Poate o sa gasesti la tribuna 2...La peluza nu cred
nu ca oricum eu nu pot ajunge ,maine ajung in tara......ms frumos!
3-0 !
Poate o sa gasesti la tribuna 2...La peluza nu cred
nu ca oricum eu nu pot ajunge ,maine ajung in tara......ms frumos!
3-0 !
Se va protesta diseara?
bai "inteligentule" , hai sa iti spun cateva lucruri:1. nu vreau sa merg la meci pentru ai baga bani in buzunar oierului,in situatia mea mai sunt cateva sute.
2. daca as merge, as merge pentru a protesta, nicidecum sa sustin echipa,s'a spus clar si raspicat, Steaua lui Dumitrescu nu va avea parte de sprijinul nostru
3. nu te f#te pe tine grija daca ma conduce cineva, atata timp cat merg la meciuri cu un grup organizat
4. nimeni nu stie ce sa faca diseara,si ce va fi diseara
tu in locul meu,ce plm ai face? ai cauta informatii ca sa stii ce sa faci, sau te'ar durea in organ, si te'ai duce sa spargi seminte alaturi de aplaudici??
Am zis ca nu are rost sa iti raspund la prostiile pe care le debitezi...dar ca fapt divers...cu ce grup organizat de la Peluza Sud vi tu la meciuri?
Pe mine nu ma intereseaza ce face Peluza Sud sau Peluza Nord pentru ca pe mine nu poate sa ma conduca nimeni...fac ceea ce cred ca e mai bine pentru echipa(si nu ma refer la incurajat)!
n'ai inteles si nu cred ca vei intelege...nu stau sa filosofez acuma
n'ai inteles si nu cred ca vei intelege...nu stau sa filosofez acuma
Toata chestia e ca in viata nu trebuie sa depinzi de nimeni...trebuie sa faci ce gandesti tu!
Tu faci parte din "turma de oi"...care se ghideaza dupa ce spune AISS si Peluza Sud!
Baiatule,e mai frumos sa fi independent...
Nu vreau sa intervin intre voi,dar sincer mai degraba turma de oi este aia care face ce spune ciobanul,ati vazut luni a vrut ca echipa sa fie incurajata si el sa nu fie bagat in seama,asa s-a intapmlat.La modul cum te-ai referit tu la turma de oi asta suntem toti inclusiv elevi pentru ca fac ce spun profesori nu?Inclusiv angajati pentru ca fac ce spun sefi lor nu ?
Eu ma refeream la momentul in care nu vom mai avea echipa direct in grupele Ligii.Si asta se va intampla peste 2 sezoane.
Da, dar daca se vor califica 2 in UEL si CFR-ul va face ceva puncte, e posibil sa se prelungeasca biletul pentru grupe.
Eu zic sa veniti la stadion si sa protestati. Se vede ca ciobanul e fericit cand nu venim. Eu o sa vin sa protestez.
Asta ar fi o idee buna. Faza cu nimeni la meci e buna doar dintr-un punct de vedere, ca nu-i mai bagi bani oierului in buzunar si ca nu incurajezi echipa (a se citi ca nu-i girezi proiectul ciobanului). Pe de alta parte, lipsa stelistilor adevarati e pe placul cocalarilor colorati pe care i-am vazut la meciul de luni, iar acestia abia asteapta sa-i aduca ode ciobanului dupa o victorie scandandu-i numele si facandu-l sa se urce pe "maibah" si sa fie impotriva celor de la AISS (dupa cum am vazut pe unele tricouri). Totusi, daca se vor intoarce stelistii pe stadion si vor incepe iar protestele, va incepe iar embargoul din partea clubului, pe care l-am vazut sezonul trecut cu fani interzisi la gramada.
FORZA Steaua FORZA Steaua ![]()
tot stadionul striga FORZA Steaua,FORZA Steaua HEI-HEI ![]()
Se aude "Gigi,Gigi,Gigi lasa-ne" urmate de fluieraturi si de "Lupta Steaua!".
Imi vine sa plang imi e greata si numai pot de nervi cand vad ce e pe stadion
De ce nu si-au arborat steagurile de gard cele 2 peluze? Vor sa dea impresia ca sunt intr-un fel de protest? Macar cei de la T2 nu se mai ascund dupa deget
Daca te uiti bine la Peluza Sud sunt doar o parte .... o parte din grupuri au ales sa nu mearga la meci ![]()
INDIFERENT, EL, ESTE, IASMIN, LATOVLEVICI !
Deci daca as fi acum Piturca,as innebuni de ciuda,sa vad cum nu pot culege laurii.
nu vreau sa jignesc dar..Peluza Nord este penibila ca de obicei...cum spunea cineva mai sus " Gigi Gigi Gigi lasa-nee " si apoi de la nord Forza Steaua...
sunt scarbit de tot ce se intampla acum la echipa asta...
pronostic : 1-0 pentru zurich
Steaua LIBERA !
Pacat de ce s-a ajuns,si in tribune,si in teren...
Rau face si Kape ce face.
Unirea conduce in croatia cu 1-0 ![]()
Imi plac comentatorii.Par stelisti.
Debuteaza si Angelov...Iar inchide jocul Dumitrescu...
Incearca.Nu-i iese.
Incearca.Nu-i iese.
Da,dar spunea ca joaca ofensiv,iar vad ca in repriza a doua,inspre final,doar apararea conteaza...
Ce seara Magica ne-a oferit Steaua,Bravo Tatarusanule
and co.naspa momentul lui Banel cand a fost HUIDUIT
Eurogol frumusel marca Bogdan Stancu,Tanase s-a miscat mai binisor fata de meciurile trecute,Latovlevici omul meciului in R1 pacat ca nu a inscris,Kapetanos n-a mai avut bulan in cele 60 de minute jucate,Dorel Stoica a tras bine sutul ala,Bicfalvi vroia sa arate pe teren ca poate mai mult s-a cam jucat cu mingea,Banel la datorie a alergat iarasi cel mai mult pacat ca nu a fost ajutat de ceilalti.Emeghara a stat binisor in teren.Bravo Steaua cu aceasta victorie 1-0 mergem cu sanse mari sa ne calificam....FORZA Steaua ![]()
![]()
ba tu pana la urma esti pro sau contra ? meriti un mare ban
Da,dar spunea ca joaca ofensiv,iar vad ca in repriza a doua,inspre final,doar apararea conteaza...
Au fost 2 reprize total diferite. In prima Steaua a dominat, iar in a 2-a, a fost un joc de care pe care, mai ales dupa 1-0. I-a iesit lui Ilie. Bine barem ca l-a inlocuit pe Banel la timp.
Deci daca as fi acum Piturca,as innebuni de ciuda,sa vad cum nu pot culege laurii.
Ilie ar trebui sa-i multumeasca lui Piti pentru victoria din seara asta. Dar stai, asta ar insemna sa se spanzure mai intai. ![]()