FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA B - Discutii Generale

«1235»
SteauaToronto02.02.2006 17:02

Componenta Diviziei B:

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) ID: alin_greavu2002

max (Marseille) ID: maxxxxxxxx4u (8x)

stresrp (JUVENTUS) ID: stres2500

drlv85 (Barcelona) ID: drlv85

i0nutz83 (Real Madrid) ID: i0nutz83

roman666 (AC Milan) ID: flaviuboy2004

random_hero (Liverpool) ID: random_hero136

geegee21 (Sporting Lisabona) ID: savubogdanus

 

*Topicul acesta este dedicat discutiilor intre voi, care faceti parte din divizia B.

 

*Topicul dedicat programului, rezultatelor si clasamentului este aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

i0nutz8302.02.2006 17:35

Am adaugat in lista mea de mess pe toata lumea din grupa, acum astept sa inceapa Procesul Etapei.. ;)

 

Sunt din Targoviste, am 23 de ani si IP rootabil;) Interesanta alaturare, nu? ;)

 

Bun, am facut aceasta precizare pentru a elimina din start indoielile, chestiunile legate de hamachi, etc.

 

Joc cu Real Madrid pentru ca m-am obisnuit. Nu tin cu Real, ci cu Barca. Asta in afara de Steaua si, bineinteles, FCM Targoviste .. ;)

SteauaToronto02.02.2006 17:40

Daca cineva are messengerul invalid va fi descalificat si acea etapa se va castiga de fiecare la masa verde 0-3!

stresrp02.02.2006 18:23

gata am bagat si eu pe toata lumea pe mess... (sry ionutz83 :D)

 

Eu sunt din Buzau dar o sa joc din Bucuresti, ip routabil. In weekenduri mai mereu sunt pe acasa asa ca as prefera sa jucam in timpul saptamani. Am si acolo net pe astral dar nush daca mere prea bine. In fine succes tuturor so Forza Steaua ;)

i0nutz8302.02.2006 20:20

i0nutz83 (Real Madrid) - roman666 (AC Milan) 2-1.

roman66602.02.2006 20:26

**** !

random_hero02.02.2006 22:48

eu acum vad ca in regulament scrie ca trebuie sa jucam pe fast :))))))) JESUS!

SteauaToronto03.02.2006 05:33

Topic Dedicat diviziei B!

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

 

Acolo la topicul de sus veti putea vizualiza programul primelor 2 etape (se vor adauga si celelalte mai incolo), rezultatele si clasamentul la zi :)!

 

Ce parere aveti?

SteauaToronto04.02.2006 02:21

Si aici la fel mai aveti la dispozitie 1 azi! Meciurile care nu se vor juca voi lua masuri! :)

ULTRA_TEI04.02.2006 09:06

Din motive cunoscute de unii, eu ma retrag din aceasta competitie si de pe forum. Mi-a facut placere sa discut cu multi de aici si inca o data RESPECT pentru cei ce au participat la miting. Nu vom uita niciodata.

La revedere!

SteauaToronto04.02.2006 18:20

Astept sa vad ce se intampla cu celalte 2 meciuri!

 

Daca intarziati 1 zi veti avea un punct scazut!

random_hero04.02.2006 19:05

Eu joc dar n-am cu cine.... Chelsea nu se prezinta la meci :lol:

stresrp04.02.2006 21:49

il astept pe drlv... e away pe msg

stresrp05.02.2006 00:00

Juve - Barca 4-3

 

ti-am trimis mail cu screenshoot

SteauaToronto05.02.2006 04:04
Eu joc dar n-am cu cine.... Chelsea nu se prezinta la meci  :lol:

 

 

deci kap berceni nu s-a prezentat, nu a dat nici un semn de viata (am facut exceptii cu R25 si criminalu pentru ca ei m-au rugat demult dar cu kap_berceni nu o sa fac) si ACEST MECI va castiga random hero la masa verde!

 

 

:!: ATENTIE!!!! ETAPA A 2 A o voi posta maine (duminca) la ora 0:00 si de luni dimineata puteti incepe a juca!

SteauaToronto05.02.2006 14:36
:!: Din acest moment start aici la etapa a 2 a!
SteauaToronto05.02.2006 18:54

Din etapa a 2 a aveti un nou coleg:

 

user:max

id:maxxxxxxxx4u cu 8 de x

team:marseille

 

El il inlocuieste pe ultras_tei care a fost descalifcat din motive diferite!

max4u05.02.2006 19:34

iau titlu si intru in a

roman66605.02.2006 20:04

eu nu pot da de -kap berceni (Chelsea) ID: micky_2005-

l-am adaugat pe messenger dar nu raspunde nimich....deci cum sta treaba ? :?: :arrow:

SteauaToronto05.02.2006 20:05
eu nu pot da de -kap berceni (Chelsea) ID: micky_2005-

l-am adaugat pe messenger dar nu raspunde nimich....deci cum sta treaba ?   :?:  :arrow:

 

Daca nu raspunde in 3 zile, vei castiga meciul la masa verde :D!

roman66605.02.2006 20:19

nu crezi ca ar fi mai bine sa-l inlocuim cu altcineva pe kap berceni .....vezi ca nu a jucat nici prima etapa.. :)

i0nutz8305.02.2006 23:33

random hero - i0nutz83 3-2 dupa un meci realmente tziganesc.. Asa nu se joaca fifa, doar faulturi si fragmentari ale jocului..

SteauaToronto06.02.2006 04:09

Cateva anunturi:

 

:!: Clasamentul a fost actulizat aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

 

:!: S-a creat topicul "Conferinta de Presa" unde puteti sa explicati infrangerea/egalul/victoria dumneavoastra aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2479

 

Voi afisa screenshotul derbyului Diviziei B!

 

untitled3hd.th.jpg

ULTRA_TEI06.02.2006 08:18

ultra_tei s-a retras, nu a fost descalificat, prietene. :wink:

drlv8506.02.2006 13:58

Fa ceva cu "kap berceni (Chelsea) ID: micky_2005" sa stim si noi care-i faza cu el.

 

Pana acu a aratat ca nu traieste. Deci ori castiga toti cu 3-0 meciul cu el si e deja retrogradat, ceea ce mi se pare nashpa. Ori bagi unu nou in locu lui, dar in cazu asta il pui sa joace prima etapa, adica meciu care la castigat "random_hero (Liverpool) ID: random_hero136" la masa verde, 3-0 cu el.

 

E deja etapa a 2-a si nu cred ca mai apare. Deci eu zic sa ne zici de pe acum ce faci cu el.

 

Mersi.

«1235»