FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan CFR Craiova - Steaua 0-1 (0-0)

«12345»
Mihail_8623.09.2010 18:19

si edy vad ca si-a luat ochelari daia cu zoom integral

red&blue_boy23.09.2010 18:22
ba adevarul e ca jucam mult mai bine ca Barcelona

Putin spus! :D

 

Ce figuri are pisalaul de pe banca.

Pai daca-l vad ceva pitzipoance din tribuna?!!!

Daniel-Ionut23.09.2010 18:24

Banel si-a aratat valoarea in acesta repriza, fiind un 0 barat in fata tanarului Busu.

BlaUGranA23.09.2010 18:26
duminica vom subordona pe Otelul, iar joi nici numai vb ce le vom face celor de la napoli

Nu mai subordonam pe nimeni,gata cu subordonarea.:)

_Answer_23.09.2010 18:28

suntem in carti. a trecut o repriza si nu am luat gol. Banel nominalizat la Balonul de Aur! ole

Mihail_8623.09.2010 18:29

cert este ca jucam fotbal baieti! asta este cel mai important! si de viitor!

Astristul23.09.2010 18:29

DUELUL GALERIILOR!

 

Steaua Bucuresti:

gz9k3619.jpg

 

Gaz Metan CFR Craiova:

gz9k3620.jpg

steaua_cristian23.09.2010 18:29

De nu joaca Steaua.... in ritmul asta pana la final inchid televizorul si ma culc.

Adrian23.09.2010 18:31
De nu joaca Steaua.... in ritmul asta pana la final inchid televizorul si ma culc.

 

 

Se vede ca dormi dupamasa :)

Din moment ce inca nu ai adormit, e clar ca esti prea odihnit :))

Mihail_8623.09.2010 18:31

mai baieti eu chiar nu va inteleg...pai daca nici acum cand jucam fotbal nu va convine..ce draculuui.....

Dragoshel23.09.2010 18:32

@Mihail...meciul este pe Pro TV... cred ca te uiti la Barcelona tu

Mihail_8623.09.2010 18:33

ah al naibii,..s-au inversat posturile nu stiu cum dracu, sa vedem posibil a doua repriza sa jucam macar ca real

crysty1423.09.2010 18:34

de jucat, jucam. da' nu fotbal.

Mihail_8623.09.2010 18:34

doar nu or juca volei pe plaja

Alex88pl23.09.2010 18:38

volei nu..turca da

Maye23.09.2010 18:40

Hai gata.

Ii dominam in repriza asta, i-a mobilizat capitanul.

Adrian23.09.2010 18:40

Am avut o viziune.

 

Dupa minutul 70, Galamaz si restu' grasilor de la Urziceni au obosit, tiganel triciclitza da o noua pasa la adversar, aia pornesc pe contraatac profitand de oboseala alora, scapa singuri si dau gol. 1-0 pentru aia.

 

In minutul 89, apostol ia o minge la centru, il cauta pe ricardo pentru pasa da' ala e plecat in Brazilia, ii paseaza lu' tiganel triciclita ca pe el il vede mai brazilian, ala fuge cu mingea, fuge, fuge, ajunge pana in zona careului si centreaza in primul adversar.

 

Meciul se termina, aia bat, noi ne facem iar de rusine, tiganel primeste un bonus salarial si banderola si pentru meciul cu Otelul pentru a nu se demoraliza si Gigi hahaie in timp ce mai mulge un berbec.

fiara723.09.2010 18:46

jucam frumos, dominam, avem ocazii... ce mai... se vede mana lui Edy inca de la primul meci. Noul Guardiola.

Ro.OBert23.09.2010 18:51

IL BAGA PE Banel LA BULAU AIA DE LA PROTECTIA ANIMALELOR MA JUR CA A OMORAT CEL PUTIN 2 PORUMBEI SI 5 VRABIUTE IN PRIMA REPRIZA

red&blue_boy23.09.2010 18:51

Tot ne-am laudat ca am luat "crema" de la Urziceni,dar cred ca pana la urma ne-au dat teapa! :D

fiara723.09.2010 18:52

Apara Tatarusaaaaaaaaaaaaanu !!!

Banel trebuie sa inscrie. Banel va inscrie! :))

Maye23.09.2010 18:53

Greu cu 3 echipe deodata.

zamainmenu23.09.2010 18:58

Galamaz, Apostol, Ricardo, Onofras, Bilasco, Brandan !!! ce dzeu e asta? suntem Urzica Urziceni?

red&blue_boy23.09.2010 18:59

Baaaaaaaaaneeeeeeeeel !!!!!!!!!! Sa mai zicem ceva de capitan ! :D

 

Mama ce s-a bucurat,nici sa fi marcat cu Barcelona!

stefanutz1123.09.2010 19:00
Apara Tatarusaaaaaaaaaaaaanu !!!

Banel trebuie sa inscrie. Banel va inscrie! :))

 

Bai ce filing ai avut;)vii din viitor?

«12345»