FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«14567825»
Dragoshel09.09.2011 12:20

este pus mai mult sa vada lumea ca a inceput Liga. o sa apara si ala in scurt timp.

*Alecs*09.09.2011 14:54

O stire buna ar fi cea in care Gigi zice ca odata cu mutarea meciului pierde o gramada de bani si ca a facut criza de nervi de i-a amortit un deget. S-ar demonstra inca o data ca ii pasa doar de bani si ca il doare atunci cand nu incaseaza si nu vine lume multa pe stadion.

 

Eu am gasit-o aici: http://www.prosport.ro/fotbal-extern/europ...-becali-8719531

Nu stiu daca exista si video(ma gandesc ca poate o fi pe un ton ridicat, aratandu-si indignarea) sau daca exista vreo stire mai completa si cu alte declaratii.

Marius09.09.2011 15:34
O stire buna ar fi cea in care Gigi zice ca odata cu mutarea meciului pierde o gramada de bani si ca a facut criza de nervi de i-a amortit un deget. S-ar demonstra inca o data ca ii pasa doar de bani si ca il doare atunci cand nu incaseaza si nu vine lume multa pe stadion.

 

 

Cititi, bah, ziare.com, ca alte sute de mii de romani din toate colturile planetei rotunde :)))

 

http://www.ziare.com/becali/Steaua/becali-...pa-bani-1119656

Lari09.09.2011 15:38

De ce sa citim chestia aia? Ce, n-avem oameni infiltrati? :king:

Marius09.09.2011 15:41
De ce sa citim chestia aia? Ce, n-avem oameni infiltrati? :king:

 

Pai sa castige oamenii aia un ban cinstit si, sa speram, cu mai multe zerouri inainte de virgula :D

Lari09.09.2011 15:57

Pai nu cumva ar trebui ca ei sa munceasca sa faca cifra de dinainte de virgula cat mai mare, ca nu mai apeleze la altii? :D

 

Eu nu-l mai pot posta decat peste vreo ora si ceva. Daca are altcareva timp, butonare placuta. Nu lasati butoanele pline de unsoare, ca in alte datzi, stergeti-le si voi cu dosu' hanoracului de drogat.

1on10.09.2011 03:03

http://Steaua.ro/rugby/2011/09/10/scotland...gainst-Romania/

 

Sau, daca vrea careva sa faca un articol de apreciere, mai bine :)

 

Noapte buna!

1on11.09.2011 00:40

Vreau sa va multumesc pentru promptitudine. Facem si noi ca televiziunile ca la stirile din "sport" au dat stirea asta printre ultimele, dupa cele de importanta strategica pentru natiune, de genul "Porumboiu a spus ca...", "Marius stan a replicat...", "Becali e de parere ca...", decat ca la noi e sub o alta forma si cu un alt scop.

Lari11.09.2011 10:49

Cel mai bine ar fi sa-l lingusesti pe Costi/Azzido sa-ti dea acces sa postezi singur alea. Noi, cei din linia intai, ne adunam de prin santzuri la ora aia, n-avem timp de de-astea. :alcoholic:

Costi11.09.2011 17:42
eu cred ca AISS-ul ar putea chiar sa trimita un comunicat de presa referitor la faza cu mesajele si mai ales tricolorul.

 

ar fi meritat, in mod cert. din pacate costi a fost plecat in salbaticie o saptamana, rupt de civilizatie, si din cate se pare daca nu e costi sa miste muntii, altii mai bine stau la o bere :)

Lari11.09.2011 17:57

Undi scrii ca aviem voii sa scriim in numili aisisi fara tini? :king:

Costi12.09.2011 07:56

nu scrii nicaieri, dar puteam fi gasit la un telefon, daca era nevoie.

Lari12.09.2011 23:08

Daaa, adevaru' e ca, din 5 liniutze de semnal, matale aveai cel putin 8.

 

Plus de asta, stii bine ca eu nu sun lumea in w-e/concedii/vacante decat daca am nevoie disperata de ajutor (gen postarea unei pindene :whistle: ).

Azzido13.09.2011 04:09

ohhh, nuu! tocmai mi s-a stricat ziua. ai zis cuvantul ala urat: pindene

Azzido22.09.2011 01:58

am postat articolul despre mtii fagaras. am rugamintea sa-l lasati principal macar o zi, apoi il puteti da in jos.

1on06.10.2011 15:15

Suim si noi asta? http://Steaua.ro/rugby/2011/10/06/etapa-xi-Dinamo-Steaua/

E joi seara, maine e vineri, poimaine la amiaza e meciul. Poate sa sada si in capul paginii.

Azzido07.10.2011 17:27

Au fost odată 100.000...Remember despre recordul incredibil de asistență de pe vechiul "23 August"

http://www.gsp.ro/gsp-special/superreporta...ust-269106.html

Lari07.10.2011 17:55

Dupa umilea mea parere, Azzido, maxim pe forum aia. :look:

I.N.Money07.10.2011 17:57

Hai ca o pusesem eu, mai animam seara de meciuri internationale.

1on09.10.2011 17:06
Maye09.10.2011 17:11

N-auzi ma ca Basescu e de vina? Poate ne spune homosexualul iubitor de tigani de ce.

Azzido09.10.2011 18:24

direct nu e el de vina, dar tigania cine o promoveaza in tara asta ? cine se duce la nunta de tigani si ii pupa in cur mai mult decat pe poporul "ales" ? Aaa, sa fie Basescu ?

Si apropo, cum ar putea cineva sa-i mai tina aluia partea?

Lari09.10.2011 20:00

Prea multi, prea des, uita faptul ca suntem pe acest forum doar pentru Steaua. Din pacate...

Mihai10.10.2011 14:58
direct nu e el de vina, dar tigania cine o promoveaza in tara asta ? cine se duce la nunta de tigani si ii pupa in cur mai mult decat pe poporul "ales" ? Aaa, sa fie Basescu ?

Si apropo, cum ar putea cineva sa-i mai tina aluia partea?

 

 

http://www.adevarul.ro/locale/Craiova/Berc..._562143794.html

Maye10.10.2011 15:49

Aa, deci doar ala promoveaza tigania in tara asta?

«14567825»