FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan CFR Craiova - Steaua 0-1 (0-0)

«12345»
sandusuddD23.09.2010 19:00

pacat .....

weedandweird23.09.2010 19:01

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOl, tiganel!

 

Jucam fantastic.Nu le-a luat decat o ora pentru a inscrie impotriva echipei clasate pe penultimul loc in Liga secunda.

Fantastic joc!

Mihail_8623.09.2010 19:02

ne canta prohodul in optimi....

danimarcu23.09.2010 19:02

Na, ca v-a dat Banel peste bot la toti, carcotasilor!... :whistle:

Bravo Banel,tu esti viitorul Hagi ,Popescu si Petrescu la un loc!

 

Lasand gluma proasta la o parte, de-a dreptul exagerata bucuria tiganului de la gol,nici cand a marcat pe Bernabeu nu s-a bucurat asa!...

fiara723.09.2010 19:02
Bai ce filing ai avut;)vii din viitor?
Nu, dar era evident pt oricine care se pricepe la fotbal. Banel e cel mai bun de pe teren :))

 

 

 

Mihail_8623.09.2010 19:04

naspa de noi, mai bine ne faceam de kkt azi sa pierdem, decat sa ne facem in optimi

red&blue_boy23.09.2010 19:09
Banel e cel mai bun de pe teren :))

Abia acum mi-am dat seama.

Ce doar de pe teren,si din afara lui,Banel iz da best! :))

 

Glumim,dar ne prezentam penibil la ora actuala.Vai de noi in meciurile ce vor urma...

Vlad Bogdan23.09.2010 19:10

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

 

 

Gol tiganel.

red&blue_boy23.09.2010 19:11

Ma bucur ca a revenit Szekely!

zloty23.09.2010 19:12

Auuuuuzi ma tu Ribery din Ghencea :)) ahaha :))))

zamainmenu23.09.2010 19:27

Cum era faza aia cu Apostol? Ca joaca numai cand e apt 100%? Cred ca 100% fac din bucati adunate toti fostii urzicati adusi cu mare tam-tam la Steaua. Acum avem o gramada de jucatori si nu avem fata de echipa nici macar cat aveam cu Piturca in primele etape...si atunci ne chinuiam, dar acum e jale. Ma uitam de exemplu la Surdu...n-a crescut el ca valoare prea mult fata de acum 2 ani cand il fluiera tot stadionul...dar acum pare lider in teren in raport cu ceilalti coechipieri...suntem jale!

red&blue_boy23.09.2010 19:29

Am invins !!! :D Edy !!!

Judy23.09.2010 19:30

am dovedit ca suntem " superiori" :)))

ce sa mai... i-am subordonat =))))))

Daniel-Ionut23.09.2010 19:32

Importante sunt cele 3 puncte :D

Bogdan23.09.2010 19:34

Am vazut o asemanare cu jocul din anglia. Chiar am dominat adversarul si am jucat foarte bine mai mult de o repriza.

Nessi 4 sTeaua23.09.2010 19:40

mda ... victoriile aduc victorii aa ?? ... ce sa zic de meci , e greu sa joci contra unor copii de 17 18 ani , motivati ,poate chiar si bine pregatiti . Banel , in prima repriza a avut vreo centrare buna , sau vreo pasa , ca stiu ca in a2a i-a iesit vreo 2 \:D/ . Eh ...

Radu1823.09.2010 19:44

Ii doresc succes din tot sufletul lui Edi.Fara niciun fel de ironie!

Astristul23.09.2010 19:46
Ii doresc succes din tot sufletul lui Edi.Fara niciun fel de ironie!

Mda, pacat ca nu poate sta mai mult de 1 luna pe banca ... :rolleyes:

Robert Aeroth23.09.2010 19:47

Cred ca retrogradam anu asta.

Steaua1947^23.09.2010 19:50

Eu cred ca migi are licenta pro da' nu stie nimeni ... serios acum .

gabitzubrasov23.09.2010 19:51

sa te auda D-ZEU :clap: sunt oare ironic ... ???sincer sunt satul de toata porcaria asta :ce_oameni:

steaua_cristian23.09.2010 19:52

Ma trezit Banel cu golul.Un meci plictisitor,mai multa actiune a fost aicea pe forum :)),felicitari Tatarusanu si... si cam atat singurul om care a mai miscat nu de alta da era sa faca Latlovevici un mare assist pentru craioveni.Ca veni vorba,l-a reprofilat noul antrenor (Gigi) pe Szekely ca mijlocas dreapta sau i-a zis din nou Dan Petrescu unde sa il puna?

 

Avand in vedere ca am reusit sa subordonam una dintre cele mai puternice echipe cu care putem cadea (echipa de pe penultimul loc Liga a 2a seria a2a ,sorti au fost cruzi)cred ca echipa antrenata de guie este favorita impreuna cu rivala de moarte care s-a calificat deasemenea dupa un joc greu,jucat in mare parte de arbitri,sunt favorite pentru castigarea mult doritului trofeu.Ce sa mai zic,Steaua joaca ca Barcelona,Napoli fiti cu bagarea de seama ca o sa dati... pardon luati 3-4 goluri pe Ghencea!

red&blue_boy23.09.2010 19:54

Edy : "Am pregatit jocul in asa fel incat sa castigam." :D Tare!Parca pregateste cineva un joc sa-l piarda...

Astristul23.09.2010 19:58
Eu cred ca migi are licenta pro da' nu stie nimeni ... serios acum .

 

La banii lui si normal. Ii da 1000 de euro lu' Radulescu si pac licenta pro de antrenor! :))

 

@ red&blue_boy: Declaratiile de genul asta fac parte din stereotipurile fotbalului ... neinteles. :D

*Alecs*23.09.2010 19:59
Edy : "Am pregatit jocul in asa fel incat sa castigam." :D Tare!Parca pregateste cineva un joc sa-l piarda...

 

"Baietii au fost ok si au raspuns super."

«12345»