jucam

Ronnie06.11.2010 08:34

Poti sa incerci sa vopsesti cioara in alb, tot nu-i porumbel...

Astristul06.11.2010 09:34

Presimt ca vom invinge! :)

Daniel-Ionut06.11.2010 09:36
Belea stema Daniele! :))

 

Facem si noi ce putem... :))

ultras_laziale06.11.2010 10:16

rugati-va pentru un egal...ciorile chiar joaca bine pe teren propriu.

bogdinho'06.11.2010 10:23
rugati-va pentru un egal...ciorile chiar joaca bine pe teren propriu.

 

Am vazut cu Pandurii ce bine joaca , in tandem cu oamenii in negru :))

A.ALeX06.11.2010 16:24

Eu sincer me-as dori o victorie si in cupa si in Liga :steag_sah_mic: :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:

 

rugati-va pentru un egal...ciorile chiar joaca bine pe teren propriu.

 

Eu ma rog sa nu mai fie DARURI LA ALBITRI de 20.000 mii de EURO :)) Ca in meciu cu RAPID-PANDURI (Ascultati sumele ce le spune ciobanu ca are exerienta ... mai multi BANI a dat la albitri decat la echipa )

Alex88pl06.11.2010 17:12

mai multi BANI a dat la albitri decat la echipa

un lucru ai zis si tu sa fie bun

ice_ball06.11.2010 18:32

Eu zic ca facem egal si in cupa si in campionat. Ne calificam cu tatarusanu la timona.

PiraniaN06.11.2010 23:31

macar sa facem un egal luni, in campionat, si sa castigam in cupa sa mergem si noi mai departe dupa atatia ani fara nici un trofeu... :wall:

 

daca e cineva pe aici care ma cinsteste cu un bilet raman dator cu o mare cinste ( eu cat am incercat nu am reusit sa fac rost de bilet la deplasarea asta ) :confused:

 

:steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut07.11.2010 09:51

Meciul va fi condus de catre Cristian Balaj, asistat de Ionel Popa, Iulian Radu, si Dragos Istrate.

AleXyS.fCSB07.11.2010 10:25

Clar... cine stie ce mai face Balaj? :hmmm: =))

Alex88pl07.11.2010 11:49

popa n-a fost la tusa in meciul cu prazarii?

bogdinho'07.11.2010 12:14

Sa fim realisti , cu sau fara arbitrii , tot pierdem...:(

 

mihai___slobozia07.11.2010 16:42

deci pe pagina home a siteului la meciul urmator aveti 8 octombrie, iar maine este 8 noiembrie ! un mic ajutor :Pfular-campionii

rezistenta_ultras07.11.2010 23:00
*Alecs*08.11.2010 11:46

Am avut si vom avea mereu boala pe Gigi

Ne pisam pe el la infinit, mvie Becalii

«12345»