huuuraaaaaaaaa APOSTOL A fost schimbat acuma putem sa castiga meciu ... dar apropo Nicolita cum plm sa sutezi asa
:cursing:
huuuraaaaaaaaa APOSTOL A fost schimbat acuma putem sa castiga meciu ... dar apropo Nicolita cum plm sa sutezi asa
:cursing:
Incredibil cum poti tine in echipa un antifotbalist ca tiganul de Nicolita.
Ce facusi Baneleeee
daca trebuia sa o dai in propria poarta sigur nu ratai ![]()
bine domn-ule profesor de ROMANA dar oricum scuzele sunt pt cei slabi ... injura-ma daca vrei ................... CEEEEEE OCAZII PT Steaua 2 AHH TOT ASA
Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.
Ce ratare de mare jucator a reusit Banel!!!
La ce aparare au cainii si doar noi nu reusim sa-i batem...Penibil...
pai si noi avem atac pe masura apararii lor. vezi studiu de caz "fotbalistul" Banel
Minutu' 75, 2-1... e clar ![]()
Fara putina luciditate in fata nici nu egalam...
Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.
14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.
P.S: Cati jucatori dinam0visti meritau eliminati? Ca am pierdut numaratoarea.
Degeaba ai atata posesie daca nu sti sa o bagi in poarta...degeba... sigur ne luam bataie
inca un an inca un esec ![]()
pilashco bilashco cum dracu ti-o zice, du-teeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ultima speranta-Kapetanos...
14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.
P.S: Cati jucatori dinam0visti meritau eliminati? Ca am pierdut numaratoarea.
intrebarea era:de cate ori trebuiau eliminati juc. dinamovisti...si piticu porno cerea galben la....imi scapa numele...
ricardo
))
in sfarsit o schimbare buna..
Bilasco ar marca doar daca toti fundasii ar da pe langa minge , portarul la fel si s-ar duce mingea din inertie in poarta...m-a disperat la culme !!! bine c-a intrat Kape , asta egaleaza la prima ocazie !!! ![]()
Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.
Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...
Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...
Aprob ![]()
Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...
ba esti
Gata min 86 Steaua nu cred ca mai poate face nimica ... Iar Pierdem ... Cand o sa se termine " BLESTEMU " in meciurile cu Dinamo ?
:thumbdown:
ba esti
Bine daca spui tu asa este ...
ce drog ciudat, ****-n ea echipa ca nu s-a desteptat
mu*e Liga 1, eu nu ma mai uit.
alex1 si alex2, ce conteaza cine-i paralel sau cine-i necoplanar cu lb. romana?
unde-i Adrian sau predatorpulse? astept o analiza pertinenta din partea lor. Din pacate nu pot vedea meciul.
14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.
Eu observ ca va intereseaza mai mult greselile mele de gramatica decat meciu Dinamo - Steaua ... Fratilor asa nu este topicul "GRESELILE LUI A.ALEX DE GRAMATICA " ... ![]()
ce sa mai zici dupa meciurile astea... jucam bine pierdem... blestemu' dinamu!![]()
PROSTIA se plateste , fratilor !!!
a vandut Gigi meciu sa nu moara borce ...
noapte buna ca eu nu mai am ce sa zic dupa meci NB ALLL