FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bayern Munchen

«123456»
RobYnho17.04.2010 12:45
Bayern joaca pe Allianz Arena azi de la 19:30 cu Hannover 96,echipa, de pe locul 16.Meci clar de 1 solist. :whistle:

 

Si cota'i mica.

pcsbb17.04.2010 19:12

7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma :confused:

Harald17.04.2010 20:33

eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.

RobYnho17.04.2010 20:43
7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma :confused:

 

Si ce are sula cu prefectura ?

red&blue_boy17.04.2010 21:16
eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.

 

 

Pai n-au mai castigat de doi ani titlul! :D La o echipa ca Bayern e deja mult.Anul asta e al lor...

Le reseau pansant28.04.2010 11:51

Iata-ne din nou in finala, pentru a 8 oara in finala Cupei campionilor europeni dupa o dubla mansa aproape perfecta contra echipei Lyon.

 

Asteptam al cincilea trofeu din vitrina si prima stea pe emblema!

 

Hai Bayern!

 

 

bayern_munchen.png

 

 

 

valentin2day28.04.2010 12:02

Bayernu are sanse f mari sa castige cupa. Are un joc foarte inchegat si moral bun.

Joaca Ribery in finala?

blindica28.04.2010 12:42

Nu cred c-or sa aiba sanse in fata lui Inter sau a lui Barcelona.

Arian28.04.2010 14:56
Joaca Ribery in finala?

 

Nu. Comisia de control si de disciplina a UEFA l-a suspendat pe Ribery trei jocuri.

Ronnie28.04.2010 15:55

Asta este cea mai mincinoasa echipa din ultimii ani din Liga Campionilor care a ajuns pana in finala. Pana si Monaco i-ar fi desfiintat. O sa se vada insa pe 22 mai ca ce au realizat este pura intamplare.

Daniel-Ionut28.04.2010 16:09

Hai ma ca ti s'a pus pata pe ei de cand a eliminat Manchesterul... daca elimina Realul sau pe nu stiu cine era cea mai buna echipa din lume si etc.

Nu cred ca au ajuns din noroc in finala... dar oricum tot Interul ia Liga.

Ronnie28.04.2010 16:13

Bine ma, excludem Manchesterul. Dar cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri apoi a dat Robben in retur un gol incredibil ca alftel nu se calificau ei. In grupe au fost facuti de rahat de Bordeaux si s-au calificat doar pt ca Juventusul a prins cea mai proasta zi din istoria clubului. Si daca mai zic si de meciul cu Manchester...

Alexandru H.28.04.2010 16:26

Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului. :)

Daniel-Ionut28.04.2010 16:31
cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri

 

Aici ai perfecta dreptate :sleep:

Ronnie28.04.2010 16:41
Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului. :)

 

Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.

pcsbb28.04.2010 16:47
Nu va mai prostiti.Nu are Bayernul fata de semifinale!Credeti ca pentru Manchester ar fi o minune sa faca 1-0 pe Old Trafford?Eu cred ca vom revedea finala de anul trecut.

 

Ce zicea tovarasul David de la Oradea acum vreo luna de zile,ca Bayern nu are fata de semifinale,aiureli de necunoscatori;acum sunt in finala,i-as pune eu o intrebare,merita sa fie in finala?Merita looserii aia de la Inter in semifinale nu mai zic de finala? :ce_oameni:

Alexandru H.28.04.2010 17:00
Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.

 

A jucat. El i-a permis lui Olic sa inscrie golul pentru 3-1. Si mi se pare ca din cauza lui a iesit si cornerul din care a inscris Robben :whistle:

red&blue_boy28.04.2010 19:18

Hai ca au avut si noroc Bayern...Daca nu era faza aia cu Klose la meciul cu Fiorentina,azi poate nu mai erau in finala....Iar Manchester a pierdut calificarea pe mana lor,in ambele manse au avut meciul in mana...Si de nu-l aveau pe Robben....

pcsbb01.05.2010 16:01

Doar atat Bayern campioana  fular-campionii  

Ronnie01.05.2010 16:05

Poate da Schalke vreo 20 de boabe in ultima etapa.

red&blue_boy01.05.2010 16:10

Sunt curios ce mai zic acum contestatarii lui Van Gaal.Ca l-a desfiintat si presa de multe ori...Dupa inceputul ezitant,e campion in Bundesliga si finalist in Liga...

pcsbb08.05.2010 18:02

Astazi, Bayern Munchen a devenit oficial campioana Bundesligii,pentru a 22-a oara, primind si trofeul, oficial.  fular-campionii

 

Ce sarbatoare mare,cata bere curge acum la Munchen.  :drunk:

 

 

Tanaru` Young08.05.2010 20:57

Sper ca,pe langa titlul de campioana a Germaniei,sa devina si campionii Europei.VORWARTS !

Merda Inter !

Haideti bavarezilor,aratati-le cine sunteti cu adevarat !

 

Desi il respect pe Mourinho,este a doua finala de UCL in care imi doresc victoria oponentilor ,recte Bayern,iar pe vremea cand antrena Porto,am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.

 

RobYnho09.05.2010 18:10
am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.

 

In 2012 care va fi echipa ta favorita ?

red&blue_boy10.05.2010 05:53

Bayern,ca si Inter,poate sa faca tripla sezonul asta,mai avand si finala Cupei cu Werder...

«123456»