0-2.
Asta cu mult noroc.
0-2.
Asta cu mult noroc.
TOTI LA MECI..sa umplem stadionul(cum se numeste? ca am uitat). si sa ii umplem conturile lu` ne-a Jiji ca sa are de unde sa baga bani la Steaua noastra si sa jucam iar in sampion lig. Forza Steaua, Forza NE-A Jiji
PS: Vinde, pleaca, mori dar mai bine mori.
![]()
![]()
din pacate , oamenii rai nu mor `niciodata` !
Ii bate Steaua Bucuresti pe olandezi de or sa sara-n aer si Nesu o sa cheleasca.Steaua,cea mai buna echipa din Romania si cea mai in forma pe plan european ![]()
Si tu ,in afara de Juventus, cu ce echipa mai tii?
Imi place Del Piero,atata tot.Tineam cu Steaua,dar acea echipa a murit.Nu ma regasesc in FC Miorita.
Utrecht in ultima etapa la olandezi , au luat-o pe `coaja` in deplasare , la Ado Den Haag cu 1-0 , so...cred ca iese un amarat si urat de egal.Nici nu se vor concentra la acest meci , e greu , mai ales ca urmeaza meciul cu ciorile.
Hm,si crezi ca pentru Steaua asta inseamna ceva?Utrecht probabil ca isi va revenii cu noi,au nevoie de puncte
,ori va iesi un egal chinuit.Si poate se implineste o performanta si mai mare ca la meciul cu Twente,sa moara oaia de ciuda.
Ii bate Steaua Bucuresti pe olandezi de or sa sara-n aer si Nesu o sa cheleasca.Steaua,cea mai buna echipa din Romania si cea mai in forma pe plan european![]()
era cat pe ce sa te cred.......dar m-am trezit repede si m-am calmat!!!!
10-0 pentru Utrecht!!!Cel putin asta imi doresc.
exact ceea ce spuneam...
Ce ziceai tigane,ca nu imi amintesc? ![]()
Si tu ,in afara de Juventus, cu ce echipa mai tii?
Bai banelinho te rog nu mai intra pe acest site becaliot imputit.FARA PREZENTA LA MECI doar asa il putem face praf pe cioban!!!!
Vom pierde cu siguranta,deja biletul de pariuri e facut,2 clar,revenind la lucruri serioase,Utrecht e peste noi cu 2 clase minim,nu vad cum i-am putea batea fara nici o tactica de joc,un management serios,clubul e pierdut demult,antrenor nu avem,profesionalism la club nu avem,avem un analfabet in fruntea clubului,eu zic sa nu va mai pierdeti timpul si banii cu aceasta facatura de echipa,vreti sa vedeti fotbal total,asteptati Barca-Real,mai e putin!!!
Nu am mai scris nimic, demult, pentru ca imi este sila si scarba de tot ce se intampla la club si la echipa.
Pronostic 1 solist.
Asta daca jucam in formula mea.
Tatarusanu
Geraldo, Gardos, Abrudan-
Sekely, Radut, Angelov, Tanase, Latovlevici
Surdu, Stancu
Jucatorii care trebuie sa zboare: Bonfim, Brandan, Nicolita,
La Steaua - Utrecht, vad un mare 2.
Olandezii au demonstrat din primul meci ca ne sunt superiori si ca valoare a jucatorilor si in privinta registrului tactic. Numai nesansa i-a impiedicat sa obtina victoria si cele 3 puncte.
Inclin sa cred ca meciul se va disputa pe un stadion cu foarte multe locuri goale. Inclusiv la Peluza Nord si tribuna I-a, si mai ales la tribuna a doua.
Era frumos sa se faca pe prima pagina o prezentare a echipei adverse, asa cum au fost cele cu Liverpool, dar mai ales cu Napoli.
Oricum, am sa tin cu Mihaita Nesu maine seara, deoarece el a facut pentru Steaua mai multe decat tot lotul la un loc.
Jucatorii care trebuie sa zboare: Bonfim, Brandan, Nicolita,
Singurul care poate zbura este Nicolita.
Va arbitra o brigada din Rusia:
Arbitru
Stanislav Sukhina (RUS)
Asistenti
Oleg Tselovalnikov (RUS), Vitaly Drozdov (RUS)
Al patrulea oficial
Evgeny Turbin (RUS)
Asistenti aditionali
Eduard Malyi (RUS), Viacheslav Kharlamov (RUS)
Singurul care poate zbura este Nicolita.
Corect !
Invingem 2-0.
A avut dreptate cine a spus ca cei care se dau azi stelisti infocati nu merita o echipa .... nici macar una de Liga a III -a ! Apar pe forum tot felul de comentarii care nu au nimic de a face cu fotbalul ! Doar ura si incultura , lipsa de civilizatie si morala !!! Injuraturi si invective, abjectii si dejectii !!! Pana in 1989 Steaua a fost balacarita de dinamovisti, rapidisti, bancari si studenti pentru ca se spunea ca a fost echipa familiei ceausescu ! Azi este balacarita de aceiasi plus unii stelisti!???! vopsiti care spun ca isi dau viata pentru culori dar nu au habar ce semnifica aceste culori ! Cineva a amintit de I.Savu intr-un context care il pune pe acesta intr-o lumina total defavorabila ! Bine ca nu mai stiu unii si de alte glorii pe care sa-i taraie in noroiul in care se scalda !!!
