FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«1101112131425»
Azzido12.12.2011 16:44

ma, serios acum, dar ala nu e articol de pus pe prima pagina. informatiile sunt incomplete, incorecte, se contrazice singur, iar tipul nu cunoaste nici trecutul. decat d-astea mai bine ne lipsim sau postam de pe pornosport

Lari12.12.2011 17:01

Nu stiu, bai Azzido, eu votez PENTRU. :punk:

Lari13.12.2011 01:23

Cine nu pune articolu' asta e caaaiiiiinnneeee rooossssuuu'!!! forzateaua

Clipboard02.jpg

Azzido13.12.2011 21:38
Lari13.12.2011 22:43

Becalistuleee, am postat articolu'. Sa te vad pe unde mai scoti camasa! :bananadance:

 

 

Costi13.12.2011 23:39
de dat peste nas la punkist:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/lig...i-de-becali.htm

Te prinde maine la stadion :P

Btw, Daniel Ionut a muncit cateva zile bune la coregrafia aia :))

Daniel-Ionut14.12.2011 08:35
Btw, Daniel Ionut a muncit cateva zile bune la coregrafia aia :))

 

Bineinteles, ce crezi ca am facut de sambata pana acum. Ba mai mult, mi-au mai ramas si niste bani pentru un cadou acolo de Mos Craciun.

 

:ce_oameni:

Maye14.12.2011 09:53

Bai Daniele, ai mai prins bilet la Lala`s Show?

Daniel-Ionut14.12.2011 10:10

Bah, tie parca ti-am mai zis o data sa-mi dai ignore :hmmm:

Maye14.12.2011 10:15

Plangi?

Daniel-Ionut14.12.2011 10:18

Da, mi-e mila de tine.

Maye14.12.2011 10:23

Si mie de prostia ta.

Daniel-Ionut14.12.2011 10:28

Mars.

Lari14.12.2011 10:37
Ce-ar fi daca ati continua in alta parte?

masturbation_demotivational_poster_1229123533.jpg

MoWeed14.12.2011 10:41

Ati ajuns sa va certati pe net. Da-o-ncolo de treaba, ma

Stanici14.12.2011 12:05

Bai, cine il cunoaste pe tristul edd, sa ii dea o bere din partea mea.

MoWeed14.12.2011 12:42

Si o sticla de vin din partea mea

Marius14.12.2011 13:29

Am postat articolul ala cu juniorul de la Steaua umilit in bozgorime. Sper sa nu apara comentarii nelalocul lor.

Dragoshel14.12.2011 15:39

spera spera :))

1on15.12.2011 22:15

Dati drumul la comentarii la articolul cu magicul "9".

 

 

Azzido15.12.2011 23:07

no. lasa-l asa

*Alecs*16.12.2011 10:25

De ce? Ca sa ramana ca multe alte lucruri din trecut in mister?

Vad ca s-a explicat foarte bine, a fost o greseala deoarece timpul a fost prea scurt pt o peluza asa mare. Nici vorba de mesaj subliminal.

Azzido16.12.2011 15:32

pai ma, in primul rand trebuie sa-l lasi asa pt ca era un articol scris de mine, deci mi se pare normal sa respecti dorinta autorului, cum de altfel la multe alte articole de genul asta am putut sa lasam comentariile inchise, cred ca se putea si aici.

apoi mai erau de evitat comentariile "tipice" din articol, care acum le poti observa in toata "splendoarea" lor.

am rezolvat-o si pe asta...

 

Lari16.12.2011 15:43

Inainte sa-l modific eu, SSK era ultimu' care isi bagase nasu'. Sho pe eeel!

*Alecs*16.12.2011 17:10
pai ma, in primul rand trebuie sa-l lasi asa pt ca era un articol scris de mine, deci mi se pare normal sa respecti dorinta autorului, cum de altfel la multe alte articole de genul asta am putut sa lasam comentariile inchise, cred ca se putea si aici.

apoi mai erau de evitat comentariile "tipice" din articol, care acum le poti observa in toata "splendoarea" lor.

am rezolvat-o si pe asta...

 

In primul rand nu am umblat eu pentru ca nici nu am cum.

Si in al doilea rand, acum ca s-a explicat in comentarii ca s-a gresit cu adevarat coregrafia si nu a fost vorba despre 9 primaveri europene asa cum scrie in articol, nu e mai bine?

De ce sa ascundem gunoiul sub pres?

«1101112131425»