Cat despre faptul ca eu as fi suporter de rezultat cum puteti spune asta?Pai Steaua e de cativa ani in afara trofeelor si totusi acum tin si mai mult ,pt ca mie imi place sa sustin o echipa aflata la greu,nu ca voi care acum ii dati in cap...
Mai nebunaticule, hai sa iti arat cum imi mananc eu nervii din cauza nebunaticilor ca tine
si ce voi posta in continuare este mesajul unei persoane, care bineinteles ne judeca pe toti pe marginea celor ca tine.
"Am fost aseara la rasul ala de meci.. am avut o invitatie la tribuna 0.
LOL.. este comentariul meu dupa acel meci. Cred ca singurul loc din lume cu mai putina atmosfera ar fi Stefan cel Mare, in rest.... n-am vazut in viata mea suporteri mai putin entuziasmati, mai dezinteresati si mai nepasatori de echipa decat suporterii Stelei de aseara.
Toata tribuna unde am stat eu nici macar nu aplauda, nu se ridicau in picioare, nu stiau cantecele (le stiam eu mai bine fiind suporter al Craiovei, wtf), a fost o atmosfera penibila. Au inceput sa se bucure doar pe la 3-1, dar pana atunci injurau incontinuu pe toti jucatorii, cum puneau piciorul pe minge.
O adunatura de oi ratacite... asa erau suporterii Stelei de aseara. Care stateau mai mult intorsi cu spatele la meci ca sa se uite la Oierul sus in loja... mi-era sila cand ii vedeam pe toti cum se intorc si il admira. Probabil e idealul lor in viata... un exemplu de om care a reusit 
Ce gasesti frumos la jegul ala de echipa, Miss? Pe bune...."
Deci, multumesc Banelinho, mare suporter al Stelei.