FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

«13456711»
Z??ri18.08.2010 10:15
Din ce am vazut in acel video jucatorii cu numerele 15,35 si 11 sunt cei mai periculorsi

 

 

Yes but also 31,28 but I think the player with number 28 doesn't play in Bukarest. Nr.2 is a very good defender like philipp lahm

stefanutz1118.08.2010 10:26
Yes but also 31,28 but I think the player with number 28 doesn't play in Bukarest. Nr.2 is a very good defender like philipp lahm

Thank you for informations...You know how many fans will come to the stadium?

ro_deci18.08.2010 10:27
Orice se va intimpla la Steaua,sa-l lasam pe oier in pace si sa incurajam echipa,ca baietii muncesc pt fericirea noasta ca suporteri,si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator. Eu merg pe victorie 2-0. HAI Steaua!!!
dee18.08.2010 10:28

Am vazut meciul lor amical cu Liverpool.Grassopher e o echipa mediocra, asemeni Stelei, cu unele sclipiri, totusi: Amoo si Ayala. Prevad un meci ultra-defensiv, plictisitor.

red&blue_boy18.08.2010 10:36
Orice se va intimpla la Steaua,sa-l lasam pe oier in pace si sa incurajam echipa,ca baietii muncesc pt fericirea noasta ca suporteri,si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator.

 

:)) ! Da,siguuuur !

Z??ri18.08.2010 10:42
Thank you for informations...You know how many fans will come to the stadium?

 

 

I think about 200

dayra18.08.2010 10:43
Orice se va intimpla la Steaua,sa-l lasam pe oier in pace si sa incurajam echipa,ca baietii muncesc pt fericirea noasta ca suporteri,si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator. Eu merg pe victorie 2-0. HAI Steaua!!!

Si al 12-lea care e? :naughty:

RobYnho18.08.2010 10:44

L-a pus si pe tusier.

dee18.08.2010 10:45

LOL, nu merge edit-ul. Am vrut sa spun ca n-am remarcat pe nimeni de la Grassopher, doar de la adversari in acel meci. Nu-i putem compara cu FC Zurich, totusi, la modul in care joaca Steaua, nu ma astept la nimic. Poate, pentru binele Stelei, ar fi mai bine sa nu ne calificam.

Am vazut meciul lor amical cu Liverpool.Grassopher e o echipa mediocra, asemeni Stelei, cu unele sclipiri, totusi: Amoo si Ayala. Prevad un meci ultra-defensiv, plictisitor.
Daniel-Ionut18.08.2010 10:46
si ei au mare nevoie de al 13-lea jucator.

 

EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!genial, fantastic, demential, supeeerb! :yeahh::w00t::D:))

RobYnho18.08.2010 10:51

Redutabilă la Zurich, Grasshopper este o echipă modestă in meciurile care au loc in deplasare. Elvetienii au pierdut 70% din jocurile disputate "afară" in cupele europene.

 

Printre cele 32 de infrangeri suferite de Grasshopper in deplasare se numară si unele categorice precum 0-6 cu Lech Poznan, 0-5 cu Zaragoza si 1-4 cu Nottingham si Slovan.

 

De altfel, cea mai severă infrangere din istoria clubului (0-6 cu Poznan) a fost inregistrată chiar in sezonul 2008/09, in turul 2 preliminar din Cupa UEFA.

 

Cea mai rasunatoare victorie obtinută de elvetieni in deplasare ramane 2-1 cu Nimes Olympique /1972), vicecampioana Frantei in acel moment.

 

pariori.ro

fredysteaua18.08.2010 11:13

haideti cu totii la meci !!! echipa are nevoie de al 474687687687461874 jucator !!! incurajati echipa, lasati-l pe nea' Gigi ca a facut biserici, e om bun

aquilla18.08.2010 13:50
haideti cu totii la meci !!! echipa are nevoie de al 474687687687461874 jucator !!! incurajati echipa, lasati-l pe nea' Gigi ca a facut biserici, e om bun

 

 

loooooooooooooooooooooooooooollllllllllll

EternalK18.08.2010 14:00
Nr.2 is a very good defender like philipp lahm

wait to see our captain :death: nr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben :D

 

 

 

0-3 ciuciu $ gigiiii

Astristul18.08.2010 14:06
The last match of Grasshopper Club Zurich

 

http://www.videoportal.sf.TV/video?id=0c29...11-f3fd60fc9933

 

Yellow Dress -> Zurich

Thank you! ;)

From what I've seen in the highlights of that game, it will be a close and nice encounter. Now we'll only have to wait to see the teams on the field! :)

 

Cheers!

geedorah18.08.2010 14:11
wait to see our captain :death: nr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben :D

 

 

 

0-3 ciuciu $ gigiiii

 

 

 

 

right foot version of robben hahahahaha

Pirotehnistu'18.08.2010 14:33
wait to see our captain :death: nr. 16: Banel THE RRRRRRRRROCKET Nicolita also known as the right-foot version of Robben :D

 

 

 

0-3 ciuciu $ gigiiii

 

 

mai bn zis Banel BLACK BOY Nicolita ahahahaha :steag_cruce_invers:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z??ri18.08.2010 14:34

Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!

Mi+za18.08.2010 14:41
Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!

 

Enjoy your stay here in Romania and good luck tomorrow. :)

ice_ball18.08.2010 15:29

It will be a close encounter. 2-0 for Steaua

ss lucki18.08.2010 17:14
Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!

 

 

I kind of like your team, Zuri, just for the fact that you humiliated Dinamo Bucharest in 2001 (6-1 on average) That one was great...

 

AlleXyS18.08.2010 17:14

Trebuie sa-i batem si in ur si retur , ca sa ne facem coeficient din nou .

 

2-0 acasa , 2-1 in deplasare !

Bogdan18.08.2010 17:27

Sa-mi bag **** in cupele europene. Vreau sa vad fotbalul ce se juca in campionat cand nu era coeficientul pulii si nu erau jegurile astea de se bat pt banii din CL.

Maye18.08.2010 17:56
Sa-mi bag **** in cupele europene. Vreau sa vad fotbalul ce se juca in campionat cand nu era coeficientul pulii si nu erau jegurile astea de se bat pt banii din CL.

Inca putin Bogdane, mai ai si tu rabdare un sezon.

Vine prapaduuuuuuuuul! :rolleyes:

TURKU18.08.2010 17:58

e vreunul din Constanta care are loc liber in masina pentru maine dupa ora 14:00?? :wall: cu trenul nu ma mai duc ca mor :wall: ori cu masina ori la terasa :steag_cruce_invers: batem lejer as risca un scor corect 2-1 la pariuri

«13456711»