FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-0 (0-0)

«12345»
gio_stgloria08.11.2010 12:53
Sa fim realisti , cu sau fara arbitrii , tot pierdem...:(

 

iti dai seama ce se mai mandresc mailatii cand vad ce ai scris ?

Andreysk08.11.2010 13:06

e un meci greu tre sa castigam k sa revenim sus

Hai baietii io zic kai batem cu 2-1 :steag_cruce_invers:

 

 

kapelini08.11.2010 14:24

un 0-1 ar fi bun... :steag_cruce_invers:

Judy08.11.2010 15:02

LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!

LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!

LA TIGANI M**E LA TIGANI!! !!!!!!!!!!!

 

Alex88pl08.11.2010 17:03

@andreysk si kapelini:

DA<de oameni ca voi avem nevoie. la protan

cristy9608.11.2010 17:12

Salut!!!

 

Dati-mi si mie va rog un link unde sa vad meciul.

 

Forzza Steaua!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut08.11.2010 17:46

@cristy96, data viitoare sa iti pui o semnatura mai mica la profil! :blink:

Fiorello_Alexandru08.11.2010 17:50

Eu zic ca le dam 3-1 cum le-am dat la Utrecht

 

M**E LA CIORI

 

:steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

dee08.11.2010 18:06

eu nu inteleg un lucru, asa lasat in paragina e stadionul rapidistilor, incat din cele 1200 locuri destinate oaspetilor, doar 400 sunt utilizabile? am crezut ca l-au modernizat (carpit) deja pe ici si colo.

vevebr08.11.2010 18:12

un link unde se poate vedea meciul ? stie cineva ? ms

SS Lazio08.11.2010 18:16

Oierul, Mustata prin telefoane si Naum in studio.

 

Felul in care se completeaza, apreciaza e sublim.

 

Superb a inceput meciul.

Elvis08.11.2010 18:18

http://www.myp2p.eu/

tb sa aveti instalat sopcast .

bafta !

pytycrys08.11.2010 18:33

Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?

O cioara nu era mai potrivita?

Kapetan0s08.11.2010 18:36

Sunteti pregatiti de macel ?

pda08.11.2010 18:39

Astia la gsplm sunt incredibili, uitati hal de titlu:

Meciul e decisiv pentru Oierul: "Dacă nu cîștigam, nu mai avem sanse la titlu".

Ba meciul nu e decisiv pentru Steaua, ci pentru guie, incredibil. Din acest motiv meciurile Stelei nu mai sunt de mult decisive pentru mine, motiv pentru care nici la asta nu ma uit.

 

red&blue_boy08.11.2010 18:41
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?

O cioara nu era mai potrivita?

Seara nu se vede.Doar daca meciul se juca ziua. :D

ultras_laziale08.11.2010 18:57

Stau si ma intreb daca vom suta vreo minge pe poarta in meciul asta !! :naughty:

red&blue_boy08.11.2010 19:00
Stau si ma intreb daca vom suta vreo minge pe poarta in meciul asta !! :naughty:

Hmmm,greu de spus...mai ales ca lipseste Banel! :D

BlaUGranA08.11.2010 19:05

varza cu salam.

Kapetan0s08.11.2010 19:07

Daca facem un 0-0 sa spunem merci, nu jucam nimic adversarul ne-a subordonat total :))

L.E: Stau si ma gandesc putin...cum au reusit ruptii de la dinam0 sa bata ciorile?

dee08.11.2010 19:08

mai bine si-l faceau pe ala de pe stema lor, nu vulturul american. Pe Copos l-a luat durerea de cap cand a vazut, caci sigur iau amenda de la jandarmerie :rolleyes:

Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?

O cioara nu era mai potrivita?

BlaUGranA08.11.2010 19:13

penal joc,penala echipa.

Alex88pl08.11.2010 19:20

ce meci de tacac

pytycrys08.11.2010 19:23

Io mi-am luat o minge si ma joc prin camera.

E mai frumos spectacolul care il fac eu decat ala de la TV.

*Alecs*08.11.2010 19:26
Ce e ma cu coregrafia aia cu un vultur la tigani?

O cioara nu era mai potrivita?

 

E cioara vopsita.

 

«12345»