Hai mai ca si pe noi ne-au ajutat si favorizat comisiile de o gramada de ori.Sigur,nici la spurcati nu este prima data cand se reduce suspendarea unui jucator.Dar la asa pretentii de victorie,sa fie Andrei Cristea cel mai puternic ciot ?
Nu conteaza.Daca a fost suspendat,sa ramana suspendat.Dina.m.u.i.s.t.i.i.,care se plang mereu ca fura Steaua,uita ca ei sunt cei care au furat intotdeauna,inzecit mai mult.Si aproape mereu,in meciurile directe cu ei,suntem dezavantajati de arbitri.Dar noi nu sarim,pentru ca suntem STELISTI,si ne pasa mai mult de echipa noastra decat de cea adversa.Nu precum maidanezii din groapa,care umplu stadionul doar cand joaca cu Steaua.O mare M.U.I.E lui Dinamo!
