GOL Stancu !!!!!!!!!!!!!!
GOL Stancu !!!!!!!!!!!!!!
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll
goooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MUUUUUIEEEEEEE dinam0!
Bai Apostol...
Doamne, cum sa intri in halu' asta? Parca il revad pe Zapata cand a incercat sa-l dribleze pe Cristea.
Nu se poate,doua 11 m in doua minute...
Relaxare...
Futu-I in gura de dinamovisti spurcati,au un bulan astia in meciurile cu noi............
Zici ca a intrat tancu-n Torje.
Relaxare...
Plus prostie...
Plus prostie...
Dupa cati oameni au fost bagati la spital sau inchisoare azi, inclin sa cred ca prostia nu se limiteaza doar la terenul de joc.
Deja m-am saturat sa sufar atata,m-am saturat sa vad cum jigodiile alea ne bat,M-AM SATURAT.E randul nostru sa castigam nu al lor.
Pana sa dea ei gol am jucat bine. Sa vedem daca avem forta sa revenim si sa invingem. Ar fi pacat, avand in vedere ca doar cine n-a vrut nu si-a batut joc de dinam0.
Tiki taka Barcelonaaa tiki taka barcelonaaa ![]()
Le facem cadou victoria...
Fratilor, daca pierdem, imi bag ****-n ea echipa si-n ea nostalgie, impiedicatii dracu. Nu ma mai uit la niciun meci, nu merita nimeni nervii mei.
doamne ce greseli de retardati!
Nu va mai uitati ca ne mai da dinamu vreo 2-3 daca mai facem greseli...
Cat bulan... CAT BULAN
Dezavantajul nostru e ca javrele au jucatori cu experienta in astfel de meciuri , stiu cu ce se `mananca` , la noi se vede clar ca anumiti jucatori parca sunt timorati si se pierd la cele mai banale faze/pase.
Primul 11 m norocos , al 2-lea din prostie...macar sa terminam la egalitate , de invins e greu , nu inteleg de ce abuzam cu acele centrari de pe stanga ? nu stim sa intram in careu , sa avem si noi parte de 11 m , eventual ??
Labilitate psihica. Din pacate tot vom avea parte de asta la cum se schimba antrenorii. O echipa gen Otelul poate sa bata confortabil pe Stefan cel Mare, noi ne inecam pentru ca tot noi ne punem bete in roate.
Oricum asta e derbiul loserilor si anul asta. Niciuna din ele nu va castiga titlul.
AOISFGAOIFAOIFHAAAAAAA ce ocazie
Nu va mai uitati ca ne mai da dinamu vreo 2-3 daca mai facem greseli...
nervosule, ce-ai ma? ![]()
inca un derby de rahat facut de Steaua. ce e nou?
De ce nu avem voie sa ne bucuram si noi?De ce DOAMNE de ce ?