FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«1131415161721»
A.ALeX17.10.2010 19:02

huuuraaaaaaaaa APOSTOL A fost schimbat acuma putem sa castiga meciu ... dar apropo Nicolita cum plm sa sutezi asa :cursing: :cursing:

senzor0017.10.2010 19:02

Incredibil cum poti tine in echipa un antifotbalist ca tiganul de Nicolita.

Kapetan0s17.10.2010 19:02

Ce facusi Baneleeee :)) daca trebuia sa o dai in propria poarta sigur nu ratai :))

raul stelistu17.10.2010 19:03
bine domn-ule profesor de ROMANA dar oricum scuzele sunt pt cei slabi ... injura-ma daca vrei ................... CEEEEEE OCAZII PT Steaua 2 AHH TOT ASA

Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.

thor_clone17.10.2010 19:04
Ce ratare de mare jucator a reusit Banel!!!

 

La ce aparare au cainii si doar noi nu reusim sa-i batem...Penibil...

 

pai si noi avem atac pe masura apararii lor. vezi studiu de caz "fotbalistul" Banel

cred in steaua mea17.10.2010 19:04

Minutu' 75, 2-1... e clar :)

red&blue_boy17.10.2010 19:05

Fara putina luciditate in fata nici nu egalam...

Andrei^17.10.2010 19:07
Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.

 

 

14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.

 

P.S: Cati jucatori dinam0visti meritau eliminati? Ca am pierdut numaratoarea.

Kapetan0s17.10.2010 19:07

Degeaba ai atata posesie daca nu sti sa o bagi in poarta...degeba... sigur ne luam bataie :( inca un an inca un esec :wall:

cred in steaua mea17.10.2010 19:09

pilashco bilashco cum dracu ti-o zice, du-teeeeeeeeeeeeeeeeeee

red&blue_boy17.10.2010 19:09

Ultima speranta-Kapetanos...

stefanutz1117.10.2010 19:09
14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.

 

P.S: Cati jucatori dinam0visti meritau eliminati? Ca am pierdut numaratoarea.

 

 

intrebarea era:de cate ori trebuiau eliminati juc. dinamovisti...si piticu porno cerea galben la....imi scapa numele...

cred in steaua mea17.10.2010 19:10

ricardo :))))

Alex88pl17.10.2010 19:10

in sfarsit o schimbare buna..

ultras_laziale17.10.2010 19:10

Bilasco ar marca doar daca toti fundasii ar da pe langa minge , portarul la fel si s-ar duce mingea din inertie in poarta...m-a disperat la culme !!! bine c-a intrat Kape , asta egaleaza la prima ocazie !!! :naughty:

A.ALeX17.10.2010 19:11
Cati ani ai fratica?Esti agramat rau.

 

Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...

cred in steaua mea17.10.2010 19:14
Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...

 

Aprob :alcoholic:

Alex88pl17.10.2010 19:14
Bine stau sa fac opera de arta pe forum ... PT ca oameni ca tine s-a fie fericiti ... Si pt cultura ta generala nu sunt paralel cu LB. romana ...

ba esti

A.ALeX17.10.2010 19:17

Gata min 86 Steaua nu cred ca mai poate face nimica ... Iar Pierdem ... Cand o sa se termine " BLESTEMU " in meciurile cu Dinamo ? :thumbdown: :thumbdown:

 

ba esti

 

Bine daca spui tu asa este ...

cred in steaua mea17.10.2010 19:20

ce drog ciudat, ****-n ea echipa ca nu s-a desteptat

 

mu*e Liga 1, eu nu ma mai uit.

dee17.10.2010 19:20

alex1 si alex2, ce conteaza cine-i paralel sau cine-i necoplanar cu lb. romana?

 

unde-i Adrian sau predatorpulse? astept o analiza pertinenta din partea lor. Din pacate nu pot vedea meciul.

A.ALeX17.10.2010 19:21
14 ani are. Lasati-l, e o cauza pierduta.

 

Eu observ ca va intereseaza mai mult greselile mele de gramatica decat meciu Dinamo - Steaua ... Fratilor asa nu este topicul "GRESELILE LUI A.ALEX DE GRAMATICA " ... :ce_oameni:

Judy17.10.2010 19:21

ce sa mai zici dupa meciurile astea... jucam bine pierdem... blestemu' dinamu!:|

ultras_laziale17.10.2010 19:24

PROSTIA se plateste , fratilor !!!

A.ALeX17.10.2010 19:24

a vandut Gigi meciu sa nu moara borce ... :ce_oameni: noapte buna ca eu nu mai am ce sa zic dupa meci NB ALLL

«1131415161721»