FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«1789101121»
DelPiero1014.10.2010 07:15
Hai mai ca si pe noi ne-au ajutat si favorizat comisiile de o gramada de ori.

Sigur,nici la spurcati nu este prima data cand se reduce suspendarea unui jucator.Dar la asa pretentii de victorie,sa fie Andrei Cristea cel mai puternic ciot ?

Nu conteaza.Daca a fost suspendat,sa ramana suspendat.Dina.m.u.i.s.t.i.i.,care se plang mereu ca fura Steaua,uita ca ei sunt cei care au furat intotdeauna,inzecit mai mult.Si aproape mereu,in meciurile directe cu ei,suntem dezavantajati de arbitri.Dar noi nu sarim,pentru ca suntem STELISTI,si ne pasa mai mult de echipa noastra decat de cea adversa.Nu precum maidanezii din groapa,care umplu stadionul doar cand joaca cu Steaua.O mare M.U.I.E lui Dinamo!

Razvypitesti14.10.2010 08:31
.O mare de M.U.I.E lui Dinamo!

 

red&blue_boy14.10.2010 09:33

Cica pana la urma n-ar juca Andrei Cristea,ramane suspendat...Naiba mai stie...

navodarean14.10.2010 09:37

Asa am citit si eu pe jesepe...

 

Ca e suspendat o etapa si rateaza meciu' cu Steaua.

Astristul14.10.2010 10:29

Daca va juca, chiar ca va fi inca o mare hotie din partea javrelor de la dinam0. Aceeasi hotie pe care au facut-o in 2008 cand l-au suspendat pe Dorin Goian pentru niste declaratii. Spurcatii tot spurcatii raman, oricat de mult sapun ai folosi pe ei!

 

Sper sa invingem ca a trecut prea mult timp de la ultima noastra victorie in DERBY! E vremea noastra acum!

 

FORZA Steaua !!!

alexinho1714.10.2010 12:10
Exclusiv Radio Sant,Primul 11 al echipei FC CATEAUA din meciul de Duminica.

 

1.Dolha - Pisatul

2.Rubio - Hollywood

3.Moti - Mortul

4.Garat - Zdreanta

5.Bordeanu - Cadavrul

6.Torje - Piticul Porno

7.N'Doye - Cioara Musulmana

8.Cristea - PlayCateaua.

9.Alexe - Evadatul

10.Niculae - Prostanacul

11.Ganea - Spurcatul

 

Avem si numarul specatorilor.Nu vor mai fi 300 de spurcati = 150 de cupluri, se pare ca in groapa de gunoi a capitalei se anunta ca vor fi circa 14.000 de CATELE in calduri chelalaind dupa Borcea sa vina de la Miami sa le f..a.

 

Forma echipei FC Cateaua este una slaba,Javrele au luat un singur punct in 5 etape, datorita faptului ca Borcea este la Miami si a uitat sa cotizeze la arbitri.

 

 

Tare =))=))=)) FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

kla200514.10.2010 12:29

Le-a tras-o Jabba the Hut (Iancu) celor de la Dinamo. A declarat ca daca ar fi fost Poli in situatia Stelei ar juca meciul, iar daca javrele l-ar folosi pe Cristea ar face apel la UEFA. Cica nu se poate anula un cartonas rosu numai daca arbitrul a confundat jucatorii. Astfel se putea pierde la masa verde.

Omdrem14.10.2010 14:32

Nu e nevoie de masa verde ca oricum ii batem si cu Cristea si fara el!

 

 

1-4 Pentru Steaua! :steag_cruce_invers:

zloty14.10.2010 15:04

Stici ce? vreau sa ne fure piticul ala gay de arbitru .Sa ne pisam pe ei cu tot cu arbitrul lor iar dupa meci de bucurie ciobanul sa faca infarct si sa crape :yes::hmmm:

stefanutz1114.10.2010 15:07
Stici ce? vreau sa ne fure piticul ala gay de arbitru .Sa ne pisam pe ei cu tot cu arbitrul lor iar dupa meci de bucurie ciobanul sa faca infarct si sa crape :yes::hmmm:

 

prea frumos scenariu....

