FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

«1234511»
CiprianPH17.08.2010 14:27

http://www.steauafc.com/ro/articol/bilete_steaua_grashopper/

Am si eu o intrebare: pot pe un buletin 2 bilet??
pytycrys17.08.2010 14:48

Sa ma iau de mamele alora care vor sa incurajeze kktul asta de echipa.

HAI CU PROTESTUL!

 

PLEACA CIOBANE!

TURKU17.08.2010 15:04

bilete sunt pe net inca de vineri :)))oricum stadionul o sa fie FULL :yes: luptam si ne calificam EL

stefanutz1117.08.2010 15:07
Sa ma iau de mamele alora care vor sa incurajeze kktul asta de echipa.

HAI CU PROTESTUL!

 

PLEACA CIOBANE!

 

Bai jmechere la 14 ani tu scrii asemenea cuvinte???Du-te mah si invata alfabetu si voorbim dupa;) :ce_oameni:

luck8717.08.2010 15:14

MI-e teama sa nu interzica iar tot sudul oligofrenul si sa ramanem cu coloratii de aseara,eu zic sa ne mai imprastiem si pe la a 2-a

Daniel-Ionut17.08.2010 15:50

Reveniti on topic! :cursing:

(pytycrys, ai grija cu injuraturile!)

Bombonel9417.08.2010 16:42

sa inchida si sudu si nordu :) cu atat mai bine.. ciobanu pierte banii:))

MI-e teama sa nu interzica iar tot sudul oligofrenul si sa ramanem cu coloratii de aseara,eu zic sa ne mai imprastiem si pe la a 2-a
MoWeed17.08.2010 16:56
Bai jmechere la 14 ani tu scrii asemenea cuvinte???Dute mah si invata alfabetu si voorbim dupa;) :ce_oameni:

Ahahahahahaha. Cine da lectii :)))

AG17.08.2010 17:02
Bai jmechere la 14 ani tu scrii asemenea cuvinte???Du-te mah si invata alfabetu si voorbim dupa;) :ce_oameni:

esti un zeu :))

Andrei^17.08.2010 17:10

Oricum ar fi, "cacatul" asta de echipa reprezinta proiectul lui Piturca si al lui Ienei. In care din ce am citit aveti incredere si pe care inteleg ca ii iubiti.

Toata treaba asta cu anti-becaly are si o parte proasta. Unii ajung sa o considere o moda si o iau putin razna.

stefanutz1117.08.2010 17:11
esti un zeu :))

 

 

stiu mah da imi e greu sa ma obisnuiesc cu ideea :notangel:

RobYnho17.08.2010 17:16

Ba, semi-analfabetule, poate cu ideea. De unde plm ati aparut toti peste noapte ?

Unul mai imbecil si mai incult decat altul.

 

@Moderatorii

 

Fiti mai exigenti in privinta acestor fenomene care apar peste noapte. Omul se satura sa dea mereu report, si degeaba.

Robert Aeroth17.08.2010 17:30

Robynho iti strici sanatatea.

kapelini17.08.2010 18:29

un pronostic pentru meci?? Eu merg pe un 2-0 pentru Steaua

VladCrizy17.08.2010 18:48

3-0 sau 3-1

un pronostic pentru meci?? Eu merg pe un 2-0 pentru Steaua
stefanutz1117.08.2010 18:52
3-0 sau 3-1

2-1 sau 4-0

Mihai Nita17.08.2010 18:53

Eu zic un 0-2 , 0-3 fular-campionii

cristian01417.08.2010 19:12
Eu zic un 0-2 , 0-3 fular-campionii

 

Marcatori : G. Becali, G. Becali si G. Becali. Assisturi : acelasi G. Becali.

Nyghty17.08.2010 19:14
Eu zic un 0-2 , 0-3 fular-campionii

Ce pesimist esti, ma!

Ii batem cu 5-0, forza ne-a Gigi!

David17.08.2010 19:37

Opt egal!

red&blue_boy17.08.2010 19:44
2-1 sau 4-0

Doar atat?Eu merg pe un 6-0 !!! :D Hatrick Banel!

stelist si dupa moarte17.08.2010 19:47

6-6...nu asta era Piturca scuze :D

kapelini17.08.2010 20:28

Pentru cine??

 

Opt egal!
Bogdan17.08.2010 20:28

acum incep meciurile grele...Lacustele pe Ghencea, deplasare Vaslui, acasa Timisoara...

tavyto17.08.2010 20:36
http://www.steauafc.com/ro/articol/bilete_steaua_grashopper/

 

Ms! Si eu tot pe site-ul oficial am vrut sa ma uit dar nu mi se deschidea. Bine si in a 12-lea ceas :)

«1234511»