FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«12345625»
Costi07.05.2011 10:05

azzido, ma enerveaza maxim linkurile astea care se *** aiurea pentru ca se modifica litere din cadrul lor. Nu se poate pune automat un tinyurl?

 

Azzido07.05.2011 17:32

Nu

 

Folositi si voi siteuri de genul:

www.bit.ly

www.goo.gl

tinyurl.com

etc.

 

Costi25.06.2011 10:15

Marius: de ce nu punem si pe fcsteaua un articol cu ziua lui Gigi, ca prin intermediul site-ului gandurile suporterilor sa ajunga la domnul Becali, cu ocazia aniversarii?

 

deci? ce parere aveti? il pune careva?

Lari25.06.2011 11:26

Pai nu se injura destul pe site?

Daniel-Ionut27.06.2011 16:32
Daniel-Ionut17.07.2011 06:56
Ronnie17.07.2011 07:10

Face Gandalf articol in juma de ora.

Daniel-Ionut17.07.2011 07:11

Mi-a zis, si cica daca se poate pune un fel de doliu pe prima pagina, o banda neagra.

 

Si, am inteles ca se poate pune un fel de doliu pe prima pagina, cu banda neagra?
Dragoshel17.07.2011 07:25

<HR size=20 width="100%" color=black>

 

asa ceva?

Dragoshel17.07.2011 08:06

are cin eva timp sa editeze articolul asta apoi sa il pune pe prima pagina? http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/20823/

I.N.Money17.07.2011 09:14

L-am rezolvat. S-ar putea sa mai existe mici greseli, ca era pe alocuri cam indescifrabil.

*Alecs*20.07.2011 08:57
axl20.07.2011 09:02

Il pun eu.

*Alecs*21.07.2011 10:08
Maye27.07.2011 22:16
Azzido29.07.2011 22:46

vedeti si voi daca se merita articolul asta.

http://ofsaid.ro/2011/07/editorial-Eugen-d...ca-din-Romania/

Daniel-Ionut02.08.2011 08:36
Lari02.08.2011 14:53
Foarte frumos: http://mysport.gsp.ro/alb_sor_9/note/de-la...mai-e-6117.html

 

Eu nu prea sunt incantat de ideea de a lua articole de pe mysport.

 

E Narcis Raducan, nu Raducanu...

 

Chestiile scrise acolo sunt ok, doar ca noi le-am scris timp de vreo 2 luni dupa revenirea aluia.

 

Cum ziceti si voi, insa.

 

1on12.08.2011 23:11
ebonyc13.08.2011 17:02

Articolul cu zvonul despre Hagi sa preia palmaresul e pus de cineva de pe site sau e vreun hacker?

Lari13.08.2011 17:24

E pus de mine.

 

Doi oameni care il cunosc foarte bine pe Nazare au vorbit cu ala si individu' jura ca e cat se poate de reala.

1on14.08.2011 09:58
Daniel-Ionut14.08.2011 10:17
1on17.08.2011 20:37

Cineva destept a rugat printr-o postare ca sa apara scris corect romaneste numele echipei impotriva careia Steaua va juca maine: ȚSKA (hai TSKA, daca ne e lene sa umblam prin control panel), nu CSKA. Am rugat si eu acolo si rog si aici. Ca cica ne respectam limba si identitatea nationala.

 

PS: Vad ca numele jucatorilor au fost transliterate corect: Stoianov (nu Stoyanov), Iancev (nu Yanchev), Galcev (nu Galchev). Macar sa fim consecvent intr-o regula.

Lari17.08.2011 20:41

Se rezolva. :beer2:

«12345625»