Romania a fost Romania si pe vremea lui A.I.Cuza , si a regilor Ferdinand, Carol sau Mihai, si pe vremea lui Ghe.G.Dej si alui Ceausescu, si a lui Iliescu, Constantinescu ,Basescu si a cui o mai veni !!!La fel si Steaua pentru mine va fi Steaua indiferent de conducator sau patron !!!(Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).Voi merge l;a meci si voi striga FORZZA Steaua indiferent de parerea voastra !
blablablaDoar ura si incultura , lipsa de civilizatie si morala !!! Injuraturi si invective, abjectii si dejectii
blablabla
Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).
blablabla
Mdea, cultule.
Si eu, impreuna cu multi dintre aia pe care ii infierezi tu, vom merge diseara la baschet, unde vom striga tot "Forza Steaua" . Asa ca nu te apuca tu sa etichetezi aiurea oamenii, prea-dreptule.
A avut dreptate cine a spus ca cei care se dau azi stelisti infocati nu merita o echipa .... nici macar una de Liga a III -a ! Apar pe forum tot felul de comentarii care nu au nimic de a face cu fotbalul ! Doar ura si incultura , lipsa de civilizatie si morala !!! Injuraturi si invective, abjectii si dejectii !!! Pana in 1989 Steaua a fost balacarita de dinamovisti, rapidisti, bancari si studenti pentru ca se spunea ca a fost echipa familiei ceausescu ! Azi este balacarita de aceiasi plus unii stelisti!???! vopsiti care spun ca isi dau viata pentru culori dar nu au habar ce semnifica aceste culori ! Cineva a amintit de I.Savu intr-un context care il pune pe acesta intr-o lumina total defavorabila ! Bine ca nu mai stiu unii si de alte glorii pe care sa-i taraie in noroiul in care se scalda !!!Romania a fost Romania si pe vremea lui A.I.Cuza , si a regilor Ferdinand, Carol sau Mihai, si pe vremea lui Ghe.G.Dej si alui Ceausescu, si a lui Iliescu, Constantinescu ,Basescu si a cui o mai veni !!!La fel si Steaua pentru mine va fi Steaua indiferent de conducator sau patron !!!(Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).Voi merge l;a meci si voi striga FORZZA Steaua indiferent de parerea voastra !
Sa pui si tu pe forum o poza cu tine la meci. Vrem sa vedem si noi cum strigi "Forzza Steaua!"
P.S.: fara ochelari de soare...aia e pentru facebook sau hi5.
Se mai gasesc bilete ?
Se mai gasesc bilete ?
Asta-i vrajeala, nu?
A avut dreptate cine a spus ca cei care se dau azi stelisti infocati nu merita o echipa .... nici macar una de Liga a III -a ! Apar pe forum tot felul de comentarii care nu au nimic de a face cu fotbalul ! Doar ura si incultura , lipsa de civilizatie si morala !!! Injuraturi si invective, abjectii si dejectii !!! Pana in 1989 Steaua a fost balacarita de dinamovisti, rapidisti, bancari si studenti pentru ca se spunea ca a fost echipa familiei ceausescu ! Azi este balacarita de aceiasi plus unii stelisti!???! vopsiti care spun ca isi dau viata pentru culori dar nu au habar ce semnifica aceste culori ! Cineva a amintit de I.Savu intr-un context care il pune pe acesta intr-o lumina total defavorabila ! Bine ca nu mai stiu unii si de alte glorii pe care sa-i taraie in noroiul in care se scalda !!!Romania a fost Romania si pe vremea lui A.I.Cuza , si a regilor Ferdinand, Carol sau Mihai, si pe vremea lui Ghe.G.Dej si alui Ceausescu, si a lui Iliescu, Constantinescu ,Basescu si a cui o mai veni !!!La fel si Steaua pentru mine va fi Steaua indiferent de conducator sau patron !!!(Poate a-ti avea de invatat de la fanii lui Manchester(City sau Utd, Liverpool, Chelsea,Juventus, A.C. Milan, FCB, Galatasaray sau chiar Rapid,U Cluj ).Voi merge l;a meci si voi striga FORZZA Steaua indiferent de parerea voastra !
e bine totusi ca mai exista si un om mare ca ne-a Gigi, care sa fereasca echipa de Forzza noastra distructiva... ca altfel nu stiu ce faceai?!! nu mai aveai pe cine sa incurajezi, alaturi de putinii stelisti respectabili care au mai ramas pe stadion, in frunte cu membrul academiei romane, domnul Gh. Mustata... un adevarat promotor al culturii, al civilizatiei si al miscarii free hugs din Romania...
Se mai gasesc bilete ?
Asta-i vrajeala, nu?
![]()