Trist. In aproape 24 de ore nu s-a gasit un redactor sa-l puna.
Cu riscul de a ma baga peste redactori, il pun eu acum.
Trist. In aproape 24 de ore nu s-a gasit un redactor sa-l puna.
Cu riscul de a ma baga peste redactori, il pun eu acum.
A fost ziua Nadiei Comaneci, niciun articol?
http://zidezionline.wordpress.com/2011/11/...ia-de-5-ori-10/
http://www.evz.ro/detalii/stiri/1967-fanii...uri-953889.html
N-am avut timp sa citesc si articolul, dar titlul pare interesant. ![]()
E despre o fosta glorie don Grant, Puiu Ionescu. Titlul e doar o mica parte a povestii spuse de ala.
Nu cred ca are treaba cu acest site materialu' ala. Dar e bine de citit, pentru amuzament, mai ales ca, in afara de acel episod, omu' afirma clar ca si ei, echipa cinstita si saraca faceau la blaturi cu duiumu'. ![]()
hai sa facem un sondaj. cat timp va trece pana cand cineva va pune articolul pe prima pagina? ![]()
hai sa facem un sondaj. cat timp va trece pana cand cineva va pune articolul pe prima pagina?![]()
Pai, bai, aici ar trebui sa ne dam cu parerea daca merita sau nu postarea unui anume articol.
Macar cu atata lucru sa se implice "lumea".
urc io emisiunea aia replay
asta daca merita
bine, sondajul 2...cata lume isi da cu parerea despre un anume articol ![]()
urc io emisiunea aia replayasta daca merita
Io spun ca merita. FARA DISCUTII! La "Istorie".
bine, sondajul 2...cata lume isi da cu parerea despre un anume articol![]()
Pai aia e si problema mea. ![]()
ma chinui de juma de ora, unde dracu pot uploada un film mai lung. pe youtube, nu, pe dailimotion ala, nu... pe fcsteaua.ro/video nu merge ...
le: nu imi mai trebuie.
@ Costi
4 comentarii . Cam atat, la suta, reprezinta si interesul pentru sporturile CSA si ,in general, pentru alte sporturi.
Trilul lilul.
Sau, pentru pros, vplay.
Nu, ramane doar un patrat negru.
are 70 de minute video axl... nu merge nici pe alea..
Pe vplay am incarcat eu 63 de minute.
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/28181/ va merge video asta???
da
la mine nu merge. folosesc chrome
este de la browser azzido, am incercat cu mozilla si merge... nu stiu ce sa ii fac ![]()
la mine nu merge. folosesc chrome
este de la browser azzido, am incercat cu mozilla si merge... nu stiu ce sa ii fac![]()
Asa si cu pozele urcate de mine la articole. Nici la mine nu se vad cu Chrome, dar se vad cu Mozilla.
Haaai, bai, Azzido, nici macar un browser ca lumea nu esti in stare sa folosesti! ![]()
vimeo?
mersi Costi