Bayern joaca pe Allianz Arena azi de la 19:30 cu Hannover 96,echipa, de pe locul 16.Meci clar de 1 solist.![]()
Si cota'i mica.
Bayern joaca pe Allianz Arena azi de la 19:30 cu Hannover 96,echipa, de pe locul 16.Meci clar de 1 solist.![]()
Si cota'i mica.
7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma ![]()
eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.
7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma![]()
Si ce are sula cu prefectura ?
eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.
Pai n-au mai castigat de doi ani titlul!
La o echipa ca Bayern e deja mult.Anul asta e al lor...
Bayernu are sanse f mari sa castige cupa. Are un joc foarte inchegat si moral bun.
Joaca Ribery in finala?
Nu cred c-or sa aiba sanse in fata lui Inter sau a lui Barcelona.
Joaca Ribery in finala?
Nu. Comisia de control si de disciplina a UEFA l-a suspendat pe Ribery trei jocuri.
Asta este cea mai mincinoasa echipa din ultimii ani din Liga Campionilor care a ajuns pana in finala. Pana si Monaco i-ar fi desfiintat. O sa se vada insa pe 22 mai ca ce au realizat este pura intamplare.
Hai ma ca ti s'a pus pata pe ei de cand a eliminat Manchesterul... daca elimina Realul sau pe nu stiu cine era cea mai buna echipa din lume si etc.
Nu cred ca au ajuns din noroc in finala... dar oricum tot Interul ia Liga.
Bine ma, excludem Manchesterul. Dar cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri apoi a dat Robben in retur un gol incredibil ca alftel nu se calificau ei. In grupe au fost facuti de rahat de Bordeaux si s-au calificat doar pt ca Juventusul a prins cea mai proasta zi din istoria clubului. Si daca mai zic si de meciul cu Manchester...
Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului. ![]()
cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri
Aici ai perfecta dreptate ![]()
Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului.![]()
Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.
Nu va mai prostiti.Nu are Bayernul fata de semifinale!Credeti ca pentru Manchester ar fi o minune sa faca 1-0 pe Old Trafford?Eu cred ca vom revedea finala de anul trecut.
Ce zicea tovarasul David de la Oradea acum vreo luna de zile,ca Bayern nu are fata de semifinale,aiureli de necunoscatori;acum sunt in finala,i-as pune eu o intrebare,merita sa fie in finala?Merita looserii aia de la Inter in semifinale nu mai zic de finala? ![]()
Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.
A jucat. El i-a permis lui Olic sa inscrie golul pentru 3-1. Si mi se pare ca din cauza lui a iesit si cornerul din care a inscris Robben ![]()
Hai ca au avut si noroc Bayern...Daca nu era faza aia cu Klose la meciul cu Fiorentina,azi poate nu mai erau in finala....Iar Manchester a pierdut calificarea pe mana lor,in ambele manse au avut meciul in mana...Si de nu-l aveau pe Robben....
Doar atat Bayern campioana
Poate da Schalke vreo 20 de boabe in ultima etapa.
Sunt curios ce mai zic acum contestatarii lui Van Gaal.Ca l-a desfiintat si presa de multe ori...Dupa inceputul ezitant,e campion in Bundesliga si finalist in Liga...
Astazi, Bayern Munchen a devenit oficial campioana Bundesligii,pentru a 22-a oara, primind si trofeul, oficial. ![]()
Ce sarbatoare mare,cata bere curge acum la Munchen. ![]()
Sper ca,pe langa titlul de campioana a Germaniei,sa devina si campionii Europei.VORWARTS !
Merda Inter !
Haideti bavarezilor,aratati-le cine sunteti cu adevarat !
Desi il respect pe Mourinho,este a doua finala de UCL in care imi doresc victoria oponentilor ,recte Bayern,iar pe vremea cand antrena Porto,am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.
am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.
In 2012 care va fi echipa ta favorita ?
Bayern,ca si Inter,poate sa faca tripla sezonul asta,mai avand si finala Cupei cu Werder...