FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bayern Munchen

«12346»
pcsbb30.03.2010 10:54

Bayern joaca azi pe Allianz Arena,in direct pe TVR1 la ora binecunoscuta 21:45,cu diavolii de la Manchester United.M-am cam saturat sa-i vad pe astia in semifinale si finale de vreo 4 ani incoace,gata le ajunge,Bayern trebuie sa treaca mai departe  :thumbsup:

Maye30.03.2010 10:57

0-1 , gol Rooney.

red&blue_boy30.03.2010 11:00

Cred ca United trece mai departe...Pe seara as merge pe un egal...

Daniel-Ionut30.03.2010 11:04

Merg pe Manchester, cu toate ca nu joaca Vidic si inca cineva.

Le reseau pansant30.03.2010 21:17

Bravo Bayernule, ai facut macel astazi cu englejii, as vrea ca in semifinale sa cazi cu varza sa ii elimini si pe infumuratii aia.

Alexandru H.30.03.2010 21:18
Bravo Bayernule, ai facut macel astazi cu englejii, as vrea ca in semifinale sa cazi cu varza sa ii elimini si pe infumuratii aia.

:inlove: Bayern...

MoWeed30.03.2010 21:19

Mihai, invingatoarea dintre Bayern si Man Utd va juca cu invingatoarea dintre Lyon si Bordeaux

sabin130730.03.2010 22:38
Bravo Bayernule, ai facut macel astazi cu englejii, as vrea ca in semifinale sa cazi cu varza sa ii elimini si pe infumuratii aia.

Asta a fost macel? :)) Eu cred ca a baut cam mult Ferguson la pauza si s-a gandit ca ar fi o idee buna sa stea cu curu-n poarta in repriza a doua.

Macel o sa vezi din partea infumuratilor(?) alora, care joaca de cativa ani cel mai frumos fotbal care s-a vazut vreodata, cu Inter in semifinale si cu Man Utd in finala. Oricat de beat ar fi Ferguson si oricat de antipatici mi-ar fi Man Utd sau mi-as dori sa se califice nemtii, cand fundasi centrali ii ai pe Demichelis si Van Buyten (aka. Stan si Bran) nu poti emite pretentii pe Old Trafford.

 

Aaa, in sezonul trecut Bayern era condusa la pauza tot de infumurati cu 4-0 , anul asta a scapat. :D

pcsbb31.03.2010 16:45

O veste excelenta pentru Bayern.Rooney zis si whiskey va lipsi cu siguranta la meciul retur de saptamana viitoare din returul sferturilor Champions League.

 

Era si timpul sa se accidenteze si alcoolistul asta,prea juca bine si dadea multe goluri.Fara el Unirea Manchester e cam slabuta in atac mai il are pe Valencia,prea tanar si prea naiv si pe Berbatov,o parasuta de jucator.

 

Bayern in semifinale fular-campionii

 

 

Ronnie31.03.2010 16:54

@pcsbb

 

Cat de frustrat poti fi?

Apropo, Valencia este mijlocas dreapta. Probabil in retur vor juca in atac Berbatov alaturi de Owen/Park.

Maye31.03.2010 16:55

Bai ce le stii tu . tu si Gigel

 

Apropo, Valencia este mijlocas dreapta. Probabil in retur vor juca in atac Berbatov alaturi de Owen/Park.

Owen e rupt.

David31.03.2010 17:15

Nu va mai prostiti.Nu are Bayernul fata de semifinale!Credeti ca pentru Manchester ar fi o minune sa faca 1-0 pe Old Trafford?Eu cred ca vom revedea finala de anul trecut.

red&blue_boy31.03.2010 20:59

Si fara Rooney,tot-i elimina United pe Bayern.

pcsbb01.04.2010 07:49

Valencia poate sa joace si al doilea varf fara probleme,iar Park e cel mult un mijlocas ofensiv nu e genul care sa se descurce in fata portii si sa dea pase de gol sau goluri,e mai mult un jucator mobil care alearga la mijlocul terenului.

Daca toti ne dam experti in fotbal o sa vedem ca nici unul nu ne pricepem la un nivel mai ridicat de curtea scolii.

MoWeed01.04.2010 07:51
Eu cred ca vom revedea finala de anul trecut.

Si eu sunt de aceeasi parere. Dar totusi nemtii sunt nemti, deci calificarea se joaca in continuare

Maye01.04.2010 08:07
Valencia poate sa joace si al doilea varf fara probleme,iar Park e cel mult un mijlocas ofensiv nu e genul care sa se descurce in fata portii si sa dea pase de gol sau goluri,e mai mult un jucator mobil care alearga la mijlocul terenului.

Daca toti ne dam experti in fotbal o sa vedem ca nici unul nu ne pricepem la un nivel mai ridicat de curtea scolii.

Nu o sa joace Ferguson cu Valencia sau Park varfuri niciodata , juca asa doar cu Ronaldo.

O sa joace cu 5 mijlocasi si 1 singur varf : Berbatov.

red&blue_boy03.04.2010 17:03

Bayern a castigat derby-ul cu Schalke,2-1 in deplasare,si este iar principala favorita la titlu...

pcsbb08.04.2010 03:49

And again it's just Bayern :yes: .

RobYnho10.04.2010 13:54

Meci greu astazi.

 

Leverkusen - Bayern

 

M'am dus 2 solist.

RobYnho10.04.2010 18:35
Meci greu astazi.

 

Leverkusen - Bayern

 

M'am dus 2 solist.

 

Un 1-1 infect.

red&blue_boy10.04.2010 20:40

Da,dar e bun pentru Bayern si acest 1-1...Schalke a luat 4-2 la Hannover.

RobYnho11.04.2010 15:26

Sincer, mi se rupea cat de bun este acest egal pentru Bayern. Important e ca nu mi'a iesit la pariuri. :P

red&blue_boy11.04.2010 19:22

Era clar ca nu ti-a iesit la pariuri...Ma gandeam insa ca poate esti si fan Bayern. :P

RobYnho12.04.2010 14:50

Nu, nu sunt. Simpatizez cu ei, imi plac echipele nemtesti, insa doar atat.

pcsbb17.04.2010 12:29

Bayern joaca pe Allianz Arena azi de la 19:30 cu Hannover 96,echipa, de pe locul 16.Meci clar de 1 solist. :whistle:

«12346»