FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA B - Discutii Generale

«12345»
drlv8522.02.2006 00:27

drlv85 (Barcelona) - roman666 (AC Milan) 2-1

 

A mers ORIBIL .. deci nu sh cum de ne-a conectat .. infect .. nu exista cuvinte pentru cum a mers ... :(

 

Am jucat 2 reprize in 2 zile diferite .. ieri si azi ... scoru general 2-1 pt barca ...

 

Yo sper ca macar cu atat sa-i arda si maine barca pe Chelsea ... duamne ajuta :D

SteauaToronto22.02.2006 01:25

Clasament actualizat:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36006#36006

 

Din cauza ca meciurile din celelalte Divizii nu s-au jucat voi prelungi aceasta etapa cu inca o zi, insa asta e ULTIMA exceptie care o voi face!

 

Limita: 22 Februarie ora 24:00!

stresrp22.02.2006 17:21

pai ia-l pe max de unde nu-i.. pana mea, e inca "Add request pending.." deci de duminica omu nu s-a mai logat...

max4u22.02.2006 17:45

wa eu is logat zilnic nu intelegi ce dracu mi-ai dat tu add ca nu vad nimik si mai repet adresa mea de messenger este maxxxxxxxx4u cu bde x tine mine b de x

 

si nu te agita degeaba ca te adaugam si eu fara griji :evil:

max4u22.02.2006 20:40

auzi stresrp nu mai fa pe-a vinovatu ca nu esti ca daca ma bagai in adresa tea te bagam si eu ca nu am chef sa castig meciuri la masa verde sau sa pierd..sa fim seriosi

SteauaToronto22.02.2006 23:27

Rezultate Etapa a 5 a:

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) 0-5 i0nutz83 (Real Madrid)

max (Marseille) 0-0 stresp (JUVENTUS) (meci suspendat)

drlv85 (Barcelona) 2-1 roman666 (AC Milan)

geegee21 (SPORTING LISABONA) 1-2 random_hero (Liverpool)

 

Etapa 6 : 23 Februarie - 26 Februarie

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) 4-1 geegee21 (Sporting Lisabona)

max (Marseille) 0-3 random_hero (Liverpool)

drlv85 (Barcelona) 0-0 i0nutz83 (Real Madrid) (meci suspendat)

roman666 (AC Milan)3-6 stresrp (JUVENTUS)

 

Clasament actualizat inaintea etapa 6 :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36006#36006

stresrp23.02.2006 23:28

roman666 (AC Milan) - stresrp (JUVENTUS) 3-6

SteauaToronto24.02.2006 03:22
AcMilan1426.02.2006 04:38

doresc sa ma inscriu...se mai poate sau este prea tarziu?

FANATIK RED-BLUE26.02.2006 08:05

Este prea tarziu! Bine macar ca inainte de a deschide zeci de topicuri ca altii ai intrebat.

max4u26.02.2006 10:18

nu cred ca e prea tarziu ca cica mai sunt doua etape si se incheie campionatul deci mai ai de asteptat pana joi cam asa dar mai bine ia legatura cu Steaua toronto

random_hero26.02.2006 16:46

max (Marseille) - random_hero (Liverpool) 0-3

 

8)

ro_steaua_ro27.02.2006 00:29

Sporting Lisabona 1 - 4 Inter Milano :D:D:D

 

:lol: :lol: :lol:

SteauaToronto27.02.2006 02:19

ULTIMA ETAPA----Citeste anunt aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2640

 

Etapa 7 : 27 Februarie - 2 Martie

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) 2-1 roman666 (AC Milan)

max (Marseille) 0-0 ionutz83 (Real Madrid) (meci suspendat)

stresrp (JUVENTUS) 4-4 random_hero (Liverpool)

drlv85 (Barcelona) 3-0 geegee21 (Sporting Lisabona) (masa verde)

 

Clasament Actualizat inaintea ultimei etape:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36006#36006

