FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«1121314151621»
Alex88pl17.10.2010 18:35

e cineva care chiar spera in victorie? maxim un egal scos pe mana arbitrului. daca apostol continua in teren dinam0 are victoria asigurata

Astristul17.10.2010 18:36
A inceput repriza a DOUA hai Steaua :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic: 2 GOLURI

Doamne ajuta! :)

cred in steaua mea17.10.2010 18:37

Ma cac in el egal :)

Kapetan0s17.10.2010 18:37

Valeleu ce aparare de Liga a 3 a are dinam0 :))

red&blue_boy17.10.2010 18:39
e cineva care chiar spera in victorie? maxim un egal scos pe mana arbitrului. daca apostol continua in teren dinam0 are victoria asigurata

Eu unul nu mai sper intr-o victorie...Bine-ar fi sa ma insel...

ultras_laziale17.10.2010 18:39

Eu am tot zis ca va iesi egal ! ne dorim VICTORIA cu totii , insa si un egal e bun in aceste conditii , javrele se motiveaza si isi ridica moralul pentru ca stiu sa se hraneasca din IMBECILITATEA si SLABICIUNEA pe care o afiseaza nenorocitul de cioban ; cat timp tragi in jos echipa ,critici si multe altele...ei se vor hrani si vor sti cum sa ne destabilizeze inaintea unui astfel de meci !

 

A plecat de la meci ,oierul ? sa-i stea inima pe drum...

cred in steaua mea17.10.2010 18:40
Valeleu ce aparare de Liga a 3 a are dinam0 :))

 

E 2-1 pt ei, atacul nostru e de Liga a 5a in acest caz ;)

cred in steaua mea17.10.2010 18:45

pierdem

Alexandru H.17.10.2010 18:48

Mai suparat am fost ieri, cand a facut egal Chelsea.

 

De ce sa ma enervez pe un meci absolut penibil, care nu va conta deloc in lupta pentru campionat?

 

Apropo, vad ca toti il injura pe Apostol. Unde naiba era Latovlevici cand a patruns Torje singur catre poarta lui Tatarusanu?

red&blue_boy17.10.2010 18:48
Uite ca viteazul nostru a plecat din nou la pauza. Dovada de incredere in echipa, nu? Cred ca e a nspea oara cand pleaca atunci cand echipa e condusa.

Nici nu ma mai mir,halal atitudine...Bine ca inainte de meci abereaza ca bate cu 5-0 si alte chestii...

A.ALeX17.10.2010 18:49
e cineva care chiar spera in victorie? maxim un egal scos pe mana arbitrului. daca apostol continua in teren dinam0 are victoria asigurata

 

Eu sper dar nu acuz albitraju in plm toti repede la infrangere albitraju | jucatori is in primu rand de vina ...

Andrei^17.10.2010 18:50
Valeleu ce aparare de Liga a 3 a are dinam0 :))

 

"Valeleu" ce antrenor de Liga a 8-a are Steaua.

Alex88pl17.10.2010 18:50

ce schimbare:| chiar nu am cuvinte.

A.ALeX17.10.2010 18:53

Nu prea mai ataca Steaua cum trebuie ... meciu ii mort :confused: :confused: TREBUEI o resurcitare la stelisti sa ii aduca la veata

Alex88pl17.10.2010 18:53
Eu sper dar nu acuz albitraju in plm toti repede la infrangere albitraju | jucatori is in primu rand de vina ...

daca si acum imi zici ca nu are treaba arbitrajul o sa te injur rau de tot

 

si se scrie: aRbitrajul

Astristul17.10.2010 18:55

Cat de prost putem sa jucam. Cu Lacatus antrenor n-o sa castigam vreodata un DERBY!

A.ALeX17.10.2010 18:55
"Valeleu" ce antrenor de Liga a 8-a are Steaua.

 

Bai fraierica tu ai ideie ce ii aia Liga a 8 ??? Ce vina are Lacatus ca jucatori nu joaca ??? Vezi asa gandeste si COBANU deaia Steaua schimba atata antrenori ... :thumbdown:

Marius17.10.2010 18:57
Bai fraierica tu ai ideie ce ii aia Liga a 8 ??? Ce vina are Lacatus ca jucatori nu joaca ??? Vezi asa gandeste si COBANU deaia Steaua schimba atata jucatori ... :thumbdown:

 

bai fraierica, asa sa vorbesti cu prietenii tai de la scoala.

ultras_laziale17.10.2010 18:58

Da ,e clar ,regizorul de transmisie este caine-muist !! l-a filmat pe N2 cand striga si facea mixaj de imagine cu galeria nenorocitilor !

E clar...

cred in steaua mea17.10.2010 18:59

du-te-n rahat Nicolita

A.ALeX17.10.2010 18:59
daca si acum imi zici ca nu are treaba arbitrajul o sa te injur rau de tot

 

si se scrie: aRbitrajul

 

bine domn-ule profesor de ROMANA dar oricum scuzele sunt pt cei slabi ... injurama daca vrei ................... CEEEEEE OCAZI PT Steaua 2 AHH TOT ASA

ultras_laziale17.10.2010 19:00

Unde sunteti , ba , aia de il laudati pe Banel-purcel ?????

Sictir ,banele !!!

 

 

red&blue_boy17.10.2010 19:01

Ce ratare de mare jucator a reusit Banel!!!

 

La ce aparare au cainii si doar noi nu reusim sa-i batem...Penibil...

Alex88pl17.10.2010 19:01
bine domn-ule profesor de ROMANA dar oricum scuzele sunt pt cei slabi ... injurama daca vrei ................... CEEEEEE OCAZI PT Steaua 2 AHH TOT ASA

DOMNULE, INJURA-MA, OCAZII

Astristul17.10.2010 19:01
Da ,e clar ,regizorul de transmisie este caine-muist !! l-a filmat pe N2 cand striga si facea mixaj de imagine cu galeria nenorocitilor !

E clar...

 

In tot meciul am vazut doar 1 cadru cu galeria Stelei. In rest, cu muia printre javre operatorii si chiar unul dintre comentatori (daca nu amandoi).

«1121314151621»