S.Mariuss14.10.2010 16:15

Lasa-ti fratilor ca ii batem :)

Astristul14.10.2010 19:12
Stici ce? vreau sa ne fure piticul ala gay de arbitru .Sa ne pisam pe ei cu tot cu arbitrul lor iar dupa meci de bucurie ciobanul sa faca infarct si sa crape :yes::hmmm:

 

Bonus, sa crape si mortul ala de Avram! :)

danimarcu14.10.2010 20:03
Stici ce? vreau sa ne fure piticul ala gay de arbitru .Sa ne pisam pe ei cu tot cu arbitrul lor iar dupa meci de bucurie ciobanul sa faca infarct si sa crape :yes::hmmm:

Eu m-as multumi si numai la partea cu crapatul satanei! :thumbsup:

matican14.10.2010 20:34

MECIUL LIVE PE DIGISPORT PUTETI SA IL VEDETI AICI : LIVE DIGISPORT

 

HAI Steaua !!! forzateauafularsteaua2fularultrasfular-campionii:steag_cruce_invers:

AG14.10.2010 20:42

o sa va fhutem... 90 de minute.. 5400 de secunde .... dauna totala :))

S.Mariuss14.10.2010 20:49

sami bag p**a abea trec zilele astea :|

 

abea astept sa vad atmosfera :X javrele cica au pregatit cv frumos dar nu prea cred :))))

zloty14.10.2010 21:06
javrele cica au pregatit cv frumos dar nu prea cred :))))

Deci daca nu au planuit cumva asasinarea clanului oita atunci ma doare undeva de ei.

bogdinho'15.10.2010 06:47

O sa fie un meci greu pentru noi , Dinamo se va mobiliza cel mai bine la acest meci . Sper sa castigam si sa ii ducem spre retrogradare !

DelPiero1015.10.2010 06:47
Stici ce? vreau sa ne fure piticul ala gay de arbitru .Sa ne pisam pe ei cu tot cu arbitrul lor iar dupa meci de bucurie ciobanul sa faca infarct si sa crape :yes::hmmm:

Esti un optimist incurabil.Exact de ce avem nevoie. :D

P.S.Javrele se plang pe site-ul lor de 2 lei ca Steaua fura.Va dati seama,gunoaiele fotbalului romanesc se simt furate...sa le mai explice cnv de ce s-a schimbat modul de punctare al Ghetei de Aur?Si cate ar mai fi...

stelist si dupa moarte15.10.2010 06:56

dinamu uite-te ora ta se apropie, sa vi-o dam la mu!e. :boxing:

 

 

mountytoma15.10.2010 07:17

ar cam fi timpul sa f.u.t.e.m cateii cu o victorie la scor. asa aparare varza nu au avut niciodata. cu exceptia lui bordeanu, sunt slabi rau de tot.

red&blue_boy15.10.2010 08:47

Victorie,totul sau nimic ! :)

S.Mariuss15.10.2010 10:33

nici nu ma gandesc sa nu castigam :) daca mai si batem la vreo 3 goluri diferenta e perfect

bogdinho'15.10.2010 11:29

Ii " catzelarim " rau de tot :))

 

De 6 ani , din 2004 nu am mai castigat acolo , chiar " tradatorul " de Andrei Cristea marca , Zenga era pe banca...Am castigat cu 1-0 parca :)

The Game15.10.2010 11:48

Cred ca moment mai bun ca asta nu se putea gasi pentru a bate javrele in " groapa lui Ouatu' " dupa o seceta de 3 ani de victorii impotriva lor,iar de victorii la ei in darapanatura aia de stadion nu mai zic....

 

Ae,Ao,Steaua bate dinamu!

«1789101121»