Cred ca am uitat sa trec pe Oltchim si Rulmentu Brasov la handbal.
Oltchim este singura care a tinut fruntea sus in campionatul intern. SI ele au avut niste probleme pana la acea finala de campionat curusia cand s-au nascut niste ambitii si atunci s-a format echipa actuala.
Pana atunci vreo 5 ani au stat si au crescut junioare.
In rest Zalaul ce a mai tinut pasul pana a plecat Tadici la Oltchim.
Rulmentul este o echipa in care a invest URBANUL niste bani si acum e falimentara. Au plecat jucatoarele inca de anul trecut (Neagu, Vizitiu).
Ce-mi aduc aminte de meciurile cu Zalau, Rapid Bucuresti de acum 10-15 ani. Ce handbal se mai juca pe atunci.
Si legat de ele se cam pune problema ca nu au contracandidat bun in campionat. Singurele meciuri tari le are in europa.
