Doar nu erau prosti sa puna 2 lei biletu la meciul cu Steaua cand se umple stadionul... Pana la urma meciul a ramas pe Duminica?
Doar nu erau prosti sa puna 2 lei biletu la meciul cu Steaua cand se umple stadionul... Pana la urma meciul a ramas pe Duminica?
Pana la urma meciul a ramas pe Duminica?
Da
cum si de unde pot procura bilete la meciul cu Dinamo
presupun ca la fel ca anul Trecut
![]()
Trebuie sa dam gol primi , ca dupa javrele pica si urmeaza tanase , bilasco , si fenomenul Stancu.![]()
Ricardo merita si el sa marcheze..![]()
FCSB :x
Scrieti si tot...scrieti...scrieti si tot scrieti...
Anul trecut am fost , probabil , singurul iesit din stadion cu lacrimi in ochi !!! veneau javrele de la Liberec cu acea calificare "istorica" scoasa si pe DVD ![]()
din intreaga lor istorie de atatia zeci de ani...am crezut ca-i vom zvanta cu bataia...a fost 0-1 cu un gol de-al lui Tamas marcat de-am pulea !
NU MAI VREAU ASA CEVA !!! VREAU SA BATEM cu 2 goluri diferenta , vreau sa castigam detasat , vreau sa ne priveasca de jos , vreau sa-i DOARA aceasta infrangere , vreau sa radem de ei , vreau sa- umilim pe muia aia de stadion , vreau sa moara Borcea de ciuda , vreau sa razbunam ultimii 2 ani de asa-zisa superioritate a acestor javre care NICIODATA nu se vor bucura de nimic si care vor SFARSI in mizerie , vreau ca Steaua Bucuresti sa fie O STEA deasupra tuturor asa cum i-am obsnuit o viata intreaga , vreau sa fie MANDRU ca ies pe strada si javrele se vor uita la mine/noi cu jind ca suntem Steaua Bucuresti si suntem echipa unei intregi natiuni !!!
ps -si mai vreau sa scot vuvuzela pe geam , dupa meci , sa suflu in ea si sa strig : CAINI-SPURCATI/P.U.L.A. SA MANCATI !!!!
Extraordinar articol,pot spune ca ma lasat fara comentariu.In prima parte am ras bine si apoi niste date foarte interesante.Sa speram intr-o uriasa victorie cu dinamu,a venit vremea,o simtim cu toti.Sper sa ne dea astia la pariuri o cota gen 3 ca as avea nevoie de niste bani de buzunar ![]()
Caini spurcat, vuvuzela sa mancati! ![]()
Extraordinar articol,pot spune ca ma lasat fara comentariu.In prima parte am ras bine si apoi niste date foarte interesante.Sa speram intr-o uriasa victorie cu dinamu,a venit vremea,o simtim cu toti.Sper sa ne dea astia la pariuri o cota gen 3 ca as avea nevoie de niste bani de buzunar![]()
ai sperante mari in legatura cu COTA , ar fi super sa fie asa... dar ghinion cred ca va fi 1.70 aproximativ.
Un meci destul de greu,sper sa fim in forma buna si sa invingem,imi doresc tare mult victoria,este um meci cu traditie,cainii nu sunt in forma mare deci ii batem,ando pleaca,Borcea face infarct si uite asa am mai scapat de niste javre...... ![]()
ditamai derbyuuu se da pe digi pi.amash pe ea de tara
Victoria dinamovistă la cel mai mare scor: 01.10.1951, Dinamo - CCA 6-2. Aceasta e partida la care s-au inscris si cele mai multe goluri.
eu im amintesc de un Dinamo-Steaua 6-4 in cupa
tot lss cred ca o sa imarta biletele si anul acesta..anul trecut ni s-a cerut 15 lei plus 10 lei pentru coregrafie dar in piata victoriei pretul a ai crescut
Dinamo 2,25
Egal 3,20
Steaua 2,90
deocamdata..
sa vedem daca va mai creste sau scade ![]()
Dinamo 2,25Egal 3,20
Steaua 2,90
deocamdata..
sa vedem daca va mai creste sau scade
Tot cainii au cota mai mica ?
)))))))
Steaua 9 - 0 CS Tunari. ![]()
Poate le dam macar jumate la javr3 si dinam0 sa marcheze la fel de mult ca si CS Tunari.
Cand se pun biletele in vanzare si avand in vedere ca se joaca in groapa in ce tribuna e mai sigur sa stai,fara fotolii ca e criza.
Daca le dam 4 javrelor as fi cel mai fericit! As vrea sa-i macelarim la ei in groapa ca de mult nu au mai vazut o infrangere de la Steaua in groapa lor de gunoi...Meciul il da pe Digi...LPF-ul curului meu cu conducerea lu peste...il da sa nu-l vada tot romanu, sa vada numai prostanu ala de mitica.
Daca le dam 4 javrelor, Borcea moare din cauza inimii si becalii moare din cauze suspecte dar care nu pot sa fie legate de mine, atunci o sa fiu eu fericit.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/tiner...el-mare-7460035
sa speram ca se va repeta istoria si saptamana viitoare:)
Cat despre bilete.... pretul creste si scade precum cotele de la pariuri
Unii stiu la ce ma refer.
pretul creste si scade precum cotele de la pariuri.
) da
Din cate am inteles cateva grupari de la sud nu merg la meciul cu catelusi.Anul trecut cerea D.Mustata 150 de lei biletul acum cat o fi?RESPECT SUD.
probabil vor fi mai scumpe ,e si criza si a crescut si tva-ul .
probabil vor fi mai scumpe ,e si criza si a crescut si tva-ul .
Sezonul trecut au fost 15 lei, acum vor fi 10 lei. ![]()
@dayra
Stiu , dar anul trecut n-a fost pentru toata lumea 15 lei..
Din cate am inteles cateva grupari de la sud nu merg la meciul cu catelusi.Anul trecut cerea D.Mustata 150 de lei biletul acum cat o fi?RESPECT SUD.
Da , nu merg gruparile cu adevarat Ultra' ...in rest o sa vina baietii celebrii .