azzido, ma enerveaza maxim linkurile astea care se *** aiurea pentru ca se modifica litere din cadrul lor. Nu se poate pune automat un tinyurl?
azzido, ma enerveaza maxim linkurile astea care se *** aiurea pentru ca se modifica litere din cadrul lor. Nu se poate pune automat un tinyurl?
Nu
Folositi si voi siteuri de genul:
www.bit.ly
www.goo.gl
tinyurl.com
etc.
Marius: de ce nu punem si pe fcsteaua un articol cu ziua lui Gigi, ca prin intermediul site-ului gandurile suporterilor sa ajunga la domnul Becali, cu ocazia aniversarii?
deci? ce parere aveti? il pune careva?
Pai nu se injura destul pe site?
UP la starea lui Nesu: http://www.gsp.ro/international/stranieri/...ile-245488.html ![]()
Face Gandalf articol in juma de ora.
Mi-a zis, si cica daca se poate pune un fel de doliu pe prima pagina, o banda neagra.
Si, am inteles ca se poate pune un fel de doliu pe prima pagina, cu banda neagra?
<HR size=20 width="100%" color=black>
asa ceva?
are cin eva timp sa editeze articolul asta apoi sa il pune pe prima pagina? http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/20823/
L-am rezolvat. S-ar putea sa mai existe mici greseli, ca era pe alocuri cam indescifrabil.
Il pun eu.
vedeti si voi daca se merita articolul asta.
http://ofsaid.ro/2011/07/editorial-Eugen-d...ca-din-Romania/
Foarte frumos: http://mysport.gsp.ro/alb_sor_9/note/de-la...mai-e-6117.html
Foarte frumos: http://mysport.gsp.ro/alb_sor_9/note/de-la...mai-e-6117.html
Eu nu prea sunt incantat de ideea de a lua articole de pe mysport.
E Narcis Raducan, nu Raducanu...
Chestiile scrise acolo sunt ok, doar ca noi le-am scris timp de vreo 2 luni dupa revenirea aluia.
Cum ziceti si voi, insa.
Articolul cu zvonul despre Hagi sa preia palmaresul e pus de cineva de pe site sau e vreun hacker?
E pus de mine.
Doi oameni care il cunosc foarte bine pe Nazare au vorbit cu ala si individu' jura ca e cat se poate de reala.
Cineva destept a rugat printr-o postare ca sa apara scris corect romaneste numele echipei impotriva careia Steaua va juca maine: ȚSKA (hai TSKA, daca ne e lene sa umblam prin control panel), nu CSKA. Am rugat si eu acolo si rog si aici. Ca cica ne respectam limba si identitatea nationala.
PS: Vad ca numele jucatorilor au fost transliterate corect: Stoianov (nu Stoyanov), Iancev (nu Yanchev), Galcev (nu Galchev). Macar sa fim consecvent intr-o regula.
Se rezolva. ![]()