MUlta guie digiporno,ati vazut cum le-a stat inima comentatorilor la faza cu bara?
daa , e pe fata , sunt anti - Steaua la greu , poate Vali Moraru ( ex- sport.ro ) c-a ajuns la ei sa mai rezolve problema ![]()
La derby-ul cu javrele n-au aratat galeria noastra decat la gol , fugitiv , e clar ca-si bate joc cineva de acolo , sa-i stea inima de javra-spurcata !!! ![]()
Si eu vreau un Golf GTI![]()
Nu esti singuru! ![]()
rar mi-a fost dat sa vad un meci mai slab. se miscau de parca trageau sa moara saracii. si unii, si altii
in ritmul asta scapam de cioban. dar vom indura multe umilinte pana atunci
rar mi-a fost dat sa vad un meci mai slab. se miscau de parca trageau sa moara saracii. si unii, si altii
Referitor la noi,la Bistrita am jucat mai slab.Jenant...
Sa zicem mersi de egalul asta chior, pana si norocul ne-a parasit... oricum daca bateam noi in campionat iesea fecali cu declaratii ca i-am zapacit, ca am jucat excelent ca... si uite asa si-o luau mercenarii de la Steaua in cap si in cupa o luam cu 6-0. asa macar mai exista un gram de speranta pentru cupa. ![]()
norocul ne-a parasit de cativa ani..de pe vremea lui Dorinel la meciu cu javrele inceput toata treaba..2 bare sau bara/meci ![]()
de ce nu e Steaua-Rapid derby?
pentru ca pentru rapid adevaratul si singurul derby este meciul cu petrolul ploiesti. li se trage de la meciurile pe viata si pe moarte din trecut, pentru promovarea din b :-)
Sunt mega constient ca Steaua se afla in cea mai neagra perioada a ei, dar asa cum am mai vazut pe aici pe undeva, imi doresc Cupa Romaniei pentru ca dupa parerea mea e un trofeu mult mai nobil decat campionatul, nu aduce nici bani multi, deci nici bunastare materiala ciobanului si pentru ca-mi doresc sa mai batem si noi niste cioroi / spurcati.
Oare?
Locurile 3, 4 si 5 precum si castigatoarea Cupei Romaniei vor juca in 2011 in tururile preliminare ale Europa League
Cu putin noroc, ciobanul poate scoate bani si de aici....
De ce **** MEA nu e nici macar trecut pe foaia de joc Stancu?
Lacatus, esti inapt mintal?!?!??!
Stati linistiti! Ne concentram pe campionat! LA-CA-TUS LA-CA-TUS !!!
Cred ca o sa incep sa numar de cate ori cade Bilasco pe jos =))
Acu vine golu!!Haideti cu bricheta, pardon petarda.