Din ce am vazut in acel video jucatorii cu numerele 15,35 si 11 sunt cei mai periculorsi
Yes but also 31,28 but I think the player with number 28 doesn't play in Bukarest. Nr.2 is a very good defender like philipp lahm
Din ce am vazut in acel video jucatorii cu numerele 15,35 si 11 sunt cei mai periculorsi
Yes but also 31,28 but I think the player with number 28 doesn't play in Bukarest. Nr.2 is a very good defender like philipp lahm
Yes but also 31,28 but I think the player with number 28 doesn't play in Bukarest. Nr.2 is a very good defender like philipp lahm
Thank you for informations...You know how many fans will come to the stadium?
Am vazut meciul lor amical cu Liverpool.Grassopher e o echipa mediocra, asemeni Stelei, cu unele sclipiri, totusi: Amoo si Ayala. Prevad un meci ultra-defensiv, plictisitor.
Orice se va intimpla la Steaua,sa-l lasam pe oier in pace si sa incurajam echipa,ca baietii muncesc pt fericirea noasta ca suporteri,si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator.
! Da,siguuuur !
Thank you for informations...You know how many fans will come to the stadium?
I think about 200
Orice se va intimpla la Steaua,sa-l lasam pe oier in pace si sa incurajam echipa,ca baietii muncesc pt fericirea noasta ca suporteri,si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator. Eu merg pe victorie 2-0. HAI Steaua!!!
Si al 12-lea care e? ![]()
L-a pus si pe tusier.
LOL, nu merge edit-ul. Am vrut sa spun ca n-am remarcat pe nimeni de la Grassopher, doar de la adversari in acel meci. Nu-i putem compara cu FC Zurich, totusi, la modul in care joaca Steaua, nu ma astept la nimic. Poate, pentru binele Stelei, ar fi mai bine sa nu ne calificam.
Am vazut meciul lor amical cu Liverpool.Grassopher e o echipa mediocra, asemeni Stelei, cu unele sclipiri, totusi: Amoo si Ayala. Prevad un meci ultra-defensiv, plictisitor.
si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator.
EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!genial, fantastic, demential, supeeerb! ![]()
![]()
![]()
![]()
Redutabilă la Zurich, Grasshopper este o echipă modestă in meciurile care au loc in deplasare. Elvetienii au pierdut 70% din jocurile disputate "afară" in cupele europene.
Printre cele 32 de infrangeri suferite de Grasshopper in deplasare se numară si unele categorice precum 0-6 cu Lech Poznan, 0-5 cu Zaragoza si 1-4 cu Nottingham si Slovan.
De altfel, cea mai severă infrangere din istoria clubului (0-6 cu Poznan) a fost inregistrată chiar in sezonul 2008/09, in turul 2 preliminar din Cupa UEFA.
Cea mai rasunatoare victorie obtinută de elvetieni in deplasare ramane 2-1 cu Nimes Olympique /1972), vicecampioana Frantei in acel moment.
pariori.ro
haideti cu totii la meci !!! echipa are nevoie de al 474687687687461874 jucator !!! incurajati echipa, lasati-l pe nea' Gigi ca a facut biserici, e om bun
haideti cu totii la meci !!! echipa are nevoie de al 474687687687461874 jucator !!! incurajati echipa, lasati-l pe nea' Gigi ca a facut biserici, e om bun
loooooooooooooooooooooooooooollllllllllll
Nr.2 is a very good defender like philipp lahm
wait to see our captain
nr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben ![]()
0-3 ciuciu $ gigiiii
The last match of Grasshopper Club Zurich
http://www.videoportal.sf.TV/video?id=0c29...11-f3fd60fc9933
Yellow Dress -> Zurich
Thank you! ![]()
From what I've seen in the highlights of that game, it will be a close and nice encounter. Now we'll only have to wait to see the teams on the field! ![]()
Cheers!
wait to see our captainnr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben
0-3 ciuciu $ gigiiii
right foot version of robben hahahahaha
wait to see our captainnr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben
0-3 ciuciu $ gigiiii
mai bn zis Banel BLACK BOY Nicolita ahahahaha ![]()
Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!
Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!
Enjoy your stay here in Romania and good luck tomorrow. ![]()
It will be a close encounter. 2-0 for Steaua
Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!
I kind of like your team, Zuri, just for the fact that you humiliated Dinamo Bucharest in 2001 (6-1 on average) That one was great...
Trebuie sa-i batem si in ur si retur , ca sa ne facem coeficient din nou .
2-0 acasa , 2-1 in deplasare !
Sa-mi bag **** in cupele europene. Vreau sa vad fotbalul ce se juca in campionat cand nu era coeficientul pulii si nu erau jegurile astea de se bat pt banii din CL.
Sa-mi bag **** in cupele europene. Vreau sa vad fotbalul ce se juca in campionat cand nu era coeficientul pulii si nu erau jegurile astea de se bat pt banii din CL.
Inca putin Bogdane, mai ai si tu rabdare un sezon.
Vine prapaduuuuuuuuul! ![]()
e vreunul din Constanta care are loc liber in masina pentru maine dupa ora 14:00??
cu trenul nu ma mai duc ca mor
ori cu masina ori la terasa
batem lejer as risca un scor corect 2-1 la pariuri