FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

«191011»
andyro22.08.2010 17:00

E interzis consumul de seminte de cel putin un an (so much for you being on the stadium). Sau mai exact, nu te lasa cu pungi de seminte, dar daca ai seminte in buzunare, n-o sa te apuce nimeni sa ti le goleasca (de aici si procedul usor de observat in fata stadionului, cand toti obositii isi golesc pungile in toate buzunarele)

dee22.08.2010 17:51

nu-mi spune ca e prevazuta si o amenda pentru consumul de seminte?!

stewarzii ar trebui sa faca putin pe "politia gunoaielor" si fii sigur ca nimeni n-ar mai manca.

Bogdan22.08.2010 20:53

Nu e prevazuta dar la controlul corporal te pune sa arunci punga. In trecut, la unele meciuri te puneau sa arunci si semintele varsate din buzunare.

Dar, cum ziceam, ele se vand de catre club.

«191011»