FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA B - Discutii Generale

«12345»
roman66606.02.2006 18:18

corect...bine zis ...

i0nutz8306.02.2006 18:45

Cred ca ma retrag si eu.. 3 zile pentru un amarat de meci d 12 minute mi se pare prea mult.. Doi insi care au disparut din peisaj.. Multe meciuri castigate la masa verde.. Alte meciuri decise de faulturi..

In 48 de ore anunt daca mai continui aici..

roman66606.02.2006 18:54

ce femeie...

max4u06.02.2006 19:29

mersi ultra tei dar nu inteleg de ce teai retras????? :twisted:

SteauaToronto07.02.2006 05:04

Deci ultras tei a fost inlocuit de max care va juca in fiecare etapa, kap berceni daca nu va juca etapa asta va pierde meciul la masa verde si va fi inlocuit a 3 a etapa de urmatorul pe lista de asteptatre!

 

In rest aceasta etapa a doua va tine pana pe 8 februarie iar pe 9 februarie vor fi afisate etapele 3 si 4 :)!!

 

Mult succes in continuare :D!

drlv8507.02.2006 20:39

Etapa a 2-a:

 

Marseille - vs - Barcelona => 0-3

 

Iti trimit si screenshotu in cateva minute.

max4u07.02.2006 21:59

wa eu vreau sa imi schimb tactica si nusht cum explicati si mie ca daca joc asa cred ca ma bat toti

 

despre meci o fost un meci clar dominat de barca si merita sa castige mult suces in continuare

 

dar totusi daca aveam alta tactica poate era altceva :(

stresrp07.02.2006 22:27

eu nu dau de alex riper.. era vorba sa jucam ieri seara dar nu l-am gasit.. in seara asta la fel

 

nush

SteauaToronto07.02.2006 22:52

Clasament actualizat Divizia B...

 

Aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36006#36006

 

Mai sunt 2 meciuri:

 

alex ripper (ARSENAL) - stresrp (JUVENTUS)

 

roman666 (AC Milan) - kap berceni (Chelsea)

roman66608.02.2006 00:14

deci eu nu il gasesc pe kap_berceni...am castigat cu 3:0 pentru ca nu se prezinta la meci..nu ?

:!:

SteauaToronto08.02.2006 00:23

da sefu maine vei primi rezultatul si KAP BERCENI VA FI DESCALIFICAT!

stresrp08.02.2006 08:05

nimic de la rip.. nici macar un offline msg

max4u08.02.2006 11:30

toti castigati la masa verde eu trebuie sa joc dar lasa ca e mai misto asa :P

SteauaToronto08.02.2006 23:34

CLASAMENT ACTUALIZAT DIVIZIA B :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

SteauaToronto09.02.2006 00:25

Aveti un nou coleg care il va inlocui pe kap_berceni:

 

user: geegee21

Id messenger : savubogdanus

Echipa : Sporting Lisabona

 

 

Etapa a 3 a:

 

alex ripper (Arsenal) - drlv85 (Barcelona)

max (Marseille) - i0nutz83 (Real Madrid)

stresrp (JUVENTUS) - geegee21 (Sporting Lisabona)

random_hero (Liverpool) - roman666 (AC Milan)

 

 

Clasament inaintea etapei:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470'

 

Rezultatele la s***@***!

i0nutz8309.02.2006 23:51

i0nutz83 - maxxxxxxxx4u 4-1 .

roman66610.02.2006 00:35

random_hero pe unde umbli ????

 

deci eu nu dau de random_hero.... :?:

roman66610.02.2006 01:07

geegee21 - roman666

Sporting Lisabona 0 - 7 AC Milan

 

am jucat meciu ala din a doua etapa care l-am castigat la masa verde.. :twisted:

SteauaToronto10.02.2006 01:40
random_hero10.02.2006 17:24

aici sunt mah! de ce ma cauti? :))) cu tine am meci?

stresrp10.02.2006 17:36

stresrp (JUVENTUS) - geegee21 (Sporting Lisabona) 6-0

ro_steaua_ro10.02.2006 21:21

ba se mai poate inregistra ? ... ca as vrea si eu ? mai iese cineva din competitie? :(

SteauaToronto11.02.2006 00:48
drlv8512.02.2006 00:39

mda .. dupa cum bine vezi alex ripper (YM: hell_is_retail) nu a dat nici un semn. eu sunt online zi de zi si ala nu poate sa intre 10 min sa-si joace meciu .. kkt .. am avut o serie de 2 bani cu 3-4 retrashi .. multe "mese verzi" incep sa ma oftic ...

 

sigur tb sa fie un de ala cu dial`up draq sau cine stie ce conexiuni de net ...

 

oricum de cand a inceput concursu asta l`am vazut park 1 singura data online ... pe la inceput ... vezi si tu ce faci cu el ...

SteauaToronto13.02.2006 03:13

Din cauza ca nu s-au jucat multe meciuri voi prelungi aceasta etapa pana pe 13 Februarie ora 24:00 INSA o sa postez la program etapa a 4 a si cei care au terminat etapa a 3 a pot sa inceapa!

 

Astept rezultatele etapa a 3 a de la:

 

alex ripper (Arsenal) - drlv85 (Barcelona)

 

Utilizatori ce risca eliminarea daca nu vor juca etapa a 3 a:

 

--alex ripper

 

Etapa a 4 a:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2470

 

Cei care au terminat etapa a 3 a pot sa inceapa!

«12345»