FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«18910111225»
Dragoshel24.11.2011 15:42
Lari24.11.2011 15:52

Mi se pare foarte ok. Doar ca as vota sa fie postat la noapte (ma pot ocupa eu), pentru ca deja sunt destule.

Daniel-Ionut24.11.2011 16:33
http://www.footballfabulous.com/?p=514&preview=true

 

Interesant, parca site-ul asta era sustinut de Ogararu nu? S-a lins pe bot de o revenire la Steaua, gata :D

Lari27.11.2011 14:23

Putem ciordi filmuletele, ca sa punem articolu' cu totu'?

 

http://www.evz.ro/detalii/stiri/Meme-stoic...ica-955329.html

Dragoshel27.11.2011 14:42

VIDEO 1

<div class="multimediacontent"><embed menu="true" loop="true" play="true" allowfullscreen="true" 

flashvars="file=http://www.evz.ro/uploads/tx_lsuvideo/meme_stoica1.flv&image=http://www.evz.ro/typo3temp/pics/m

eme_stoica1_e1b79b99a4.jpg&skin=http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/modieus.swf&plugins=http://plu

gins.noprimetime.com/jw_npt_plugin.swf&nptChannelIdentifier=Mygdrgl1ziQq%2FhJ8wzL7dQ%3D%3D" 

src="http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/player.swf" 

pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" 

allownetworking="all" allowscriptaccess="always" name="single" width="600" height="400" /></div>

 

VIDEO 2

 

<div class="multimediacontent"><embed menu="true" loop="true" play="true" allowfullscreen="true" 

flashvars="file=http://www.evz.ro/uploads/tx_lsuvideo/meme_stoica2_fotbal.flv&image=http://www.evz.ro/typo3temp

/pics/meme_stoica2_fotbal_ee0a942ecc.jpg&skin=http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/modieus.swf&plug

ins=http://plugins.noprimetime.com/jw_npt_plugin.swf&nptChannelIdentifier=Mygdrgl1ziQq%2FhJ8wzL7dQ%3D%3D" 

src="http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/player.swf" 

pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" 

allownetworking="all" allowscriptaccess="always" name="single" width="600" height="400" /></div>

 

VIDEO 3

 

<div class="multimediacontent"><embed menu="true" loop="true" play="true" allowfullscreen="true" 

flashvars="file=http://www.evz.ro/uploads/tx_lsuvideo/meme_stoica3.flv&image=http://www.evz.ro/typo3temp/pics/m

eme_stoica3_def90a9adc.jpg&skin=http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/modieus.swf&plugins=http://plu

gins.noprimetime.com/jw_npt_plugin.swf&nptChannelIdentifier=Mygdrgl1ziQq%2FhJ8wzL7dQ%3D%3D" 

src="http://www.evz.ro/typo3conf/ext/lsuvideo/res/player.swf" 

pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" 

allownetworking="all" allowscriptaccess="always" name="single" width="600" height="400" /></div>

Dragoshel27.11.2011 16:34

cine sa-l scrie acuma, nu? :)))))

Lari28.11.2011 07:51

A trebuit sa plec aseara, dupa ce am postat aia. Vad ca, de asemenea, multi au trebuit sa plece. :D

 

Io o sa dau paste "la codurili" alea asa cum le vad. Daca nu iese bine, o sa te rog pe tine sa-ti arati muschiloizii. :yes:

Lari28.11.2011 08:35

Dragoshele (sau unu' mai cu doo maini dibace), rezolva matale, te rog, faza cu filmuletele, ca pe mine m-au muscat si nu vor sa fie cuminti, sa iasa asa cum trebuie. :no:

*Alecs*28.11.2011 09:38

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...-colaps-9011583

 

Eu zic ca e bun. Cel putin nu e scris de cineva de pe site ca sa fim acuzati.

Dragoshel28.11.2011 10:48

gata Lari

Daniel-Ionut29.11.2011 10:52
1on29.11.2011 18:42

La sondajul ala cu "Articolele critice de pe fcsteaua.ro v-au schimbat parerea despre creditorul Becali?", mai mergea si varianta: "Nu mi-au schimbat parerea. Stiam dinainte ca asa e."

Dragoshel30.11.2011 14:38

http://www.gsp.ro/gsp-special/superreporta...lor-284619.html

 

am adaugat eu Ion, daca nimeni nu si-a dat cu parerea cred ca este ok si optiunea aia.

Dragoshel01.12.2011 07:17
Lari01.12.2011 11:47

E ok, dar eu zic s-o lasam pe maine, data fiind aceasta zi.

1on01.12.2011 15:16

http://www.timpul.md/articol/un-basarabean...ulia-29134.html

 

Ori articolul, ori numai un embed la filmulet.

Sau articolul care va aparea maine. Cercetez maine, cand apare, si va dau link.

MoWeed01.12.2011 16:50

DA!

 

 

1on02.12.2011 12:24
MoWeed02.12.2011 13:13

Cu riscul de a ma repeta, DA!

1on02.12.2011 14:23

DacÇŽ nu mai zice nimeni nimic, eu cred cÇŽ-l poți pune. Ỉn locul ÇŽlui cu "La mulți ani, Romáș£nia!".

1on02.12.2011 22:23

Ce dragut ca toata lumea se coieste cu "ce-o sa facem ca sa scrie lumea...", da' cand e vorba de dat un amarat de copy-paste la ceva gata facut, mura-n gura, poate-poate mai mobilizeaza oamenii cu creier si nu doar bogdinho-ii, trebuie sa ma rog de mama. Doar ca ea, saraca, din tot ce poate face un calculator, ea nu stie decat sa joace Solitaire. Si Freecell.

 

Probabil peste vreo 2-3 saptamani, cel mai bine la Craciun, o sa fie mai potrivit sa apara articolul asta pe prima pagina, nu acuma, cand dupa Schalke-Steaua au comentat 10 oameni si abia ce a trecut 1 decembrie, intamplator.

poze_haioase_inundatie_maaa.jpg

Lari02.12.2011 22:48

MULTUMESC MULT, 1oane, pentru postul de mai sus! :thumbup:

MoWeed02.12.2011 22:57

Scuze, 1on. Am vazut ca mi-ai scris, da' nu eram atunci la calculator. Si m-am gandit ca, intre timp, l-a postat cineva. Il postez eu acum

 

1on02.12.2011 23:09

Mersi. Eu cred ca e bine sa-l pui in locul aluia cu "La multi ani, ROMÂNIA!".

MoWeed02.12.2011 23:15

L-am pus.

O intrebare am: Dupa ce am urcat iar articolul cu "La multi ani Romania!" inapoi pe prima pagina, diacriticile din titlu sa vad asa: La mulţi ani, ROM�NIA! Numai din titlu, restul articolului se vede normal

 

2 intrebari:

 

1.Fac eu ceva gresit sau e eroare de la site?

2.Cum pot inlocui articolele principale fara sa le scot de pe prima pagina?

 

 

LE: Daca rescriu titlul, se vede normal. Ciudat!

«18910111225»