FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA B - Discutii Generale

«12345»
drlv8513.02.2006 11:21

Bai .. ieri dupa-amiaza a intrat alex ripper(Arsenal) si mi-a zis ca a o problema in familie si ca are master, ca nu are timp sa joace si ca nu mai shtiu ce.

 

I`am zis ca dak nu intra mai pe seara sa jucam o sa castig la masa verde cu 3-0 si a zis ca nu`i nici o problema.

 

Bun asta nu`i nici o problema, banuiesc ca pana la urma o sa`l scotzi, desi mi-a mai zis ca e moderator pe aici (cred ca nu are de-a face asta), si o sa intre alt om .. dar te rog eu .. nu mai baga petarde de jucatori ca geegee21 sa faca toti golveraj cu el dupa ce eu il bat pe jucatoru scos doar cu "3-0".

 

P.S. Eu am fost disponibil sa joc aproape zilnic si nu`mi face placere sa vad jucatori care stau cate o sapt si nu pot juca un meci.

 

Cam atat am avut de zis si sper ca ma intelegi.

stresrp13.02.2006 21:22

da mey dar eu m-am chinuit sa ii dau golaveraj.. tu ai stat degeaba si ai castigat cu 3-0 :lol: /jk

 

annyway are dreptate fah si tu un meci daca se poate de "antrement" cu el sau trimite-l la noi :P

SteauaToronto14.02.2006 01:34

Meciul ramas din etapa a 3 a:

 

alex ripper (Arsenal) 0-3 drlv85 (Barcelona) (masa verde)

 

--Alex Ripper este eliminat din competitie!!!

 

Va fi inlocuit de :

 

Usename: ro_steaua_ro

 

MSN ID: g***@***

 

Echipa: Inter Milan

 

Clasament actualizat dupa etapa a 3 a:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36006#36006

 

Etapa a 4 a:

 

ro_steaua_ro (Inter Milan) 4-6 roman666 (AC Milan)

max (Marseille) 5-0 geegee21 (Sporting Lisabona)

stresrp (JUVENTUS) 7-2 i0nutz83 (Real Madrid)

random_hero (Liverpool) 2-0 drlv85 (Barcelona)

 

Aveti timp pana pe 16 Februarie ora 24:00!!!

ro_steaua_ro14.02.2006 02:41

bine v-am gasit in divizia B .. ce am intrat si eu acuma .. hmm .. 3 meciuri si un punct ... Nu-i nimika incerc sa iau cate puncte pot.. incepand cu roman666 va termin pe toti :D !!

stresrp14.02.2006 09:31

bine ai venit.. sper sa fii mai activ fata de ceilalti si cat mai bun :)

JuventusB14.02.2006 09:36

Scuzele mele am postat gresit

max4u14.02.2006 16:52

maresi-sporting lisabona 5-0 iti trimit si prinscreevaru dar pe mesenger ca aici nu stiu sa trimit

roman66614.02.2006 21:30
bine v-am gasit in divizia B .. ce am intrat si eu acuma .. hmm .. 3 meciuri si un punct ... Nu-i nimika incerc sa iau cate puncte pot.. incepand cu roman666 va termin pe toti :D !!

 

vaiiii ce m-ai terminat :twisted: :twisted: :twisted:

 

A.C. Milan(roman666) 6 - 4 Inter Milano(ro_steaua_ro)

ro_steaua_ro14.02.2006 22:11

ce ai ma ? .lol..

 

In primu rand echipa mea este juventus ... nu Inter Milan .. in fine nu conteaza ... stii bine ca mai mult te bat eu :) ai avut noroc .. MECI FAIN ROMAN666 BRAVO TIE :D .. DUTE PE LOCU 1 pentru MINE !! :D:P

 

SI BAIEI MAINE FORZA Steaua >>> RUPEM PE HEERENVEEN !!!

 

 

FORZZZZZZZAAAAAAAA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

roman66614.02.2006 22:19
ce ai ma ? .lol..

 

In primu rand echipa mea este juventus ... nu Inter Milan .. in fine nu conteaza ... stii bine ca mai mult te bat eu :) ai avut noroc .. MECI FAIN ROMAN666 BRAVO TIE :D .. DUTE PE LOCU 1 pentru MINE !! :D:P  

 

SI BAIEI MAINE FORZA Steaua >>> RUPEM PE HEERENVEEN !!!

 

 

FORZZZZZZZAAAAAAAA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

prea multe scuze pe capu tau :D

ro_steaua_ro14.02.2006 22:21

:o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ..... NU SUNT SUPARAT >>>>>>

 

CA MAINE JOACA Steaua >> SI MA PIS PE TOT CA MINE FUTEM OLANDEZII :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SteauaToronto14.02.2006 22:44
random_hero16.02.2006 00:22

random_hero (Liverpool) - drlv85 (Barcelona) 2-0

 

meci intrerupt in min 75 din cauza unei pene de curent la instalatia de nocturna (conexiunea). S-a reluat a doua zi de la scorul de 2-0 :D

stresrp16.02.2006 00:55

stresrp (JUVENTUS) - i0nutz83 (Real Madrid) 7-2

 

a picat la 4-0 in min 60 si am reluat 30 de min care s-au terminat 3-2

i0nutz8316.02.2006 01:34

mda..2-7 cu stress..Fara scuze!

i0nutz8317.02.2006 20:35

i0nutz83 - alin_greavu2002 5-0 !

 

Fara comentarii.. Conexiune super, a mers bine jocul!

random_hero17.02.2006 22:39

eu cu cine joc? cu marseille sau cu juventus?????

SteauaToronto18.02.2006 00:30

geegee21 (SPORTING LISABONA) - random_hero (Liverpool)

 

Cu asta o sa joci...

SteauaToronto18.02.2006 00:38
max4u19.02.2006 13:26

n-am dat de ala cu juve pana acuma

SteauaToronto20.02.2006 03:50

:!: Aceasta etapa se va prelungi cu o zi deci aveti pana pe 21 Februarie ora 0:00!

stresrp20.02.2006 20:11

eu te-am bagat frate (max) dar nici macar nu ai dat accept... pm am fost plecat in weekend dar de duminica seara pe la 9 tot stau pe net...

max4u21.02.2006 15:44

adresa mea e maxxxxxxxx4u cu 8 de x si nu am vazut ca mai bagat ca te bagam si eu fara griji

:?:

SteauaToronto21.02.2006 22:46

:!: Nu s-a jucat aproape deloc va mai dau o sansa! Aveti pana pe 22 Februarie ora 24:00!

random_hero21.02.2006 23:59

Eu maine plec din oras si ma intorc de-abia vineri seara... Il rog pe cel care o sa aiba meci cu mine sa nu intre in panica :lol: Jucam cand ma intorc

«12345»