In 2012 care va fi echipa ta favorita ?
Aceea care va juca cel mai frumos fotbal.Sunt schimbator in privinta asta.Insa,un lucru il stiu sigur,echipa mea iubita este Steaua.
Stii,Monaco nu-mi place pentru ca si-a pierdut o mare parte din jucatorii care la acea vreme faceau performanta.Acuma,numa` anonimi : Pino,un coreean Chu sau cum l-o chema,Gakpe,Bakar ...
Cu Bayern tin de mult timp,ca de altfel si cu Ol.Lyon(nais).
Nu stiu de ce mi-ai pus aceasta intrebare si ce parere ti-ai facut despre mine,dar,sper ca te-am lamurit ![]()

