FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«1101112131421»
red&blue_boy17.10.2010 17:53

GOL Stancu !!!!!!!!!!!!!!

stefanutz1117.10.2010 17:54

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll

Alex88pl17.10.2010 17:55

goooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BlaUGranA17.10.2010 17:58

MUUUUUIEEEEEEE dinam0!

red&blue_boy17.10.2010 18:00

Bai Apostol...

Andrei^17.10.2010 18:03

Doamne, cum sa intri in halu' asta? Parca il revad pe Zapata cand a incercat sa-l dribleze pe Cristea.

red&blue_boy17.10.2010 18:03

Nu se poate,doua 11 m in doua minute...

Alexandru H.17.10.2010 18:04

Relaxare...

raul stelistu17.10.2010 18:04

Futu-I in gura de dinamovisti spurcati,au un bulan astia in meciurile cu noi............

Astristul17.10.2010 18:06

Zici ca a intrat tancu-n Torje.

red&blue_boy17.10.2010 18:06
Relaxare...

Plus prostie...

Alexandru H.17.10.2010 18:07
Plus prostie...

 

Dupa cati oameni au fost bagati la spital sau inchisoare azi, inclin sa cred ca prostia nu se limiteaza doar la terenul de joc.

stelist8617.10.2010 18:09

Deja m-am saturat sa sufar atata,m-am saturat sa vad cum jigodiile alea ne bat,M-AM SATURAT.E randul nostru sa castigam nu al lor.

Astristul17.10.2010 18:09

Pana sa dea ei gol am jucat bine. Sa vedem daca avem forta sa revenim si sa invingem. Ar fi pacat, avand in vedere ca doar cine n-a vrut nu si-a batut joc de dinam0.

Kapetan0s17.10.2010 18:10

Tiki taka Barcelonaaa tiki taka barcelonaaa :))

Le facem cadou victoria...

cred in steaua mea17.10.2010 18:10

Fratilor, daca pierdem, imi bag ****-n ea echipa si-n ea nostalgie, impiedicatii dracu. Nu ma mai uit la niciun meci, nu merita nimeni nervii mei.

BlaUGranA17.10.2010 18:11

doamne ce greseli de retardati!

Marius17.10.2010 18:11
:))))
Kapetan0s17.10.2010 18:13

Nu va mai uitati ca ne mai da dinamu vreo 2-3 daca mai facem greseli...

 

Cat bulan... CAT BULAN

ultras_laziale17.10.2010 18:13

Dezavantajul nostru e ca javrele au jucatori cu experienta in astfel de meciuri , stiu cu ce se `mananca` , la noi se vede clar ca anumiti jucatori parca sunt timorati si se pierd la cele mai banale faze/pase.

Primul 11 m norocos , al 2-lea din prostie...macar sa terminam la egalitate , de invins e greu , nu inteleg de ce abuzam cu acele centrari de pe stanga ? nu stim sa intram in careu , sa avem si noi parte de 11 m , eventual ??

Alexandru H.17.10.2010 18:14

Labilitate psihica. Din pacate tot vom avea parte de asta la cum se schimba antrenorii. O echipa gen Otelul poate sa bata confortabil pe Stefan cel Mare, noi ne inecam pentru ca tot noi ne punem bete in roate.

 

Oricum asta e derbiul loserilor si anul asta. Niciuna din ele nu va castiga titlul.

cred in steaua mea17.10.2010 18:14

AOISFGAOIFAOIFHAAAAAAA ce ocazie

Marius17.10.2010 18:14
Nu va mai uitati ca ne mai da dinamu vreo 2-3 daca mai facem greseli...

nervosule, ce-ai ma? :)

dansor198317.10.2010 18:14

inca un derby de rahat facut de Steaua. ce e nou?

 

stelist8617.10.2010 18:14

De ce nu avem voie sa ne bucuram si noi?De ce DOAMNE de ce ?

«1101112131421»