FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA B - Discutii Generale

«1345»
SteauaToronto01.03.2006 01:52
i0nutz8302.03.2006 12:25

am incercat sa joc cu max si nu am putut. Ii mergea netul sub orice critica. O sa mai incercam ;)

random_hero02.03.2006 20:39

Dupa un meci cu adevarat dramatic Liverpool a reusit un egal pe teren propriu in fata unui Juventus foarte bine pregatit din toate punctele de vedere :lol: IN minutul 60 la scorul de 3-2 pentru Juve instalatia de nocturna a picat fiind necesara reluarea meciului din min 60. Juventus a reusit sa inscrie pentru 4-2 insa Liverpool a reusit sa revina incredibil pe final reusind sa smulga un rezultat de egalitate suficient pentru castigarea campionatului.

 

 

stresrp (JUVENTUS) - random_hero (Liverpool) 4-4

SteauaToronto03.03.2006 02:28

Clasament final:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

 

Promovare directa in Divizia A: random_hero

 

Retrogradare directa in Divizia C: geegee21

ro_steaua_ro03.03.2006 18:33

cand incepe iara grupa?

bostina2303.03.2006 23:06

aveti un nou coleg :twisted: :twisted: :twisted: !!!

stelistu9909.03.2006 04:27

:twisted: :twisted: :twisted:

schimbare de nume ... de la ro_steaua_ro la stelistu99

stelistu9909.03.2006 04:29

ba auzi cand incep iara competitiile?

«1345»