FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan CFR Craiova - Steaua 0-1 (0-0)

«1235»
Daniel-Ionut21.09.2010 17:34

Joi, 23 septembrie, ora 20:30, Pro TV

 

Steaua debuteaza joi contra divizionarei secunde, Gaz Metan CFR Craiova, in 16-imile Cupei Romaniei, trofeu pe care l-a cucerit de 20 de ori (record in Romania), ultima data in sezonul 1998-1999.

Acesta va fi primul meci fara Ilie Dumitrescu pe banca Stelei, iar echipa va fi condusa de interimarul Edi Iordanescu.

 

Echipa probabila:

Lungu - Bonfim, Gardos, Galamaz, Latovlevic - Onofras, Apostol, Marinescu, Brandan - Surdu, Bilasco

 

Sa speram ca in acest sezon nu vom mai trai cosmarul din ultimii ani in aceasta competitie.

 

Si pentru ca in ultima vreme se vorbeste tot mai mult despre mafia pariurilor si in fotbalul romanesc, iata cotele partidei: 1(6.60) X(4.00) 2(1.40)

 

Pronostic: 2

Forza Steaua! :oleole:

The Game21.09.2010 17:50

Avand in vedere bulanul pe care l-am avut la tragerea la sorti,trecem de olteni,dar vom nimeri in optimi de o echipa de la jumatatea inferioara a clasamentului si vom fi eliminati,conform traditiei...ca nah....pentru noi cupa nu este un obiectiv...las' ca luam acuma Europa League cu Banel,Bicfalvi si Dodel...

pytycrys21.09.2010 17:52

Am visat ca pe urma picam cu crapid.

Batem..1-0

red&blue_boy21.09.2010 18:48

Cat stam de prost,pe astia si fara antrenor ar trebui sa-i batem.Ar trebui... :dry:

Ste@ua2321.09.2010 19:45

Cu astia nici nu ar trebui sa avem probleme,si fara antrenor ar fi normal sa-i bati.Dar de...la cum merg lucrurile,sigur nu va fi usor.Totusi,o sa mearga mai departe in optimi.

Astristul21.09.2010 20:52

N-am mai castigat Cupa Romaniei din 1999. Oare sa fie asta anul nostru? :rolleyes:

andyro21.09.2010 20:55

Anul lui Edy :inlove:

 

1.jpg

Khalid21.09.2010 21:27

0-0,prelungiri, 3-5 penalty-uri.

Tz3pI21.09.2010 21:43

Greu meci, jucam cu trei echipe in una, ca' cafeaua.

buflea22.09.2010 05:44

ar trebui sa bata la scor sa mai spele din rusine! sper asta insa vom vedea! ..ps.daca nici acu victorie atunci cand?

Virgil22.09.2010 05:56

Steaua va fi eliminata. Pentru ca va intra in ecuatie cota aceea mare acordata pentru eliminarea Stelei. Ce nu e clar?

MoWeed22.09.2010 07:47

Ce, oameni buni, n-aveti incredere in Edi?

PDorinF22.09.2010 08:21

In mod normal ar trebui sa treaca Steaua foarte usor de Gaz Metan Craiova.

In mod normal...

Forza Steaua ! :steag_cruce_invers:

kaymack22.09.2010 13:19

unde se joaca? sincer doar cupa imi doresc sa castigam :-?

Daniel-Ionut22.09.2010 13:21
unde se joaca? sincer doar cupa imi doresc sa castigam :-?

 

Pe Ion Oblemenco.

AleXyS.fCSB22.09.2010 14:53
In mod normal si logic aceasta echipa trebuie batuta la o diferenta de cel putin 3-4 goluri, avand in vedere ca suntem Steaua, dar na...
-batem dar mai greu..
:steag_cruce_invers::steagcruce::steag_cruce_invers:
fularultras
SuperstaR1822.09.2010 16:26
1-0, gol Kapetanos minutul 89. Dupa care urmeaza 5 minute de foc in careul nostru. Am avut o premonitie... uuuuuu @-)

ionel_9422.09.2010 19:32

1-1 la final de meci si dupa pierdem in prelungiri

kapelini22.09.2010 19:45

pe astai ii rupem cu un 1-0 chinuit :bananadance:

Vlad Bogdan22.09.2010 20:05

Si pe cat punem pariu ca ne elimina astia?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.09.2010 20:11

Eu zic un 0-4, asa ca a plecat Ilie in ciuda. :steag_cruce_invers:

hooltras22.09.2010 20:13
Eu zic un 0-4, asa ca a plecat Ilie in ciuda

fa pariu cu baiatul ala :))

Astristul22.09.2010 20:56
In mod normal ar trebui sa treaca Steaua foarte usor de Gaz Metan Craiova.

In mod normal...

 

Gaz Metan CFR Craiova! Te rog frumos! Pai vrei sa spuna lumea ca au fuzionat degeaba Gaz Metan Podari cu CFR Craiova? :)

 

0-0,prelungiri, 3-5 penalty-uri.

Mda ... tocmai mi-am adus aminte de eliminarea cu Bistrita de anul trecut! :|

 

Steaua va fi eliminata. Pentru ca va intra in ecuatie cota aceea mare acordata pentru eliminarea Stelei. Ce nu e clar?

Normal. Sa mai faca si saracul cioban ceva bani, ca doar din banii lui mai traieste Steaua in ziua de azi! Totusi, aia de la Craiova au o cota mica, adica 6. Ma asteptam la 10 sau ceva in zona. Nu se merita! :))

 

pe astai ii rupem cu un 1-0 chinuit

Asta da "rupere"!

 

Pe Ion Oblemenco.

2 jocuri in 2 zile. Oare va face fata gazonul?

 

 

navodarean22.09.2010 21:05

O sa ne subordonam adversarii , ca-s 3. :))

 

0-0 90 de minute, 1-0 gaz metan ce fe re Craiova in minutu 121 greseala Banel.

Ste@ua2322.09.2010 21:35
O sa ne subordonam adversarii , ca-s 3. :))

 

0-0 90 de minute, 1-0 gaz metan ce fe re Craiova in minutu 121 greseala Banel.

 

ce scenariu horror :))

«1235»