FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«14567821»
S.S.Lazio09.10.2010 22:51

ironicule.

 

daca nu ai fost ironic,atunci sa ma scuzi :)

Red_Blue_Army10.10.2010 09:20

Exclusiv Radio Sant,Primul 11 al echipei FC CATEAUA din meciul de Duminica.

 

1.Dolha - Pisatul

2.Rubio - Hollywood

3.Moti - Mortul

4.Garat - Zdreanta

5.Bordeanu - Cadavrul

6.Torje - Piticul Porno

7.N'Doye - Cioara Musulmana

8.Cristea - PlayCateaua.

9.Alexe - Evadatul

10.Niculae - Prostanacul

11.Ganea - Spurcatul

 

Avem si numarul specatorilor.Nu vor mai fi 300 de spurcati = 150 de cupluri, se pare ca in groapa de gunoi a capitalei se anunta ca vor fi circa 14.000 de CATELE in calduri chelalaind dupa Borcea sa vina de la Miami sa le f..a.

 

Forma echipei FC Cateaua este una slaba,Javrele au luat un singur punct in 5 etape, datorita faptului ca Borcea este la Miami si a uitat sa cotizeze la arbitri.

MaulikbZ.10.10.2010 17:15

biletele ca biletele..

 

dar sper sa creasca golurile in poarta lu Dinamo :)

si la noi sa fie 0 :)

 

Wizzey10.10.2010 18:35
As spune ca Steaua e pe val. As mai spune ca jocul Stelei e mai spectaculos decat al cainilor, ca atacul, mijlocul si apararea ros albastra sunt in finit superioare groparilor. N-au nicio sansa in fata noastra. Ii vom face de ras. Exagerez? Sper ca nu.

 

Si eu zic la fel, dar e greu de crezut, ei au atacul foarte bun , dar apararea ..=)) de asta putem profita noi .. cred ca va fi un 2-4 spectaculos..

 

mircea_1011.10.2010 08:33

singurul meci pe care chiar sper sa-l castigam...

Stanici11.10.2010 10:04
Exclusiv Radio Sant,Primul 11 al echipei FC CATEAUA din meciul de Duminica.

 

1.Dolha - Pisatul

2.Rubio - Hollywood

3.Moti - Mortul

4.Garat - Zdreanta

5.Bordeanu - Cadavrul

6.Torje - Piticul Porno

7.N'Doye - Cioara Musulmana

8.Cristea - PlayCateaua.

9.Alexe - Evadatul

10.Niculae - Prostanacul

11.Ganea - Spurcatul

 

Avem si numarul specatorilor.Nu vor mai fi 300 de spurcati = 150 de cupluri, se pare ca in groapa de gunoi a capitalei se anunta ca vor fi circa 14.000 de CATELE in calduri chelalaind dupa Borcea sa vina de la Miami sa le f..a.

 

Forma echipei FC Cateaua este una slaba,Javrele au luat un singur punct in 5 etape, datorita faptului ca Borcea este la Miami si a uitat sa cotizeze la arbitri.

 

 

Dumnezeule, esti de-a dreptul comic. Mai pune faze de-astea, ca sa rada lumea cu pofta. NOT.

A.ALeX11.10.2010 11:37
singurul meci pe care chiar sper sa-l castigam...

 

Ma Copil da restu vrei sa le piarda ? Mai bine pierdem asta cu Dinamo si castigam restu .... bot copil :chair:

:thumbdown::ce_oameni:

Adrian11.10.2010 12:08

A.Alex

 

Esti un stelist adevarat. "Ne-a" Gigi are nevoie de mai multi din astia ca tine.

pytycrys11.10.2010 12:15

Pai da, cum dreacu.

Un meci cu Pandurii e mai important decat unul cu dinamu, baga-ne-am plua in ea de istorie si de rivalitate.

 

Ce oameni.

 

CiprianPH11.10.2010 12:39

Te duci frumos la stadion...cumperi un bilet oriunde in tribune...dupa care...te pishi pe ei si le dai la m*ie!

Simplu!...nu?

 

:steag_sah_mic:
As vrea si eu un bilet la meciu cu Dinamo vreau sa ma duc sa ma pis pe ei si sa le dau putin la **** cum fac rost de bilet

stix11.10.2010 13:17

Ce distractie va fi pe stadionul dinamovistilor, cu suporteri ,,stelisti " gen A.Alex sau Radu Catalin..........dezastru curat frate......exact ca anul trecut!!!

 

Doamneeeee, fa un miracol si nu-i lasa pe astia sa intre la meci, ca din nefericire numai genul asta de suporteri se vor duce sa ,, sustina " Steaua in momentul de fata si iar or sa ne faca de ras pe acolo.......ce am fost odata si ce suntem acum!!!!!

