FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«191011121321»
red&blue_boy16.10.2010 16:01

Radut parca e accidentat...

CNCT16.10.2010 18:31

daca e adevarat ca Lacatus nu se bazeaza pe Radut si se doreste indepartarea baiatului astuia atunci pentru mine Lacatus devine o mizerie!sper sa fie un zvon al presei...

Quetzalcoatl16.10.2010 20:57

Radut la Craiova. Mda.........

stelist8616.10.2010 23:03

Acuma conteaza sa ii umilim javrele alea.Daca ar fi un lucru pe care nu il suport e sa vad cum maidanezi aia ordinari impreuna cu paduchiosul ala nemernic de Borcea,se bucura cum ei ne inving.Asta e un lucru pe care eu nu-l accept.Steaua a fost,este si va fi peste dINAMU si sper ca toti maidanezii aia sa se spanzure sau sa sa-si bage ghiara in gat de oftika ca ii vom umili.

Azzido16.10.2010 23:49
sal... stie cineva unde se strange maine galeria pentru deplasarea din gropitza si la ce ora?   eu am auzit ceva dar nu stiu daca e adevarat,,,cik undeva pe la piata victoriei,este adevarat? :steag_cruce_invers:

in fiecare an ne strangem la pta victoriei, deci nu e mare secret. vino acolo cu 3-4 ore inainte de meci!

bogdinho'17.10.2010 06:41
Radut la Craiova. Mda.........

 

Nu mai credeti in minciunile relatate in ProSport sau Gazeta Sporturilor... :) ! Acolo se minte mai mult decat in toata suflarea Romaniei la un loc !

 

Macar sa batem pe Dinamo , cred ca Latovlevici o sa dea primul sau gol din cariera cu Dinamo :) Aeeee Aooooo , Steaua bate Dinamo...!!!

 

Ste@ua2317.10.2010 09:56

Nu cred ca il da pe Radut la Craiova,prosport-ul minte de incheata apele.Totusi daca ar fi adevarat,ar fi pacat pentru el,e un jucator talentat.Da ce este acum important,este sa ii batem pe caini.

gio_stgloria17.10.2010 10:37

O victorie in seara asta ar mai spala din supararile acumulate de-a lungul anilor. Vreau sa vad niste jucatori care lupta cu incrancenare pentru culorile Stelei , si nu niste Toja sau Dayro Moreno. Hai baieti !

 

 

Mirel-Radoi-wallpapers3.jpg

 

David17.10.2010 11:21

Nu-mi pasa de context.MUIEEEEEEE Dinamo!!!

akialex17.10.2010 11:31

Am o singura dorinta sa batem javrele la ei acasa si sa ii trimitem cu coada intre picioare!

Hai Steaua!!!! fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

andreea_ro17.10.2010 12:38

si eu sper din tot sufletul sa bata Steaua!!Astept cu nerabdare meciul diseara!!

Ia spune-ti si mie cate meciuri au fost pana acum intre Steaua si Dinamo 122??si cate am castigat noi?

gliga silviu17.10.2010 13:00
 fortza steaua fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:
ultras_laziale17.10.2010 13:47
si eu sper din tot sufletul sa bata Steaua!!Astept cu nerabdare meciul diseara!!

Ia spune-ti si mie cate meciuri au fost pana acum intre Steaua si Dinamo 122??si cate am castigat noi?

 

 

122 de meciuri !

Dinamo - Steaua 43 - 34 !multe dintre victoriile javrelor s-au consumat intre anii 60-80 , noi recuperand foarte mult din scor in anii 1991 -2000 cand timp de 10 sezoane i-am macelarit oriunde i-am prins , dar si asa scorul este favorabil lor , nu si la titluri ! ;)

bogdinho'17.10.2010 15:09
FORZA Steaua



stefanutz1117.10.2010 15:11

Ultimele noutati de la Dinamo - Steaua! Un suporter stelist, calcat in picioare de dinamovisti langa stadion: "A primit ce a meritat"....Sursa

 

 

Noi cand le-o tragem?

Tz3pI17.10.2010 15:38

Huliganii sunt buni numai sa va mandriti voi ca au mancat bataie cainii?

marinus_stelist_de_mic17.10.2010 15:58

IO CRED CA A VENIT VREMEA SA BATEM IN GROAPA ..... Steaua VINE IN GROAPA DA **** SI PLEACA ..... ASA CA Steaua HAI PE EI SA DAM **** LA CATEI :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campioniifularsteaua2:steagcruce::hai_steaua:fularultras

AG17.10.2010 16:20
Ultimele noutati de la Dinamo - Steaua! Un suporter stelist, calcat in picioare de dinamovisti langa stadion: "A primit ce a meritat"....Sursa

 

 

Noi cand le-o tragem?

 

nu era stelist. omul ala a luat bataie aiurea, au crezut ei ca este stelist .

red&blue_boy17.10.2010 16:26

Cica au spart dinamuistii doua geamuri la autocarul Stelei...

pytycrys17.10.2010 16:30

Da.

Catelusul elias a fost arestat. Ma pis pe mine de ras.

sarah_stelista17.10.2010 16:52

abia astept sa vad niste javre umilite......FORZZA Steaua :steag_cruce_invers:

 

 

 

Adrian17.10.2010 16:55

Copiii, vedeti ca dam meciul pe site :)

Cel putin incercam. Sa speram ca nu vor exista neprevazuturi :D

stelistu12317.10.2010 17:13

batem, si dam multe!

cornisa5817.10.2010 17:16

Un singur gand 3 puncte javre umilite in propriul teren !!!!!!

hai Steaua

:steag_cruce_invers:
stelistu12317.10.2010 17:25

:steag_cruce_invers: Inca 5 minute! Hai Steaua!!!

http://meciuri-online.info

Live pentru cei ce vor!

http://meciuri-online.info

«191011121321»