 

:!: Scuzati de greseala insa meciul stresrp (JUVENTUS) - drlv85 (Barcelona) va trebui sa se repete!

drlv8527.02.2006 11:22

Scuze pt intarzierea de postare ... meciu l-am jucat ieri cu ionut ... asa k ...

drlv85 (Barcelona) 0-0 i0nutz83 (Real Madrid) (meci suspendat) ar trebuie sa devina in mod normal cam cum a fost pe teren adik: drlv85 (Barcelona) 6-3 i0nutz83 (Real Madrid)

 

in ceea ce priveste meciu Juventus - Barcelona .... eu sunt cel care a pierdut da sa mor dak ma prind de ce se rejoaca meciu asta? .. e suspect de blat si nu`mi dau eu seama (e meci din prima etapa .. so WTF???) ... a fost cel mai spectaculos meci si e si povestit pe acolo pe la conferinta de presa :P .... poate aflu de ce se rejoak meciu eventual si cand...

 

meciu pe care eu nu mi l`am jucat si tb sa fie in ultima etapa este cu Sporting Lisabona (geegee21)...

 

V-as ruga si pe restu sa spunetzi cu cine a ramas sa jucati .. pt ca fiind ultima etapa ar trebui sa se stie deja ultimu meci ..

 

Si uita asa o sa iasa etapa singura, SI CORECTA, nu cum vor unii.

stresrp27.02.2006 11:30

mdea.. ciudat. Il rejucam nu e o problema dar da un motiv pentru care ai cerut rejucarea

 

aa si apropo cum se face ca eu nu am meci acum in ultima etapa cu random??? eu nu am jucat delok cu el..

SteauaToronto27.02.2006 18:45

Aseara era ora 2 noaptea cand am facut asta si nu gandeam...si cand am vazut ca am gresit eram prea obosit sa mai modific! Va rog sa ma intelegeti!

 

Cand voi ajunge acasa (ca momentan sunt la scoala) voi modifica etapa si voi pune rezultatul 6-3 a lui DRLV :D!

stresrp27.02.2006 23:02

si pana la urma eu joc cu random nu?

ro_steaua_ro28.02.2006 07:34

Etapa 7 : 27 Februarie - 2 Martie

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) - roman666 (AC Milan)

 

 

cum vine asta ma ? .. eu am jucat cu el in etapa a 4-a deja .. oricum imi convine ca acuma il bat sigur :D:D :lol: :lol: :lol: dar cum de a picat asa?

i0nutz8328.02.2006 11:31

mie mi se pare interesant ca o sa joc iar cu max ;-))

SteauaToronto28.02.2006 14:33

Nu stiu ce naiba am facut! In fine jucati asa...e ultima etapa...

 

:!: Sa fac un anunt: Dupa finele acestui campionat eu ma voi retrage in calitate de manager si voi fi inlocuit de cineva cu mai multa experienta...

 

:!: In curand o sa aflati numele managerului! :lol: :lol: :lol:

drlv8528.02.2006 15:07

gata frate am inteles .. ai comis`o fara sa vrei .. no pb .. las' ca joc cu Juve asa ca oricum nu influenteaza clasamentu ...

 

e buna ideea cu inlocuitu' ... ceva mai multa experientza nu ar strik ... n`are aparea de astea ...

stresrp28.02.2006 17:21

BLAT!! si eu pierd primu loc fara sa joc cu respectivul de pe primul loc si am pierdut din cauza unui meci suspendat :twisted:

 

eh da asta e.. suntem in Romania e ceva normal :D

roman66628.02.2006 20:24

ce plm se intampla...eu deja am jucat un meci cu ro_steaua_ro in etapa 4..ati incurcat ceva.. 8O

ro_steaua_ro28.02.2006 22:18

(ro_steaua_ro) Inter Milan 2-1 Ac Milan (roman666)

 

:lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

 

acuma te-am batut eu ;) ...

«12345»