FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bayern Munchen

«123456»
Tanaru` Young10.05.2010 08:01
In 2012 care va fi echipa ta favorita ?

Aceea care va juca cel mai frumos fotbal.Sunt schimbator in privinta asta.Insa,un lucru il stiu sigur,echipa mea iubita este Steaua.

Stii,Monaco nu-mi place pentru ca si-a pierdut o mare parte din jucatorii care la acea vreme faceau performanta.Acuma,numa` anonimi : Pino,un coreean Chu sau cum l-o chema,Gakpe,Bakar ...

Cu Bayern tin de mult timp,ca de altfel si cu Ol.Lyon(nais).

Nu stiu de ce mi-ai pus aceasta intrebare si ce parere ti-ai facut despre mine,dar,sper ca te-am lamurit :))

Tanaru` Young11.05.2010 08:18

Ideea este ca nu sunt asa atasat de nicio echipa straina.Imi plac mai multe,le admir ,atat ca valoare a jucatorilor cat si ca suporteri,dar nimic mai mult.Nu urmaresc cu nerabdare meciurile acelei echipe,nu sufar pentru ea ca doar nu e Steaua.

Monaco mi-a placut candva,Lazio ca suporteri este fantastica,Bayern mai imi place,din Anglia nu am o favorita (poate WHU dpdv al suporterilor).

 

 

P.S.:Si as mai avea eu favorite de la pes 2010 :)),ca tare bine ma descurc cu unele (vezi Inter,OL,OM,Unirea Urziceni :),Barcelona,Sevilla,CSKA SOFIA :D,Apoel Nicosia :)) chiar.)

 

pcsbb15.05.2010 06:22

Astazi se va disputa finala Cupei Germaniei intre Bayern Munchen si Werder Bremen in direct pe Sport1 de la ora 21:00 :steag_sah_mic:

red&blue_boy15.05.2010 06:57

As vrea sa castige Werder,au o echipa frumoasa,in special in atac...Dar e clar,Bayern sunt favoriti.Fac dubla...Poate si tripla...

RobYnho15.05.2010 10:05

2, clar.

Le reseau pansant15.05.2010 10:13
2, clar.

impusca-te! Bayern uber alles!

RobYnho15.05.2010 10:30
impusca-te! Bayern uber alles!

 

Werder Bremen - Bayern Munich

MoWeed15.05.2010 10:32
:))
RobYnho15.05.2010 10:34

'mea culpa. Trebuia sa specific. :))

David15.05.2010 13:51
:)) Genial!
red&blue_boy15.05.2010 20:03

Bayern a zdrobit pe Werder in finala Cupei,4-0 !!!

RobYnho16.05.2010 08:24

Si de acum totul ca Inter sa nu castige UCL.

Le reseau pansant16.05.2010 10:05
Si de acum totul ca Inter sa nu castige UCL.

in sfarsit ai dres-o pe final. asa tata, asa te vreau!

MoWeed16.05.2010 10:22

O sa castige Inter... :D

RobYnho16.05.2010 10:27
in sfarsit ai dres-o pe final. asa tata, asa te vreau!

 

N'ai inteles tu prima oara. :))

red&blue_boy16.05.2010 10:58
Si de acum totul ca Inter sa nu castige UCL.

 

 

Totul e posibil in finala...Ambele echipe sunt in forma.Cred ca Inter pleaca totusi favorita...Nu simpatizez cu nici una dintre cele doua,dar as vrea sa castige Bayern...

ariven2116.05.2010 13:12

the double means we are one step closer to the treble.

 

Vorwärts die Panzers! Nu joaca Ribery, avem o sansa...

pcsbb22.05.2010 05:41

Astazi are loc mult asteptata finala a Ligii Campionilor - Bayern Munchen - Mourinho, de la binecunoscuta ora 21:45.

Go Bayern!! :clap:

 

FC Bayern Stern Des Sudens:

http://www.youtube.com/watch?v=EcuzBXV_bLw

CiprianPH30.08.2010 09:26

Nu stiu daca asta e locul potrivit pentru topicul asta, asa ca rog moderatorii sa il mute daca am nimerit gresit.

Pe 3.11.2010, CFR Cluj joaca acasa cu Bayern Munchen. Sunt doritori care vor sa mearga la meci (evident pentru a-i sustine pe Bayern) ?

Daca da, va rog postati si poate mergem in grup mai mare.

 

 

AG30.08.2010 11:18

ai gresit forumul, se poate inchide

David30.08.2010 11:24

De ce a gresit? Sunt fani Bayern pe forum.

Daniel-Ionut20.10.2010 17:08

Bayern si-a facut sectiune in limba romana pe site-ul oficial! :blink::naughty:snap0185.jpg

pcsbb04.11.2010 07:01

Da, pentru ca zilele astea s-a deschis si primul fanclub recunoscut de Bayern in Romania. Site-ul oficial al al suporterilor romani ai lui Bayern Mnchen, fcbayern.ro.

Multumesc lui Bayern pentru victoria sublima de aseara si celui care a avut bunul simt sa redeschida acest topic. :thumbup:

pcsbb22.11.2010 06:51

Bayer 04 Leverkusen : FC Bayern München 1:1 (1:1)

 

Dupa acest meci Bayern ramane undeva pe la mijlocul clasamentului.

 

8. FC Bayern München 13m 5v 5e 3 i 19gm : 14gp gol+5 20 pct :hmmm:

 

 

red&blue_boy22.11.2010 19:11

Daca si anul asta mai revine Bayern,mai ia campionatul,sunt dati naibii!

«123456»