Bravo Bayernule, ai facut macel astazi cu englejii, as vrea ca in semifinale sa cazi cu varza sa ii elimini si pe infumuratii aia.
Asta a fost macel?
Eu cred ca a baut cam mult Ferguson la pauza si s-a gandit ca ar fi o idee buna sa stea cu curu-n poarta in repriza a doua.
Macel o sa vezi din partea infumuratilor(?) alora, care joaca de cativa ani cel mai frumos fotbal care s-a vazut vreodata, cu Inter in semifinale si cu Man Utd in finala. Oricat de beat ar fi Ferguson si oricat de antipatici mi-ar fi Man Utd sau mi-as dori sa se califice nemtii, cand fundasi centrali ii ai pe Demichelis si Van Buyten (aka. Stan si Bran) nu poti emite pretentii pe Old Trafford.
Aaa, in sezonul trecut Bayern era condusa la pauza tot de infumurati cu 4-0 , anul asta a scapat. 