Sa vedeti ca prostul de Lacatus iar joaca cu tiganul titular.
Daca e asa ii urez domnului Lacatus sa piarda toate 3 meciurile care urmeaza.
Sa vedeti ca prostul de Lacatus iar joaca cu tiganul titular.
Daca e asa ii urez domnului Lacatus sa piarda toate 3 meciurile care urmeaza.
Sa vedeti ca prostul de Lacatus iar joaca cu tiganul titular.
Daca e asa ii urez domnului Lacatus sa piarda toate 3 meciurile care urmeaza.
Pai , n-a zis el ca nu-l mai pierde paltonul de iarna !? ![]()
e pe faras si Laca , gata , ganditi-va la numele noului antrenor ! ![]()
sa joace cu 11 baneli , nici ca ne mai pasa...
Pai...joaca..
Nu poate juca luni..deci..joaca joi ![]()
:-j
Mi-e dor de..
Steaua..
Invingem diseara sa imi mai "rada sufletul"..
Pai...joaca..Nu poate juca duminica..deci..joaca joi
:-j
Mi-e dor de..
Steaua..
Invingem diseara sa imi mai "rada sufletul"..
Diseara joaca cei care merita...in general echipele care termina pe unul din primele 2 locuri in campionat.
Nordul o sa fie plin....va zic sigur , stiu ce zic ![]()
A avut dreptate cine a spus ca cei care se dau azi stelisti infocati nu merita o echipa .... nici macar una de Liga a III -a ! Apar pe forum tot felul de comentarii care nu au nimic de a face cu fotbalul ! Doar ura si incultura , lipsa de civilizatie si morala !!! Injuraturi si invective, abjectii si dejectii !!! Pana in 1989 Steaua a fost balacarita de dinamovisti, rapidisti, bancari si studenti pentru ca se spunea ca a fost echipa familiei ceausescu ! Azi este balacarita de aceiasi plus unii stelisti!???! vopsiti care spun ca isi dau viata pentru culori dar nu au habar ce semnifica aceste culori ! Cineva a amintit de I.Savu intr-un context care il pune pe acesta intr-o lumina total defavorabila ! Bine ca nu mai stiu unii si de alte glorii pe care sa-i taraie in noroiul in care se scalda !!!Romania a fost Romania si pe vremea lui A.I.Cuza , si a regilor Ferdinand, Carol sau Mihai, si pe vremea lui Ghe.G.Dej si alui Ceausescu, si a lui Iliescu, Constantinescu ,Basescu si a cui o mai veni !!!La fel si Steaua pentru mine va fi Steaua indiferent de conducator sau patron !!!(Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).Voi merge l;a meci si voi striga FORZZA Steaua indiferent de parerea voastra !
du-te tata in pace
Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).Voi merge l;a meci si voi striga FORZZA Steaua indiferent de parerea voastra !
Sa nu strigi prea tare,sa nu te doara gatul.
Invata tu de la fanii Rapid,U Cluj!Sau mai bine ai invata sa te exprimi...
Eu cred ca nu se va mai juca acest meci !
Voi , ati vazut ce CEATA era la orele 20 ?
nu se mai vedea nimic pe stadion...iar maine seara va fi la fel,poate si mai rau !!
Basca balariile alea de terenuri din spatele stadionului care influenteaza si mai mult efectul de ceata.
FORZA Steaua !!! ![]()
Cu totii la stadion sa facem o atmosfera adevarata pt ,din nou,singura echipa romaneasca care face ceva in Europa !!!
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
FORZA Steaua !!!
Cu totii la stadion sa facem o atmosfera adevarata pt ,din nou,singura echipa romaneasca care face ceva in Europa !!!
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Oare cum e sa stii ca faci parte din etnia cea mai dispretuita de pe planeta, din excrementul rasei umane, din veriga lipsa a umanitatii??? Cum e cand se aseaza mustele pe tine cu pofta crezand ca au dat de vreo balega maronie gustoasa???
FORZA Steaua !!!
Cu totii la stadion sa facem o atmosfera adevarata pt ,din nou,singura echipa romaneasca care face ceva in Europa !!!
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Adminilor cer cu indulgenta sa faceti ceva cu acest becaliot si un ban ceva?FARA PREZENTA LA MECI doar asa il facem praf pe cioban!!!
Cat de bine era anul trecut la meciul cu Twente de pe Ghencea ! Asa ar trebui sa fie la fiecare meci...
CLANU` Oierul , LA MUEEEE CLANU` Oierul...
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Ciorex, nu iti place cu dusmanii in jurul tau? Te si vad: "haidi Steaua, cicalacacichicea, sa moara dusmanii din sud". Scarbo.
Eu daca l-as intalni pe baietelul asta banelihno asa intamplator pe strada i-as da instant 2 pumni in cap( asa just for fun ).........mori oaie/cioara cretina!!!!!
P.s Sa fiti prezenti toti pe stadion diseara sa behaiti pe acolo si sa-i ingrosati buzunarele becaliotului prin prostia voastra incomensurabila!
Cu totii la stadion sa facem o atmosfera adevarata pt ,din nou,singura echipa romaneasca care face ceva in Europa !!!
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Care < toti > ? ![]()
Se duc cei care se uita la modul general la un meci de fotbal dar care nu au habar de absolut nimic , de tactica , de asezare in teren si de multe altele ; se duc doar fraierii ,taranii , pustii care in loc sa invete stau si pierd vremea printre injuraturi , unii care n-au ce face cu banii si-i vezi in loje/fotolii , o amestecatura oribila , atmosfera CANCI si uite asa Gunoiul are impresia ca este admirat atunci cand in eventualitatea unui rezultat bun al echipei , unul dintre acesti spectatori penibili ii arunca Gunoiului la iesirea din stadion: < sa traiasca nea Jiji/forza Steaua...tiki-taka ! > si gunoiul se umfla in pene si ne mai etuf creierii cu capul lui de oaie-ordinara si analfabet cat cuprinde...indepartandu-se cu hardughia aia de masina , cu muzica la maxim , in timp ce respectivii spectatori privesc in zare zambind si spunandu-si : < Mare e Jiji asta ! si ce de bani are baaa...> !
