si edy vad ca si-a luat ochelari daia cu zoom integral
si edy vad ca si-a luat ochelari daia cu zoom integral
ba adevarul e ca jucam mult mai bine ca Barcelona
Putin spus! ![]()
Ce figuri are pisalaul de pe banca.
Pai daca-l vad ceva pitzipoance din tribuna?!!!
Banel si-a aratat valoarea in acesta repriza, fiind un 0 barat in fata tanarului Busu.
duminica vom subordona pe Otelul, iar joi nici numai vb ce le vom face celor de la napoli
Nu mai subordonam pe nimeni,gata cu subordonarea.![]()
suntem in carti. a trecut o repriza si nu am luat gol. Banel nominalizat la Balonul de Aur! ole
cert este ca jucam fotbal baieti! asta este cel mai important! si de viitor!
DUELUL GALERIILOR!
Steaua Bucuresti:

Gaz Metan CFR Craiova:

De nu joaca Steaua.... in ritmul asta pana la final inchid televizorul si ma culc.
De nu joaca Steaua.... in ritmul asta pana la final inchid televizorul si ma culc.
Se vede ca dormi dupamasa ![]()
Din moment ce inca nu ai adormit, e clar ca esti prea odihnit ![]()
mai baieti eu chiar nu va inteleg...pai daca nici acum cand jucam fotbal nu va convine..ce draculuui.....
@Mihail...meciul este pe Pro TV... cred ca te uiti la Barcelona tu
ah al naibii,..s-au inversat posturile nu stiu cum dracu, sa vedem posibil a doua repriza sa jucam macar ca real
de jucat, jucam. da' nu fotbal.
doar nu or juca volei pe plaja
volei nu..turca da
Hai gata.
Ii dominam in repriza asta, i-a mobilizat capitanul.
Am avut o viziune.
Dupa minutul 70, Galamaz si restu' grasilor de la Urziceni au obosit, tiganel triciclitza da o noua pasa la adversar, aia pornesc pe contraatac profitand de oboseala alora, scapa singuri si dau gol. 1-0 pentru aia.
In minutul 89, apostol ia o minge la centru, il cauta pe ricardo pentru pasa da' ala e plecat in Brazilia, ii paseaza lu' tiganel triciclita ca pe el il vede mai brazilian, ala fuge cu mingea, fuge, fuge, ajunge pana in zona careului si centreaza in primul adversar.
Meciul se termina, aia bat, noi ne facem iar de rusine, tiganel primeste un bonus salarial si banderola si pentru meciul cu Otelul pentru a nu se demoraliza si Gigi hahaie in timp ce mai mulge un berbec.
jucam frumos, dominam, avem ocazii... ce mai... se vede mana lui Edy inca de la primul meci. Noul Guardiola.
IL BAGA PE Banel LA BULAU AIA DE LA PROTECTIA ANIMALELOR MA JUR CA A OMORAT CEL PUTIN 2 PORUMBEI SI 5 VRABIUTE IN PRIMA REPRIZA
Tot ne-am laudat ca am luat "crema" de la Urziceni,dar cred ca pana la urma ne-au dat teapa! ![]()
Apara Tatarusaaaaaaaaaaaaanu !!!
Banel trebuie sa inscrie. Banel va inscrie! ![]()
Greu cu 3 echipe deodata.
Galamaz, Apostol, Ricardo, Onofras, Bilasco, Brandan !!! ce dzeu e asta? suntem Urzica Urziceni?
Baaaaaaaaaneeeeeeeeel !!!!!!!!!! Sa mai zicem ceva de capitan ! ![]()
Mama ce s-a bucurat,nici sa fi marcat cu Barcelona!
Apara Tatarusaaaaaaaaaaaaanu !!!Banel trebuie sa inscrie. Banel va inscrie!
Bai ce filing ai avut;)vii din viitor?