FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«15678925»
Azzido10.10.2011 17:19

nu, era bine daca era doar el

Maye10.10.2011 17:25

Sa-i dam in cap atunci.

Costi10.10.2011 20:54

cand presedintele tarii promoveaza tigania, da, ar trebui sa-i dam in cap! indiferent ca pe presedinte il cheama basescu, iliescu, constantinescu, vadim sau nastase, indiferent ca e de la pdl, pnl, psd, slbz!

Mihai11.10.2011 09:53

Un articol foarte interesant, care explica si atitudinea multor stelisti fata de cancerul becali. Spirala tacerii:

 

http://www.badpolitics.ro/Romania-comunist...e-n-a-explodat/

 

 

Si unul mai civil:)

 

http://www.tvr.ro/articol.php?id=112217&c=137

Azzido11.10.2011 23:29
Lari11.10.2011 23:36

Io am facut topic pe forum.

 

Daca cineva blah-blah-blah, atunci blah-blah-blah. :D

Daniel-Ionut12.10.2011 07:39

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/Ilie-stan-...iii-270584.html

 

Ar merge un articol, o paralela facuta intre echipa de azi si nu stiu, alegeti voi un an.

Lari12.10.2011 17:07

Faaaannnnnneeeee, baga-mi-as excavatoru'-n Loganu' tau, de ce nu pui si acilea atunci cand vezi chestii ca lumea? :ce_oameni:

Fane14.10.2011 05:25

Ce-are asta mah ?

Da-mi detalii ca nush ce vrei !

Lari14.10.2011 08:16

Bine ca postezi articolu' lu' Ogararu pe bookface, da' nu dai un semn si-acilea, sa-l postam si noi. Repet: :ce_oameni:

Fane14.10.2011 10:27

Aaaa, asa spune mah...dap, scuze !

Nici nu ma gandeam ca nu se gaseste unu`sa-l publice si aici...ca ai dreaq pe Facebook sunt toti prezenti :))

Lari14.10.2011 11:09

Fane, de ce am eu senzatia ca tu ai senzatia ca suntem asa multi aia care dam cu sapa p-aci? :whistle:

Costi14.10.2011 11:36

putini salahori, multi boieri!

Fane14.10.2011 19:21

Asa imi place sa cred.

Azzido15.10.2011 11:32
Lari15.10.2011 12:48

Mi se pare foarte ca lumea. Doar ca eu nu am gasit pe ProSport articolul respectiv, asa cum se lauda aia.

Fane15.10.2011 18:22

Bagati-l mah pe prima pagina...Mariuse lua-r-ai foc de redactor de 2 lei ce esti...pentru ZiareCom scrii,pentru fcs nu se pune ,este ?

Bai Lari, pe mine ma certai ca nu am dat link de la Ogararu, lu`asta nu-i zice nimeni nimic ca le tine pentru el ? :D pisa-m-as pe ZiareOnLine, c-asa vreau io` :))

MoWeed15.10.2011 18:54
putini salahori, multi boieri!

Exact ca la stat.

Vad ca si Lari e vigilent, stie tot ce apare pe facebook.

Lari15.10.2011 19:02
Vad ca si Lari e vigilent, stie tot ce apare pe facebook.

 

Eu macar fac si ceva constructiv cu ce apare pe facebook. :whistle:

 

MoWeed15.10.2011 19:15

Pe mine nu ma poti urmari, asa ca sunt in siguranta

Lari15.10.2011 19:29

Pomu' se cunoaste dupa roade. Adica nici nu am ce sa urmaresc la tine. :console:

 

LE: Dar gata! De-acu' te pot urmari si pe tine. :photo:

Azzido16.10.2011 11:05

am pus eu articolul

Marius16.10.2011 13:57
Mariuse lua-r-ai foc de redactor de 2 lei ce esti...pentru ZiareCom scrii,pentru fcs nu se pune ,este ?

 

O sa fie mah si pt fcs in curand.

Azzido16.10.2011 19:50
Lari16.10.2011 21:22
:punk: Putorile alea de pe Steaua.ro :bananadance:
«15678925»