FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«1789101125»
MoWeed12.11.2011 21:18

Trist. In aproape 24 de ore nu s-a gasit un redactor sa-l puna.

 

Cu riscul de a ma baga peste redactori, il pun eu acum.

Daniel-Ionut13.11.2011 09:38

A fost ziua Nadiei Comaneci, niciun articol?

 

http://zidezionline.wordpress.com/2011/11/...ia-de-5-ori-10/

1on15.11.2011 07:22

http://www.evz.ro/detalii/stiri/1967-fanii...uri-953889.html

 

N-am avut timp sa citesc si articolul, dar titlul pare interesant. :)

Lari15.11.2011 10:38

E despre o fosta glorie don Grant, Puiu Ionescu. Titlul e doar o mica parte a povestii spuse de ala.

 

Nu cred ca are treaba cu acest site materialu' ala. Dar e bine de citit, pentru amuzament, mai ales ca, in afara de acel episod, omu' afirma clar ca si ei, echipa cinstita si saraca faceau la blaturi cu duiumu'. :oops:

Daniel-Ionut22.11.2011 11:07
Costi22.11.2011 11:39

hai sa facem un sondaj. cat timp va trece pana cand cineva va pune articolul pe prima pagina? :))

Mihai22.11.2011 11:51
Daniel-Ionut22.11.2011 13:27
Lari22.11.2011 16:40
hai sa facem un sondaj. cat timp va trece pana cand cineva va pune articolul pe prima pagina? :))

 

Pai, bai, aici ar trebui sa ne dam cu parerea daca merita sau nu postarea unui anume articol.

 

Macar cu atata lucru sa se implice "lumea".

 

Dragoshel22.11.2011 16:55

urc io emisiunea aia replay

 

 

asta daca merita

Costi22.11.2011 17:05

bine, sondajul 2...cata lume isi da cu parerea despre un anume articol :))

Lari22.11.2011 17:41
urc io emisiunea aia replay

asta daca merita

 

Io spun ca merita. FARA DISCUTII! La "Istorie".

 

bine, sondajul 2...cata lume isi da cu parerea despre un anume articol :))

 

Pai aia e si problema mea. ;)

 

Dragoshel22.11.2011 18:04

ma chinui de juma de ora, unde dracu pot uploada un film mai lung. pe youtube, nu, pe dailimotion ala, nu... pe fcsteaua.ro/video nu merge ...

 

 

le: nu imi mai trebuie.

Maye22.11.2011 18:10

@ Costi

 

4 comentarii . Cam atat, la suta, reprezinta si interesul pentru sporturile CSA si ,in general, pentru alte sporturi.

axl22.11.2011 18:12

Trilul lilul.

Sau, pentru pros, vplay.

Dragoshel22.11.2011 18:26
Daniel-Ionut22.11.2011 18:27

Nu, ramane doar un patrat negru.

Dragoshel22.11.2011 18:37

are 70 de minute video axl... nu merge nici pe alea..

axl22.11.2011 18:58

Pe vplay am incarcat eu 63 de minute.

Maye22.11.2011 19:21
Azzido22.11.2011 20:06

la mine nu merge. folosesc chrome

Dragoshel22.11.2011 20:07

este de la browser azzido, am incercat cu mozilla si merge... nu stiu ce sa ii fac :)

Lari22.11.2011 20:23
la mine nu merge. folosesc chrome

 

este de la browser azzido, am incercat cu mozilla si merge... nu stiu ce sa ii fac :)

 

Asa si cu pozele urcate de mine la articole. Nici la mine nu se vad cu Chrome, dar se vad cu Mozilla.

 

Haaai, bai, Azzido, nici macar un browser ca lumea nu esti in stare sa folosesti! :punk:

 

Costi22.11.2011 23:18

vimeo?

Dragoshel24.11.2011 08:04

mersi Costi

«1789101125»