este pus mai mult sa vada lumea ca a inceput Liga. o sa apara si ala in scurt timp.
este pus mai mult sa vada lumea ca a inceput Liga. o sa apara si ala in scurt timp.
O stire buna ar fi cea in care Gigi zice ca odata cu mutarea meciului pierde o gramada de bani si ca a facut criza de nervi de i-a amortit un deget. S-ar demonstra inca o data ca ii pasa doar de bani si ca il doare atunci cand nu incaseaza si nu vine lume multa pe stadion.
Eu am gasit-o aici: http://www.prosport.ro/fotbal-extern/europ...-becali-8719531
Nu stiu daca exista si video(ma gandesc ca poate o fi pe un ton ridicat, aratandu-si indignarea) sau daca exista vreo stire mai completa si cu alte declaratii.
O stire buna ar fi cea in care Gigi zice ca odata cu mutarea meciului pierde o gramada de bani si ca a facut criza de nervi de i-a amortit un deget. S-ar demonstra inca o data ca ii pasa doar de bani si ca il doare atunci cand nu incaseaza si nu vine lume multa pe stadion.
Cititi, bah, ziare.com, ca alte sute de mii de romani din toate colturile planetei rotunde
)
http://www.ziare.com/becali/Steaua/becali-...pa-bani-1119656
De ce sa citim chestia aia? Ce, n-avem oameni infiltrati? ![]()
De ce sa citim chestia aia? Ce, n-avem oameni infiltrati?![]()
Pai sa castige oamenii aia un ban cinstit si, sa speram, cu mai multe zerouri inainte de virgula ![]()
Pai nu cumva ar trebui ca ei sa munceasca sa faca cifra de dinainte de virgula cat mai mare, ca nu mai apeleze la altii? ![]()
Eu nu-l mai pot posta decat peste vreo ora si ceva. Daca are altcareva timp, butonare placuta. Nu lasati butoanele pline de unsoare, ca in alte datzi, stergeti-le si voi cu dosu' hanoracului de drogat.
http://Steaua.ro/rugby/2011/09/10/scotland...gainst-Romania/
Sau, daca vrea careva sa faca un articol de apreciere, mai bine ![]()
Noapte buna!
Vreau sa va multumesc pentru promptitudine. Facem si noi ca televiziunile ca la stirile din "sport" au dat stirea asta printre ultimele, dupa cele de importanta strategica pentru natiune, de genul "Porumboiu a spus ca...", "Marius stan a replicat...", "Becali e de parere ca...", decat ca la noi e sub o alta forma si cu un alt scop.
Cel mai bine ar fi sa-l lingusesti pe Costi/Azzido sa-ti dea acces sa postezi singur alea. Noi, cei din linia intai, ne adunam de prin santzuri la ora aia, n-avem timp de de-astea. ![]()
eu cred ca AISS-ul ar putea chiar sa trimita un comunicat de presa referitor la faza cu mesajele si mai ales tricolorul.
ar fi meritat, in mod cert. din pacate costi a fost plecat in salbaticie o saptamana, rupt de civilizatie, si din cate se pare daca nu e costi sa miste muntii, altii mai bine stau la o bere ![]()
Undi scrii ca aviem voii sa scriim in numili aisisi fara tini? ![]()
nu scrii nicaieri, dar puteam fi gasit la un telefon, daca era nevoie.
Daaa, adevaru' e ca, din 5 liniutze de semnal, matale aveai cel putin 8.
Plus de asta, stii bine ca eu nu sun lumea in w-e/concedii/vacante decat daca am nevoie disperata de ajutor (gen postarea unei pindene
).
ohhh, nuu! tocmai mi s-a stricat ziua. ai zis cuvantul ala urat: pindene
am postat articolul despre mtii fagaras. am rugamintea sa-l lasati principal macar o zi, apoi il puteti da in jos.
Suim si noi asta? http://Steaua.ro/rugby/2011/10/06/etapa-xi-Dinamo-Steaua/
E joi seara, maine e vineri, poimaine la amiaza e meciul. Poate sa sada si in capul paginii.
Au fost odată 100.000...Remember despre recordul incredibil de asistență de pe vechiul "23 August"
http://www.gsp.ro/gsp-special/superreporta...ust-269106.html
Dupa umilea mea parere, Azzido, maxim pe forum aia. ![]()
Hai ca o pusesem eu, mai animam seara de meciuri internationale.
Un articol legat de americanul de la Giurgiu omorat de tigani?
http://www.gsp.ro/sporturi/baschet/baschet...-00-269703.html
http://www.prosport.ro/alte-sporturi/basch...alitate-8850471
N-auzi ma ca Basescu e de vina? Poate ne spune homosexualul iubitor de tigani de ce.
direct nu e el de vina, dar tigania cine o promoveaza in tara asta ? cine se duce la nunta de tigani si ii pupa in cur mai mult decat pe poporul "ales" ? Aaa, sa fie Basescu ?
Si apropo, cum ar putea cineva sa-i mai tina aluia partea?
Prea multi, prea des, uita faptul ca suntem pe acest forum doar pentru Steaua. Din pacate...
direct nu e el de vina, dar tigania cine o promoveaza in tara asta ? cine se duce la nunta de tigani si ii pupa in cur mai mult decat pe poporul "ales" ? Aaa, sa fie Basescu ?Si apropo, cum ar putea cineva sa-i mai tina aluia partea?
http://www.adevarul.ro/locale/Craiova/Berc..._562143794.html
Aa, deci doar ala promoveaza tigania in tara asta?