FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Utrecht 3-1 (1-1)

«1345678»
red&blue_boy04.11.2010 20:35

1-0...

Sky04.11.2010 20:36

Cat p`aici sa nu valideze golul ..

Sud194704.11.2010 20:37

Fratilor mai dati cateva petarde sa ia ciobanul amenda :))

 

Kapetan0s04.11.2010 20:37

Luam bataie oricum :)

Frumos , frumos...

Sky04.11.2010 20:38

Ce sut a prins ala ..

ultras_laziale04.11.2010 20:47

Frumos gol...

pff...Banel este pilaf !!!

Sky04.11.2010 20:53

aproximativ toata echipa e pilaf.. tanase apostol latolevici martinovici ricardo ..etc.. Sunt cateva faze in care trec olandezii ca prin branza Ne mai trebuie timp ... prea multi jucatori schimbati de la meci la meci ..nu s-a consolidat nici o relatie de joc ..

Kapetan0s04.11.2010 20:53

pilaf Banel dar parca joaca ceva mai bine decat Dodel =))

Catalyn0704.11.2010 20:54

doar mie mi se pare ca Martinovici are o privire de experiment ratat ? si ca Dodel e mort de drogat pe teren ? aa..si ca Banel e in continuare in propriul sau univers

pytycrys04.11.2010 20:55

Suntem putin cam praf.

Gol norocos, in rest cam nimic.

Alex88pl04.11.2010 20:56

ce bine joaca Steaua:X..(ups,cred ca incepe verdeata sa isi faca efectul)

Sky04.11.2010 21:03

poate asta e planu ..sa ne faca sa injuram in prima repriza ..si in a doua sa intre sa le dea 4 goluri . Poate e tactica . "adormirea adversarului"

pytycrys04.11.2010 21:16

Meritam golul asta?

Eu zic ca nu..

Roger04.11.2010 21:17

2-1! Bulan si goluri de KKT, dar mai bine asa.

 

Noroc ca a gresit Banel sutul! :yes: 3-1

 

:))

ultras_laziale04.11.2010 21:18

scor fals...

red&blue_boy04.11.2010 21:19

Desi n-am jucat mai nimic,conducem...

pytycrys04.11.2010 21:20

Ce plua mea ma?

Nu jucam nimic si e 3-1?

Cum vine asta?

BAF-kimi04.11.2010 21:20

Cu dinam0 nu castigau, baga-mi-as pl in ei de mercenari. Oricum nu se califica.

Kapetan0s04.11.2010 21:21

Jur ca nu am mai vazut atata bulan de muuult timp :))

Oare ce a patit tiganu de joaca asa bine?

pytycrys04.11.2010 21:24

Jucam asa, iar iluzii, iar sperante desarte, iar zice lumea ca jucam ca Barcelona, poate da dracu' de ne calificam si in sferturi, iar bani din bilete, bani din calificare, fix plua.

Si parca vad ca la meciu' cu tiganii ne facem de kkt.

Alex88pl04.11.2010 21:25
Jur ca nu am mai vazut atata bulan de muuult timp :))

Oare ce a patit tiganu de joaca asa bine?

cine joaca bine?si tu fumezi?a avut tiganu bulan odata si sutul lui care se ducea in out de margine a ajuns in gheata lui Stancu si acum il ridica in slavi comentatorii astia. niste comentatori..de prima clasa(adica clasa 1)

p.s. unde marele wolfsfinkel?moraes a rupt apararea asta.

red&blue_boy04.11.2010 21:29
Oricum nu se califica.

Asa e...Doar sa se mai amageasca unii putin,mai avem ce vorbi pe la TV,etc...

 

Si parca vad ca la meciu' cu tiganii ne facem de kkt.

Mi-e ca asa se va intampla.

Sky04.11.2010 21:30

hai ca parca am inceput sa jucam umpic mai bine .. se adeveresc spusele mele de mai sus ..totul a fost o tactica:)) si acum bulan sau nu incercati-va sa va bucurati si voi umpic , au venit mai montati de la vestiare ..conteaza f mult o explozie de asta de cateva minute.

cristian01404.11.2010 21:32

Pentru faptul ca i-a dat mingea printre picioare unuia si ca a tras un sut firav aproape paralel cu poarta, din care Stancu a marcat (pasa n-a fost in nici un caz), cioroiul va ramane batut in cuie in primul 11 in cazul in care nu va pleca.

Oricum, indiferent de rezultat sau orice altceva, meciul asta va ramane in istorie prin simplul si durerosul fapt ca undeva prin minutul 20 bannerul Ultras a fost coborat pentru ultima data de pe gard. Cum au zis si ei : azi cortina a cazut, spectacolul s-a terminat. Felicitari pentru decizia dureroasa, dar necesara!

Kapetan0s04.11.2010 21:33

Am si eu o intrebare:Ce cauta echipele astea doua in Europa League?In afara de 3-4 jucatorii de la Utrecht si hai 2 de la Steaua restu sunt desculti,mai pe scurt zici ca e meci de Liga 1...

Se termina 3-3 sunt sigur!Dodele e vai mama ta :))

«1345678»