FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan CFR Craiova - Steaua 0-1 (0-0)

«12345»
PrymarU23.09.2010 07:22

Eu zic ca sar putea sa fie un meci greu, acum nu poti sti ce iti rezolva viitorul. :)

bogdinho'23.09.2010 07:40

Nu batem :) ! Se baga cineva la un mic "bet" ? :D

Daniel-Ionut23.09.2010 09:58
Nu batem :) ! Se baga cineva la un mic "bet" ? :D

 

Daca batem nu mai postezi o saptamana, daca nu batem, doar 3 zile, te bagi? :naughty:

bogdinho'23.09.2010 10:00
Daca batem nu mai postezi o saptamana, daca nu batem, doar 3 zile, te bagi? :naughty:

 

Nu merge ! :)

 

 

 

Alex88pl23.09.2010 10:14

pe prost.ro scrie ca szekely a facut deplasarea la Craiova..cam ce sanse are sa joace diseara?

bogdinho'23.09.2010 10:18
pe prost.ro scrie ca szekely a facut deplasarea la Craiova..cam ce sanse are sa joace diseara?

 

Vedem diseara , cred ca va intra :) , insa prosport si gsp sunt cele mai mincinoase holdinguri din Romania !

Ro.OBert23.09.2010 10:55
pe prost.ro scrie ca szekely a facut deplasarea la Craiova..cam ce sanse are sa joace diseara?

 

Sa joace Szekely si adios Banel uuuuuuuuu!!!

PDorinF23.09.2010 12:12

Cam cati suporteri stelisti vor fi la meci ? :steag_cruce_invers:

mstef23.09.2010 13:13
Cam cati suporteri stelisti vor fi la meci ?

 

5.469 +/- 64

Andrei*23.09.2010 13:21
Cam cati suporteri stelisti vor fi la meci ? :steag_cruce_invers:

 

 

depinde de mijlocul de transport cu care se face deplasarea...rols sau maibah! si cred ca te referi la "suporterii adevarati",nu?!

razvan2823.09.2010 13:51

Daca nici pe descultii astia nu ii batem inseamna ca am ajuns rau , da rau de tot

aLi.FaN.sTeAuA23.09.2010 14:38

Dc sunteti asa pesimisti..?? Steaua o sa bata;) fular-campionii:steag_cruce_invers:fularsteaua2:steag_sah_mic:

Steaua1947^23.09.2010 14:51

Steaua o sa bata , o sa faca eventu' si toate o sa fie bune si frumoase. Simplu , nu ?

 

 

 

Gandirea suporterului ce vine la stadion pentru Steaua nu pentru migi

 

Diseara o sa-i rupem , o sa fie un 2-1 fara drept de apel

Daniel-Ionut23.09.2010 16:58

Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Gardos Brandan - Nicoliță, Apostol, Ricardo, Onofraș - Surdu, Bilasco

 

Rezerve: Lungu, Abrudan, B. Stancu, Bicfalvi, Latovlevici, Szekely, Marinescu

 

 

Ro.OBert23.09.2010 17:16
Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Gardos Brandan - Nicoliță, Apostol, Ricardo, Onofraș - Surdu, Bilasco

 

Rezerve: Lungu, Abrudan, B. Stancu, Bicfalvi, Latovlevici, Szekely, Marinescu

 

Poti pune doar initialele ca ma impusc T_T te rog

Alex88pl23.09.2010 17:36

Steaua la cat incepe? ca vad ca Unirea Urziceni - gaz metan CFR Craiova a inceput..

Ro.OBert23.09.2010 17:56

Baaaa daca o tin tot asa cade peretele,incredibil bilasco rateaza ca un superstar si Banel vrea sa dea calcai si nu nimereste mingea.. de ras ma de ras..Sfatul meu: luati o gura de whisky si o sa va distrati cum nu ati mai facut-o..

zloty23.09.2010 17:56

Il cam domina Busu pa Ciorel

stefanutz1123.09.2010 18:08

Imi place cum joaca Steaua cu Edy...

red&blue_boy23.09.2010 18:14

Ce bine jucam!!!Doar ca nu marcam! :D Banel e mai tare decat Lionel!

Mihail_8623.09.2010 18:16

ba adevarul e ca jucam mult mai bine ca Barcelona

alecone23.09.2010 18:17

Domnilor, viitorul suna bine!Apa plata avem,ochelari cu rama subtire la fel,gesturi din incheietura -regulamentar, ce ne lipseste?

stefanutz1123.09.2010 18:17
Ce bine jucam!!!Doar ca nu marcam! :D Banel e mai tare decat Lionel!

 

 

Ai fost ascultat...Mai cere o data si dam gol...

Mihail_8623.09.2010 18:18

duminica vom subordona pe Otelul, iar joi nici numai vb ce le vom face celor de la napoli

RobYnho23.09.2010 18:19
Domnilor, viitorul suna bine!Apa plata avem,ochelari cu rama subtire la fel,gesturi din incheietura -regulamentar, ce ne lipseste?

 

Ce figuri are pisalaul de pe banca.

«12345»