Bai .. ieri dupa-amiaza a intrat alex ripper(Arsenal) si mi-a zis ca a o problema in familie si ca are master, ca nu are timp sa joace si ca nu mai shtiu ce.
I`am zis ca dak nu intra mai pe seara sa jucam o sa castig la masa verde cu 3-0 si a zis ca nu`i nici o problema.
Bun asta nu`i nici o problema, banuiesc ca pana la urma o sa`l scotzi, desi mi-a mai zis ca e moderator pe aici (cred ca nu are de-a face asta), si o sa intre alt om .. dar te rog eu .. nu mai baga petarde de jucatori ca geegee21 sa faca toti golveraj cu el dupa ce eu il bat pe jucatoru scos doar cu "3-0".
P.S. Eu am fost disponibil sa joc aproape zilnic si nu`mi face placere sa vad jucatori care stau cate o sapt si nu pot juca un meci.
Cam atat am avut de zis si sper ca ma intelegi.
