ma, serios acum, dar ala nu e articol de pus pe prima pagina. informatiile sunt incomplete, incorecte, se contrazice singur, iar tipul nu cunoaste nici trecutul. decat d-astea mai bine ne lipsim sau postam de pe pornosport
ma, serios acum, dar ala nu e articol de pus pe prima pagina. informatiile sunt incomplete, incorecte, se contrazice singur, iar tipul nu cunoaste nici trecutul. decat d-astea mai bine ne lipsim sau postam de pe pornosport
Nu stiu, bai Azzido, eu votez PENTRU. ![]()
de dat peste nas la punkist:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/lig...i-de-becali.htm
Becalistuleee, am postat articolu'. Sa te vad pe unde mai scoti camasa! ![]()
de dat peste nas la punkist:http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/lig...i-de-becali.htm
Te prinde maine la stadion ![]()
Btw, Daniel Ionut a muncit cateva zile bune la coregrafia aia ![]()
Btw, Daniel Ionut a muncit cateva zile bune la coregrafia aia![]()
Bineinteles, ce crezi ca am facut de sambata pana acum. Ba mai mult, mi-au mai ramas si niste bani pentru un cadou acolo de Mos Craciun.
![]()
Bai Daniele, ai mai prins bilet la Lala`s Show?
Bah, tie parca ti-am mai zis o data sa-mi dai ignore ![]()
Plangi?
Da, mi-e mila de tine.
Si mie de prostia ta.
Mars.
Ati ajuns sa va certati pe net. Da-o-ncolo de treaba, ma
Bai, cine il cunoaste pe tristul edd, sa ii dea o bere din partea mea.
Si o sticla de vin din partea mea
Am postat articolul ala cu juniorul de la Steaua umilit in bozgorime. Sper sa nu apara comentarii nelalocul lor.
spera spera ![]()
Dati drumul la comentarii la articolul cu magicul "9".
no. lasa-l asa
De ce? Ca sa ramana ca multe alte lucruri din trecut in mister?
Vad ca s-a explicat foarte bine, a fost o greseala deoarece timpul a fost prea scurt pt o peluza asa mare. Nici vorba de mesaj subliminal.
pai ma, in primul rand trebuie sa-l lasi asa pt ca era un articol scris de mine, deci mi se pare normal sa respecti dorinta autorului, cum de altfel la multe alte articole de genul asta am putut sa lasam comentariile inchise, cred ca se putea si aici.
apoi mai erau de evitat comentariile "tipice" din articol, care acum le poti observa in toata "splendoarea" lor.
am rezolvat-o si pe asta...
Inainte sa-l modific eu, SSK era ultimu' care isi bagase nasu'. Sho pe eeel!
pai ma, in primul rand trebuie sa-l lasi asa pt ca era un articol scris de mine, deci mi se pare normal sa respecti dorinta autorului, cum de altfel la multe alte articole de genul asta am putut sa lasam comentariile inchise, cred ca se putea si aici.apoi mai erau de evitat comentariile "tipice" din articol, care acum le poti observa in toata "splendoarea" lor.
am rezolvat-o si pe asta...
In primul rand nu am umblat eu pentru ca nici nu am cum.
Si in al doilea rand, acum ca s-a explicat in comentarii ca s-a gresit cu adevarat coregrafia si nu a fost vorba despre 9 primaveri europene asa cum scrie in articol, nu e mai bine?
De ce sa ascundem gunoiul sub pres?