redblue, poti sa postezi cat de lung vrei dar sunt ocupat / la munca si mi-e greu sa parsez intrebarile. pune te rog intrebari punctuale si-ti raspund tot punctual. daca am ratat unele intrebari reitereaza-le, dar pe scurt te rog.
- n-am pornit perfect, cu timp si resurse nelimitate as fi vorbit cu mai multa lume, as fi facut un plan mai bun, am fi comunicat mai bine, dar fac ce pot in conditiile date
- nu e vorba ca am mai indulcit-o, unii dintre voi au ridicat critici valide si le-am luat in calcul, cum voi face si in viitor
- poate am zis gresit sa-i ignoram. ideea e sa fim mai reprezentativi pentru suporterii Stelei (unii pro-conducere, alti anti-conducere poate chiar radical, altii indiferent) si sa nu luam pozitii oficiale pe teme controversate decat cand exista consens. cand nu exista consens sa reprezentam diversitatea de opinii. dar asta n-are asa multa legatura cu forumul, pe forum trebuie doar moderare care sa produca respect, civilizatie, toleranta
- spune-le MM, Meme, Gigi, Becali, Stoica, etc. Jiji e descurajat dar nu asa grav. oierul, ciobanul sunt mai grave. ciobanul de kkt, jegul, jegosul de oier, etc. merita avertisment si la incalcari repetate ban
- nu ne coboram la nivelul lor, indiferent ce au facut FCSTEAUA.RO trebuie sa se refere la ei intr-un mod mai formal decat pana acum (nu cu "managerul"), iar pe forum trebuie protejati de jigniri si injuraturi la fel ca oricine altcineva de la Vali Vijelie si Regele Cioaba pana la Ponta si Obama, indiferent de opiniile noastre personale fata de ei