Dar despre F O T B A L , nimic. Nulitati ordinare care se duc la meciuri in loc sa boicoteze ceea ce CLUBUL Steaua a ajuns : o simpla jucarie in mana unui bolnav-mintal care pina la urma va pleca el...e doar o chestiune de timp si cred ca incepe sa se vada ca CINEVA incepe sa-l sape rau de tot de data asta si nu cred ca va mai avea scapare.
Puscaria sa te pape din nou , cred ca iar te vedem la `racoare` , nenorocitule !!!
GUNOIULE-beeee-calian...ALEGE-S-AR PRAFUL SI PULBEREA DE TINE !!!!!!!
NIMENI LA MECI !!!!!!
ps - iar tu , cap de pluta/banelinho , stelistu` lu` peshte-prajit...ma mir ca nu intri in pamant de rusine si de prostia care zace in minuscul ala de creier ; nici nu-i de mirare ca cine se aseamana , se aduna ! mars in mortii ma-tii de boschetar nenorocit...
CITAT(banelinho_16 @ Nov 3 2010, 11:05 PM)
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Ba dar care e treaba de comentezi tu despre sudisti, ai fost odata de 2 ori in peluza si esti mare smecher, mai usor ca nu e frumos
.
Eu propun ca un admin sa directeze automat posturile lui banelinho_16 in "Coltul veseliei".In prostia lui,mi se pare f amuzant:))
Haide Steaua,haide Steaua haideeeee!!!
Iarasi ne facem curaj inainte de meci, iar "arogante", iar agitatie inutila.
Pierdem aproape sigur, 0-2, sau 0-1. Maxim un 0-0 chinuit.
FORZA Steaua !!!
Cu totii la stadion sa facem o atmosfera adevarata pt ,din nou,singura echipa romaneasca care face ceva in Europa !!!
ps:sudistii si ceilalti anti-stelisti sa ne scuteasca de prezenta lor dusmanoasa...
Eroul tau a luat galben in etapa trecuta, pentru a evita o umilinta. Nu-i problema. Cu siguranta Szekely o sa joace mult mai bine si o sa ii faca pe suporteri sa iti injure eroul mai tare in etapa urmatoare, cand o sa fie impus din nou in primul 11 desi nu merita, probabil chiar in locul lui Janos.
p.s. Vad ca tot o dai cu strigari. Sper ca si tu o sa fii la stadion, sa incurajezi echipa din minutul 1 pana in minutul 90. Si cand zic sa incurajezi, ma refer la cantat si incurajat de-adevaratelea, nu mancat seminte si injurat rivalele.
Eroul tau a luat galben in etapa trecuta, pentru a evita o umilinta. Nu-i problema. Cu siguranta Szekely o sa joace mult mai bine si o sa ii faca pe suporteri sa iti injure eroul mai tare in etapa urmatoare, cand o sa fie impus din nou in primul 11 desi nu merita, probabil chiar in locul lui Janos.
p.s. Vad ca tot o dai cu strigari. Sper ca si tu o sa fii la stadion, sa incurajezi echipa din minutul 1 pana in minutul 90. Si cand zic sa incurajezi, ma refer la cantat si incurajat de-adevaratelea, nu mancat seminte si injurat rivalele.
Sigur va sta la tribuna 1 sa ii cante in struna Ciobanului !
Nu va mai alarmati, ca data trecuta zicea ca a venit de la meci nervos pe arbitru si dupa o jumatate de ora ne povestea ce au zis la TV Mocanu si Draghici ![]()
Later edit:
Auziti ce statistica pe site-ul UEFA:
Steaua have been the most efficient side in front of goal in the first three matchdays with their eight strikes on target producing five goals.
Pai 8 suturi pe poarta au alte echipe intr-un singur meci, noi avem in trei meciuri. Haiosi rau baietii de la UEFA.
numai bagati in seama totii terminatii...sunt oameni fara creier..jet sclaviilor fara cap ..si va urez multa ..carte ![]()
Later edit:Auziti ce statistica pe site-ul UEFA:
Steaua have been the most efficient side in front of goal in the first three matchdays with their eight strikes on target producing five goals.
Cand mai dai copy/paste in alta limba in afara de rromanes te rog sa traduci si pentru banelinho. Altfel se va chinui sa caute traducere pe net. Vrei sa fii acuzat de rasism si rele tratamente administrate minoritatilor? ![]()
"Fanii Stelei sunt suparati, patronul e furios, sa o bata pe Utrecht este singura lor sansa de salvare, pentru ca pana si in campionat joaca slab. Toata lumea e suparata si dezamagita ca Steaua s-a incurcat si cu Bistrita. Asta ne va ajuta! Acum vor fi cam 5000-10.000 de fani pe Ghencea... e o imagine oribila sa joci pe un Ghencea gol!", a spus Nesu pentru Algemeen Dagblad.
Eu cred ca nu se va mai juca acest meci !Voi , ati vazut ce CEATA era la orele 20 ?
nu se mai vedea nimic pe stadion...iar maine seara va fi la fel,poate si mai rau !!
Basca balariile alea de terenuri din spatele stadionului care influenteaza si mai mult efectul de ceata.
hehe...sa vezi cum o sa joace 5 vs 5 pe un sintetic....titulari: tatarusanu,stacu,tanase(sau ricardo),lato siii gardos...am avea si noi o sansa...