FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

«15678911»
stefanutz1119.08.2010 06:52

Cica s-au vandut 12.000 de bilete pana aseara...Oare e adevarat?

AG19.08.2010 07:22
Cica s-au vandut 12.000 de bilete pana aseara...Oare e adevarat?

probabil, mi'a spus un prieten k ieri dimineata era full la casele de bilete

PrymarU19.08.2010 07:23
Cica s-au vandut 12.000 de bilete pana aseara...Oare e adevarat?

Eu unu nu cred sau poate ca au venit iar cocalari si tiganii de la meciu cu branesti

Ste@ua2319.08.2010 07:25

Pai e de crezut ca s-au vandut 12.000 de bilete,ieri era o coada la case...

AG19.08.2010 07:53

si pana la urma, un comunicat oficial cu pozitia peluzelor... pe cand ??

suntem de capul nostru, aiurea in tramvai

alleN119.08.2010 07:57

TURKU ar trebui sa fie banat pe forum. Steaua LIBERA

 

VINDE PLEACA MORI

Radu1819.08.2010 09:13
si pana la urma, un comunicat oficial cu pozitia peluzelor... pe cand ??

suntem de capul nostru, aiurea in tramvai

Ba dar pe tine te conduc tribunele sau peluzele?Vezi frate de treaba ta...esti liber...poti face ce vrei!Daca vrei sustii echipa e OK...daca o sa il contesti pe creditor e la fel de OK...

CiprianPH19.08.2010 10:18

Hai nu-mi spune ca tu vei veni de la Arad ca sa sustii echipa in seara asta...sau esti inregistrat pentru sfaturi?

 

parerea mea e ca ar trebui sa il lasam deoparte p Becali in timpul meciului si sal injuram etc..... la pauza si la final. sa nui afecteze si p jucatori
*Alecs*19.08.2010 10:23

Ne da gol Nzuzi Toko din Republica Democrata Congo ?

BAF-kimi19.08.2010 10:45
daca o sa il contesti pe creditor e la fel de OK...

Acum nu mai ai nimic cu cei care protesteaza? :D

AG19.08.2010 10:56
Ba dar pe tine te conduc tribunele sau peluzele?Vezi frate de treaba ta...esti liber...poti face ce vrei!Daca vrei sustii echipa e OK...daca o sa il contesti pe creditor e la fel de OK...

 

bai "inteligentule" , hai sa iti spun cateva lucruri:

1. nu vreau sa merg la meci pentru ai baga bani in buzunar oierului,in situatia mea mai sunt cateva sute.

2. daca as merge, as merge pentru a protesta, nicidecum sa sustin echipa,s'a spus clar si raspicat, Steaua lui Dumitrescu nu va avea parte de sprijinul nostru

3. nu te f#te pe tine grija daca ma conduce cineva, atata timp cat merg la meciuri cu un grup organizat

4. nimeni nu stie ce sa faca diseara,si ce va fi diseara

 

tu in locul meu,ce plm ai face? ai cauta informatii ca sa stii ce sa faci, sau te'ar durea in organ, si te'ai duce sa spargi seminte alaturi de aplaudici??

pytycrys19.08.2010 11:09

Eu zic sa veniti la stadion si sa protestati. Se vede ca ciobanul e fericit cand nu venim. Eu o sa vin sa protestez.

stefanutz1119.08.2010 11:26

Cei care veniti pe la cat plecati spre stadion?

Tz3pI19.08.2010 11:37

Fiecare face cum ii dicteaza inima.

violence19.08.2010 11:49

Pytycris tu vi sa te C@CI pe tine;) :steag_cruce_invers:

Stanici19.08.2010 11:53

Terminati cu taranismele si cocalarismele. Ma adresez tuturor, celor care sustin echipa, celor care vor protesta, celor care nu vor merge pe stadion, etc. Discutati civilizat.

 

Aviz violentului - coane, glume de santierist mai ai.

pytycrys19.08.2010 12:06
Pytycris tu vi sa te C@CI pe tine;) :steag_cruce_invers:

 

Ok, imi place ca nu stii sa vorbesti in romana. Te rog frumos sa nu mi te mai adresezi deoarece nu ma cunosti si devii penibil.

Sa revenim on topic.

TURKU19.08.2010 12:24

stai in bancuta ta alleN1

TURKU ar trebui sa fie banat pe forum. Steaua LIBERA

 

VINDE PLEACA MORI

fi ar sa fie sanse mari sa lipsesc la acest meci numa din cauza ta:)))ai chef de caterinca uite portia :)))
andreiashu19.08.2010 12:49
bai "inteligentule" , hai sa iti spun cateva lucruri:

1. nu vreau sa merg la meci pentru ai baga bani in buzunar oierului,in situatia mea mai sunt cateva sute.

2. daca as merge, as merge pentru a protesta, nicidecum sa sustin echipa,s'a spus clar si raspicat, Steaua lui Dumitrescu nu va avea parte de sprijinul nostru

3. nu te f#te pe tine grija daca ma conduce cineva, atata timp cat merg la meciuri cu un grup organizat

4. nimeni nu stie ce sa faca diseara,si ce va fi diseara

 

tu in locul meu,ce plm ai face? ai cauta informatii ca sa stii ce sa faci, sau te'ar durea in organ, si te'ai duce sa spargi seminte alaturi de aplaudici??

 

 

Mi se pare o atitudine pertinenta si corecta. Nu am vazut nimic clar, se merge, nu se merge, se protesteaza, nu se protesteaza. Facem parte totusi dintr-o ASOCIATIE! "Fa ce vrei, te duci, nu te duci, faci cum vrei!" nu mi se pare o atitudine in concordanta cu statutul si pretentiile AISS. Nu vreau sa jignesc pe mine, dar ma simt lipsit de speranta. Suntem de aceeasi parte a baricadei sau nu? In mare parte, impartasim aceeasi mentalitate, aceleasi principii si idealuri, mi s-ar parea corect sa formam un grup unit. Suntem baieti destepti, ce naiba...

Andreysk19.08.2010 12:58

:steag_cruce_invers: In mod normal ar trebui sa ne calificam tinand cont ca grasshoppers nu e o echipa de speriat .

Mai ales ca avem sansa sa fim din nou cap de serie in grupele europa league .

 

Steaua-grasshoppers 2-0

leo8819.08.2010 13:07

Mai sunt bilete de vanzare in peluza ? :steag_sah_mic:

Pirotehnistu'19.08.2010 13:23

cei care merg la meci zic sa ne vedem la t2 pe steag...eu unu am bilet si ma duc

 

...tre sa mai fie cel putin 10-20 persoane care sa protesteze

 

 

UlTrAs PaNtElImOn19.08.2010 13:49

stie careva cam cate bilete s-au vandut pana la ora actuala?

valiksteaua19.08.2010 13:53

stie cineva daca Steaua va avea suporteri pentru returul din Zurich???

si daca este o plecare oficiala?

in ce sector? cum se poate de cumparat bilete?merrci

stefanutz1119.08.2010 14:05
stie careva cam cate bilete s-au vandut pana la ora actuala?

Salut, am luat eu acum 2 ore si mai aveau la tribuna a 2-a in sectoarele 27 si 28 iar la tribuna 1-i la fel, pe cele 2 sectoare dinspre peluze :) !

 

 

 

Comentariu scris la ora 15:13 pe stelisti.ro

 

 

Poate o sa gasesti la tribuna 2...La peluza nu cred

«15678911»