CiprianPH11.10.2010 13:24

stix...analizeaza un pic la rece si o sa vezi ca-ti doresti ca genul asta de suporteri sa ajunga pe stadion la Dinamo :thumbsup: ...vom avea o Ghencea mai curata dupa meciul asta daca ar fi sa se intample asa...

 

Ce distractie va fi pe stadionul dinamovistilor, cu suporteri ,,stelisti " gen A.Alex sau Radu Catalin..........dezastru curat frate......exact ca anul trecut!!!

 

Doamneeeee, fa un miracol si nu-i lasa pe astia sa intre la meci, ca din nefericire numai genul asta de suporteri se vor duce sa ,, sustina " Steaua in momentul de fata si iar or sa ne faca de ras pe acolo.......ce am fost odata si ce suntem acum!!!!!

stix11.10.2010 13:28

O sa avem pe dracu o Ghencea mai curata, pe vreme ce trece vremea paraca se umple si mai rau stadionul de coclenderi jegosi si de tigani si dispar stelistii care iubeau si incurajau echipa ....bine, sper sa ma insel eu si sa ai tu dreptate, dar momentan sunt foarte sceptic!

alex_sibiu_8911.10.2010 13:30

salut , de unde pot fi cumparate bilete la acest meci de la stadionul lui Dinamo sau din Ghencea , evident in peluza cu suporterii stelisti si de unde e plecarea spre stadion ? multumesc anticipat

Tz3pI11.10.2010 14:38

De la stadionul Dinamo se cumpara.

alex_sibiu_8911.10.2010 15:13
De la stadionul Dinamo se cumpara.

 

mersi frumos si toate cele bune

 

navodarean11.10.2010 15:26

http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_i...Marin__quot____

 

 

Hooooo Mai Andreea Marin, mai usor cu surprizele =))

Muraru11.10.2010 15:29
Exclusiv Radio Sant,Primul 11 al echipei FC CATEAUA din meciul de Duminica.

 

1.Dolha - Pisatul

2.Rubio - Hollywood

3.Moti - Mortul

4.Garat - Zdreanta

5.Bordeanu - Cadavrul

6.Torje - Piticul Porno

7.N'Doye - Cioara Musulmana

8.Cristea - PlayCateaua.

9.Alexe - Evadatul

10.Niculae - Prostanacul

11.Ganea - Spurcatul

 

 

Avem si numarul specatorilor.Nu vor mai fi 300 de spurcati = 150 de cupluri, se pare ca in groapa de gunoi a capitalei se anunta ca vor fi circa 14.000 de CATELE in calduri chelalaind dupa Borcea sa vina de la Miami sa le f..a.

 

Forma echipei FC Cateaua este una slaba,Javrele au luat un singur punct in 5 etape, datorita faptului ca Borcea este la Miami si a uitat sa cotizeze la arbitri.

 

nu mai fi copil :))

ro_deci11.10.2010 16:37

Cert este un lucru,echipa mai buna a momentului este Steaua!!!Ar trebui la cum jucam sa le dam vreo 2 boabe cel putin....dar mi-e frica de arbitrii astia de caca care strica munca oamenilor de pe teren care-si dau sufletul pe teren. Sa bage proba video mai nene daca nu sunt instare sa faca fata.....prea multe greseli....nu se poate.....

Cu Steaua pin' la moarte!!!

Kellerman11.10.2010 16:39

Pana la urma i-au ridicat suspendarea lui Andrei Cristea ?

 

 

Omdrem11.10.2010 16:40

La ce o sa joace Steaua duminica, nici 10 arbitrii nu o sa-i opreasca din victorie!

 

Javrele - Steaua 1-4

SIMONICA11.10.2010 17:17
:beer2: asa se vede meciul ,,baietii ,, stiu..
aquilla11.10.2010 17:37

batem Dinamo la ei acasa, le dam umilinta ca sa nu mai zica de acel 4-2. ei au uitat cand le-am inaugurat nocturna tot cu un 4-2, deci sa ma suga.

 

hai Steaua cu 3-2 si Dinamo la gunoi

navodarean11.10.2010 18:05

Steaua bate cATEAUA , BATE cATEAUAAAA AM ZIS CA BATE cATEAAAUAAAAAA!

george8411.10.2010 18:19

bai baieti...vreau si eu 2 bilete...daca are cineva sau stie cineva cum se pot procura as aprecia foarte mult sa imi da ti si mie un mesaj privat!ura :steag_cruce_invers:

«14567821»