FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-0 (0-0)

«1345»
Omdrem09.11.2010 07:07
:)) Surdu mai degraba e orb decat surd...MI-A DAT DISPER! Imi venea sa ma dau cu capu de pereti la ratarea lui Surdu!
ultras_laziale09.11.2010 07:12
MUlta guie digiporno,ati vazut cum le-a stat inima comentatorilor la faza cu bara?

 

daa , e pe fata , sunt anti - Steaua la greu , poate Vali Moraru ( ex- sport.ro ) c-a ajuns la ei sa mai rezolve problema ;)

La derby-ul cu javrele n-au aratat galeria noastra decat la gol , fugitiv , e clar ca-si bate joc cineva de acolo , sa-i stea inima de javra-spurcata !!! :cursing:

Astristul09.11.2010 08:20
Si eu vreau un Golf GTI :(

 

Nu esti singuru! :D

mountytoma09.11.2010 10:34

rar mi-a fost dat sa vad un meci mai slab. se miscau de parca trageau sa moara saracii. si unii, si altii

 

in ritmul asta scapam de cioban. dar vom indura multe umilinte pana atunci

red&blue_boy09.11.2010 10:38
rar mi-a fost dat sa vad un meci mai slab. se miscau de parca trageau sa moara saracii. si unii, si altii

Referitor la noi,la Bistrita am jucat mai slab.Jenant...

PiraniaN09.11.2010 13:24

Sa zicem mersi de egalul asta chior, pana si norocul ne-a parasit... oricum daca bateam noi in campionat iesea fecali cu declaratii ca i-am zapacit, ca am jucat excelent ca... si uite asa si-o luau mercenarii de la Steaua in cap si in cupa o luam cu 6-0. asa macar mai exista un gram de speranta pentru cupa. :naughty:

Mikegr09.11.2010 13:37

norocul ne-a parasit de cativa ani..de pe vremea lui Dorinel la meciu cu javrele inceput toata treaba..2 bare sau bara/meci :))

mountytoma11.11.2010 15:34

de ce nu e Steaua-Rapid derby?

 

pentru ca pentru rapid adevaratul si singurul derby este meciul cu petrolul ploiesti. li se trage de la meciurile pe viata si pe moarte din trecut, pentru promovarea din b :-)

cristian01411.11.2010 15:52

Sunt mega constient ca Steaua se afla in cea mai neagra perioada a ei, dar asa cum am mai vazut pe aici pe undeva, imi doresc Cupa Romaniei pentru ca dupa parerea mea e un trofeu mult mai nobil decat campionatul, nu aduce nici bani multi, deci nici bunastare materiala ciobanului si pentru ca-mi doresc sa mai batem si noi niste cioroi / spurcati.

Fan FC Steaua11.11.2010 17:17

Oare?

 

Locurile 3, 4 si 5 precum si castigatoarea Cupei Romaniei vor juca in 2011 in tururile preliminare ale Europa League

 

Cu putin noroc, ciobanul poate scoate bani si de aici....

Vlad Bogdan11.11.2010 18:29

De ce **** MEA nu e nici macar trecut pe foaia de joc Stancu?

Lacatus, esti inapt mintal?!?!??!

cristian01411.11.2010 18:42

Stati linistiti! Ne concentram pe campionat! LA-CA-TUS LA-CA-TUS !!!

Kapetan0s11.11.2010 18:53

Cred ca o sa incep sa numar de cate ori cade Bilasco pe jos =))

Acu vine golu!!Haideti cu bricheta, pardon petarda.

«1345»