Sa fim realisti , cu sau fara arbitrii , tot pierdem...![]()
iti dai seama ce se mai mandresc mailatii cand vad ce ai scris ?
Sa fim realisti , cu sau fara arbitrii , tot pierdem...![]()
iti dai seama ce se mai mandresc mailatii cand vad ce ai scris ?
e un meci greu tre sa castigam k sa revenim sus
Hai baietii io zic kai batem cu 2-1 ![]()
un 0-1 ar fi bun... ![]()
LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!
LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!
LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!
@andreysk si kapelini:
DA<de oameni ca voi avem nevoie. la protan
Salut!!!
Dati-mi si mie va rog un link unde sa vad meciul.
Forzza Steaua!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
@cristy96, data viitoare sa iti pui o semnatura mai mica la profil! ![]()
Eu zic ca le dam 3-1 cum le-am dat la Utrecht
M**E LA CIORI
![]()
![]()
![]()
eu nu inteleg un lucru, asa lasat in paragina e stadionul rapidistilor, incat din cele 1200 locuri destinate oaspetilor, doar 400 sunt utilizabile? am crezut ca l-au modernizat (carpit) deja pe ici si colo.
un link unde se poate vedea meciul ? stie cineva ? ms
Oierul, Mustata prin telefoane si Naum in studio.
Felul in care se completeaza, apreciaza e sublim.
Superb a inceput meciul.
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?
O cioara nu era mai potrivita?
Sunteti pregatiti de macel ?
Astia la gsplm sunt incredibili, uitati hal de titlu:
Meciul e decisiv pentru Oierul: "Dacă nu cîștigam, nu mai avem sanse la titlu".
Ba meciul nu e decisiv pentru Steaua, ci pentru guie, incredibil. Din acest motiv meciurile Stelei nu mai sunt de mult decisive pentru mine, motiv pentru care nici la asta nu ma uit.
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?O cioara nu era mai potrivita?
Seara nu se vede.Doar daca meciul se juca ziua. ![]()
Stau si ma intreb daca vom suta vreo minge pe poarta in meciul asta !! ![]()
Stau si ma intreb daca vom suta vreo minge pe poarta in meciul asta !!![]()
Hmmm,greu de spus...mai ales ca lipseste Banel! ![]()
varza cu salam.
Daca facem un 0-0 sa spunem merci, nu jucam nimic adversarul ne-a subordonat total ![]()
L.E: Stau si ma gandesc putin...cum au reusit ruptii de la dinam0 sa bata ciorile?
mai bine si-l faceau pe ala de pe stema lor, nu vulturul american. Pe Copos l-a luat durerea de cap cand a vazut, caci sigur iau amenda de la jandarmerie ![]()
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?O cioara nu era mai potrivita?
penal joc,penala echipa.
ce meci de tacac
Io mi-am luat o minge si ma joc prin camera.
E mai frumos spectacolul care il fac eu decat ala de la TV.
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?O cioara nu era mai potrivita?
E cioara vopsita.