Nu va mai alarmati, ca data trecuta zicea ca a venit de la meci nervos pe arbitru si dupa o jumatate de ora ne povestea ce au zis la TV Mocanu si Draghici
Later edit:
Auziti ce statistica pe site-ul UEFA:
Steaua have been the most efficient side in front of goal in the first three matchdays with their eight strikes on target producing five goals.
Pai 8 suturi pe poarta au alte echipe intr-un singur meci, noi avem in trei meciuri. Haiosi rau baietii de la UEFA.
Normal ca am stiut ce zic comentatorii de la TV chiar de la stadion,crezi ca eu nu vb la tel cu oameni care se uita la meci acasa???
Se pare ca sunt injurat pe forumul Stelei pt simplul motiv ca tin cu Steaua,asta e o situatie de Guiness Book
...
Oricum, chiar daca pe forum voi agitatorii sunteti majoritari,in realitate sunteti prea putini .
Peluza Nord promite sa sustina frenetic echipa in seara asta si sunt convins ca nu are cum sa ne scape victoria in grupe dupa mult timp,in fata unei echipe destul de accesibile...
O sa intru pe forum la noapte si sunt convins ca voi vedea multe comentarii triste aici dupa VICTORIEEE !!!
Steaua te rugam,Steaua te rugam...Astazi vrem sa castigam !!!(forumul sa-l intristam) ![]()
